mehran2020

چطوری از ایجاد لینکهای یکسان با پسوند dp1,2,3 و ... در AceSef جلوگیری کنیم؟(لطفا کمک!

3 پست در این موضوع

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان، اساتیدو کاربران محترم انجمن

بنده چند وقتیه که از ACESef برای سئوی سایتم استفاده می کنم خیلی هم خوب کار می کنه و خوب جواب می ده. منتها یه ایرادی داره

برای هر مطلب حدود 10 15 تا لینک یکسان با ItemID های مختلف می سازه!

مثلا برای مقاله " تافل چیست؟.html بدین صورت عمل می کنه:

تافل چیست؟dp1.hml

تافل چیست؟dp2.html

تافل چیست؟dp3.html

و الی آخر ...

لازم به ذکره من برای اینکه Duplicated URL ایجاد نشه و Red Link به وجود نیاد گزینه Numeral Duplicated Content رو فعال کردم. وقتی اونو غیرفعال می کنم توی لینکهای سایتم مشکل به وجود میاد!

راهش چیه که فقط یک لینک برای هر مطلب ایجاد بشه؟

ممنون از توجهتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
Red Link به وجود نیاد گزینه Numeral Duplicated Content رو فعال کردم. وقتی اونو غیرفعال می کنم توی لینکهای سایتم مشکل به وجود میاد!

با سلام

بنده این بخش رو متوجه نشدم!!!

شما اول میگید که برای اینکه اون مشکل بوجود نیاد خودش تحت یک آپشن؛ گزینه رو قابل فعال/غیرفعال کردن کرده، اول میگید فعال کردم بعد میگید غیرفعالش کردم!!!

خب بگذارید فعال بمونه دیگه، شما هم از اول همین کار رو میخواستین(میخواستین که چند عنوان مشابه ساخته نشه!))

با سلام

بنده این بخش رو متوجه نشدم!!!

شما اول میگید که برای اینکه اون مشکل بوجود نیاد خودش تحت یک آپشن؛ گزینه رو قابل فعال/غیرفعال کردن کرده، اول میگید فعال کردم بعد میگید غیرفعالش کردم!!!

خب بگذارید فعال بمونه دیگه، شما هم از اول همین کار رو میخواستین(میخواستین که چند عنوان مشابه ساخته نشه!))

خب جناب مردانه زاده عزیز وقتی گزینه Numeral Duplicated URL روشن می شه صدتا لینک با ItemID مختلف از یه مقاله می سازه. الان من امروز که ایس سف رو بررسی می کردم باور کنید حدود 40 هزار لینک با محتوای مشابه از مقالات متفاوت داشتم!!!

وقتی هم Numeral duplicated غیرفعال هست، چند تا لینک بدلیل مشابهت اسمی قاطی میشن و ایس سف نمی تونه درست تشخیص بده که کدوم لینک مال کدوم مجموعه هست.

مثلا من دو تا مجموعه دارم به نام های نگارش آیلتس و نگارش تافل حالا وقتی Numeral Duplicated فعال نیست اینا قاطی میشن یعنی وقتی روی یکی کلیک می کنم میره اون یکی رو باز می کنه و برعکس ... حالا وقتی هم این گزینه فعال هست هزاران لینک بی مصرف با محتوای یکسان ایجاد می شه!!!

چاره کار کجاست؟ چی کار کنیم که یک برای یک مقاله یا مجموعه چندتا لینک جدا با آیتم آی دی مختلف ولی با محتوای یکسان ایجاد نشه؟

مثلا این دوتا URL رو در نظر بگیرید:

index.php?option=com_content&Itemid=677&id=93&layout=blog&view=category

این رو با Sef URL به این صورت نشون می ده:

دیکشنری-dp1.html

حالا این URL رو

index.php?option=com_content&Itemid=677&id=93&view=category

به صورت

دیکشنری

نشون می ده

ممنونم از توجهتون

ویرایش شده در توسط mehran2020

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری