hoseyn007

دانلود آخرین نسخه k2.6.6

16 پست در این موضوع

دانلود آخرین نسخه کا 2 (2.6.6)(K2_v2.6.6 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران)

فارسی ساز(k2_fa-IR_language_pack دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران)

آموزش برطرف کردن مشکل تاریخ k2 که تو فورم هستش و من رو آخزین نسخه k2 تست کردم جواب داد

اول کد زیر را در فایل administrator->language->fa-IR->fa-IR.ini قرار دهید

DATE_FORMAT_LC5="Y/m/d H:i"

و بعد فایل های زیر را در مسیرهای زیر جایگزین کنید

k2_file دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

view.html.php

administrator->components->com_k2->views->item

default.php

administrator->components->com_k2->views->item->tmpl

قبل نصب بک آپ بگیرین بهتره

من تست کردم جواب داد

ویرایش شده در توسط hoseyn007

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
دانلود آخرین نسخه کا 2 (2.6.6)(K2_v2.6.6 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران)

فارسی ساز(k2_fa-IR_language_pack دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران)

آموزش برطرف کردن مشکل تاریخ k2 که تو فورم هستش و من رو آخزین نسخه k2 تست کردم جواب داد

و بعد فایل های زیر را در مسیرهای زیر جایگزین کنید

k2_file دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

view.html.php

administrator->components->com_k2->views->item

default.php

administrator->components->com_k2->views->item->tmpl

قبل نصب بک آپ بگیرین بهتره

من تست کردم جواب داد

lمن قبلا همین کار رو انجام دادم و جواب داد! ولی چند روزیه بازم خراب شده و جلوی تاریخ ایجاد ( Wedق ظIRDTE_ارديبهشت+0430Rارديبهشتق ظIRDT_0C5 ) نمایش میدهد!!!! :\:auau:

درود بر شما

کاش یکی از اساتید همت می کرد و مشکل تاریخ و فارسی سازی در قسمت ماژول k2_tools را هم بررسی می کرد و یک نسخه کامل و بدون نقص از این افزونه ارزشمند آماده می کرد

lمن قبلا همین کار رو انجام دادم و جواب داد! ولی چند روزیه بازم خراب شده و جلوی تاریخ ایجاد ( Wedق ظIRDTE_ارديبهشت+0430Rارديبهشتق ظIRDT_0C5 ) نمایش میدهد!!!! :\:auau:

برای این قسمت باید اینکارو بکنی حل میشه. بعد انجام رفرش کن صفحه رو

من با جوملا 3 کار میکنم. این روش جواب نداد. کسی راه دیگه ای بلده؟:bala:

سلام

این روشی که گفتید کل کا 2 منو خراب کرد

مشکلات:

در کنترل پنل بر روی مدیریت مطالب که بعد از نصب کا2 شما اسمش شده اقلام کلیک میکنیم خطای زیر را نشان میدهد و وارد صفحه مربوطش نمیشود. این خطا در مابقی گزینه های کنترل پنل کا2 هم به نمایش در می آید

500 - یک خطا رخ داده است

کلاس نمایش پیدا نشد [کلاس، فایل]: k2Viewitems, /home/skiiranc/public_html/administrator/components/com_k2/views/items/view.html.php

برگشت به کنترل پنل

بررسی شود

خطای 500 وقتی در این افزونه پیش میاد که تابع تاریخ فارسی این افزونه درست کار نکنه

اگه این روش جواب نداده این رو دانلود و نصب کنید

K2_v2.6.5-persian-rtl-and-jalali-joomiran.org دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

سلام

منو های پنل به حالت اولش برگشتن اما یه مشکل دیگه درست شده

اینکه در ایجاد مطلب در قسمت تاریخ ایجاد و انتشار میلادی هستش و البته بدون ساعت و بعد از ثبت تو قسمت مدیریت مطالب تاریخ فارسی میشه و ساعت هم همش صفر نشون میده

یه چیز دیگه اینکه تنظیماتی که در کا2 ورژن 2.6.6 گفته بودید من به حالت قبلش بر نگرداندم

برای تنظیم ساعت از تنظیمات کلی منطقه زمانی رو روی تهران قرار دههید

اگه آشنایی ندارید تنظیمات این افزونه را در حالت پیش فرض قرار دهید

برای تنظیم ساعت از تنظیمات کلی منطقه زمانی رو روی تهران قرار دههید

اگه آشنایی ندارید تنظیمات این افزونه را در حالت پیش فرض قرار دهید

تنظیمات سرور از ابتدا بر روی تهران تنظیم شده است. مشکل از جای دیگه ای است

پیشنهاد میکنم زبان بخش مدیریت جوملا را انگلیسی قرار بدید و کار کنید اینطوری مشکل شما رفع میشه

سلام. اما اینکه زبان جوملا خودم را تغییر بدم و از فارسی به انگلیسی عوض کنم کار غیر منطقی به نظر میاد. روش بهتری برای اصلاج تاریخ کا2 پیشنهاد بدید

سلام. اما اینکه زبان جوملا خودم را تغییر بدم و از فارسی به انگلیسی عوض کنم کار غیر منطقی به نظر میاد. روش بهتری برای اصلاج تاریخ کا2 پیشنهاد بدید

چرا غیر منطقی؟

سلام به همه دوستان

منم به مشکلی با K2 برخورد کردم که فکر میکنم به این موضوع مربوط باشه

من بعد از اپ دیت کردن k2 به مشکلتاریخ برخورد کردم که به توجه به روشهایی که تو فررومهای مختلف دیدم (مشابه روش ارائه شده در این سایت) مشکل تاریخ تا حدودی حل شد هرچند که ترجمه فارسی k2در بسیاری از موارد دچار مشکل شده مه زیادمهم نیست . اما مشکل اصلی که بوجود اومده تو قسمت تگ*های K2 هست. مشکل اینه کهدیگه با کلیک بر روی تگ*ها مطالبی که اون تگ توش هست نمایش داده نمی*شه و بجاش به صفحه اصلی سایت منتقل می*شه(درصورتی که تو قسمت آدرس بروزر لینک مربوط به اون تگ هست) همین مشکل در مورد نویسنده های مطالب هم هستو با کلیک بر روی نویسنده بجای نمایش مطالب نوشته شده توسط اون نویسنده صفحه اصلی سایت نمایش داده میشه. به صورت مشابه این مشکل در ماژول*های K2-content و K2-tools هم بوجود اومده مثلا در بخش مربوط به بایگانی با انتخاب یک ماه بجای نمایش مطالب منتشر شده در اون ماه باز کاربر به صفحه اصلی سایت منتقل میشه

با توجه به مواردی که در سایت دیدم بنظر تمام قسمت هایی که لینک آنها در سایت بعد از /item قرار گرفته به این مشکل دچار شده.

لطفا اساتید برای حل این مشکل راهنمایی کنند

ادرس سایت

سلام . من وقتی می خواهم مطلب بزارم ، اخیاری میاد با عنوان زیر :

500 - یک خطا رخ داده است

وقتی هم می خوام آپدیت کنم ، اخطار زیر میاد :

حلقه بینهایت شناسایی شد

ممنون می شم کمک کنید.

درود

مسیر پوشه موقت رو چک بفرمائید صحیح وارد شده باشه ( منوی سایت / تنظیمات کلی / سربرگ سرور )

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری