gilar

درخواست ماژول نمایش اطلاعات مانند گریدویو دات نت

4 پست در این موضوع

با سلام

من اگه بخواهم موجودی انبارم را روی سایت نشان بودم تا مشتریام موجودی انبارم را ببیند و درخواست بدهند چه کار باید بکنم (اگه دات نت بود من از نرم افزار حسابداری -مالی یه فایل اکسل استخراج می کردمو بعد ایمپورت می کردم توی دیتابیس بعد با گرید ویو نمایش می دادم) آیا با جوملا میشه همچین کاری کرد؟؟؟:13:

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

به صورت خاص افزونه ای نیست.ولی یه راهکار هست و اونم استفاده از فروشگاه ساز ویرچومات + سیستم مدیریت ویرچومارت تحت ویندوز!

یه شرکتی یک برنامه تحت ویندوز دیدم نوشته بود میتونستی رو ویندوز نصب کنی و محصولات و یا همون موجودی هات رو به صورت آفلاین تغییر بدی و هر بار که آنلاین بشی تغییرات اعمال بشه

سلام خسته نباشی

من فروشگاه ساز نمیخام من میخام فقط کاربار وقتی ثبت نام کرد و دکمه ثبت رو زد یه مشخصاتش رو که تو بانک ثبت شده رو با گرید ویو همون پایین صفه ببینه من با سی شارپ خیلی راحت این کارو انجام میدادم اما تو جوملا نمیدونم چطوریه

میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری