mojtaba031

چند مشکل جوملا و قالب جوملا من

11 پست در این موضوع

با سلام خدمت کاربران عزیز جوملا فروم به خصوص مدیران آن

اقا این سایت منه (http://www.ptc-design.ir/) چند مشکل دارم که به شرح زیر است :

1- انتها قالب یک لینک است که مال سازنده قالب است . این میخواستم حذف بشه هرچی گشتم توی فایل های قالب نجستم.

2- چهار منوی انتهای قالب در صفحه اصلی خرابند یعنی در صفحه اصلی این قسمت به چهار قسمت مساوی تقسیم نمیشوند ولی در صفحات دیگر سایت درست هستند.

3- متن زیر فرم های تماس با ما می خواهم حذف بشود. اگر به منوی تماس با ما مراجعه نمایید زیر فرم این جمله نوشته شده است ( powered by fox contact ) که لینک داده شده به سازنده افزونه می خواستم این جمله حذف بشود.

اگر کسی می تون کمکم کنه بسم الله

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

فقط در مورد سوال سوم شما : باید با استفاده از سی اس اس کد مربوطه را پیدا کرده و سایز فونت مذکور را به 0 تغییر دهید یا رنگ آن را با زمینه یکی کنید من در مورد جوم شاپینگ این کار رو کردم و جواب داد. یا علی

با سلام..

سوال اول کپی رایت توی فولدر فریم ورک گذاشته میشه...

ضمنا در مدیریت قالب ها و صفحه قالب مورد نظر؛ توی فریم ورکش اونجا هم میتونید تعیین کنید که فعال باشه یا غیرفعال(البته قالبهای یوتم دقیقا در خاطرم نیست که این حالت رو داشتن یا خیر)

سوال دووم رو متوجه نشدم.

سوال سوم رو هم فایل رو پیوست کنید تا بهتون گفته بشه در کجای فایل ادیت باید انجام بشه...

با سلام..

سوال اول کپی رایت توی فولدر فریم ورک گذاشته میشه...

ضمنا در مدیریت قالب ها و صفحه قالب مورد نظر؛ توی فریم ورکش اونجا هم میتونید تعیین کنید که فعال باشه یا غیرفعال(البته قالبهای یوتم دقیقا در خاطرم نیست که این حالت رو داشتن یا خیر)

سوال دووم رو متوجه نشدم.

سوال سوم رو هم فایل رو پیوست کنید تا بهتون گفته بشه در کجای فایل ادیت باید انجام بشه...

حجت جان عزیز

در مورد سوال دوم اون قسمت مشکی زیر سایتما میگن چهار قسمت توش تعریف شده وقتی تو صفحه اصلی به این قسمت مشکی نگاه میکنی این چهار قسمت به صورت مساوی تقسیم نشده اند اما تو صفحات دیگه سایت این چهار قسمت درست تقسیم شده اند.

فایل پیوستی سوال سوم هم بیا برات گزاشتم عزیز

ضمنا حجت جان من نمیتونم اون جمله زیر قالبا وردارم فولدری هم که گفتی نیست تو قالب از تو خود جوملا هم مدیریت نمیشه

با تشکر

ویرایش شده در توسط mojtaba031

آقا مجتبی واسه سوال اولت برو تو پوشه Warp فایل warp.php رو باز کن این خطم زحمت پاک کردنشو بکش :

protected $_branding = 'Powered by <a href="http://www.yootheme.com">Warp Theme Framework</a>';  

برای مخفی و حذف کپی رایت سایت میتونی به آدرس زیر بری و کد رو تغییر بدی :

TEMPLATE/YO-BALANS/CSS/rtl.css

رو ویرایش کن و کد

#footer {

text-align: right;

رو به این تغییر بده

#footer {

display: none;

text-align: right;

ویرایش شده در توسط drsmsco

آقا مجتبی واسه سوال اولت برو تو پوشه Warp فایل warp.php رو باز کن این خطم زحمت پاک کردنشو بکش :

protected $_branding = 'Powered by <a href="http://www.yootheme.com">Warp Theme Framework</a>';  

با سلام صبح بخیر

اقا دست درد نکن این مشکلم حل شد

فقط مونده دوتا مشکل بعدی که هنوز اقا حجت وقت نکردند بیایند یک راهنمایی کنند.

دوستان دیگر کسی بلده کمکم کنه بخصوص مشکل دومی که واجبه

با تشکر

در 4 تا موقعیت پایین اگر متنی رو از word کپی پیست کردی و آوردی داخل ماژول باید پاک کنیش

همچنین در تنظیمات قالب جایی هست که میتونی تعریف کنی موقعیت های پایین اندازه equal داشته باشند یعنی برابر

در خصوص حذف کپی رایت هم کامپوننت مورد استفاده رو پیوست کن چک کنم

با سلام

استاد عزیز موقعیت های پایین همش روی equal قرار دارد نمیدونم چرا اینطوری هست فقطم توی صفحه اصلی اینطوریه تو بقیه صفحات یک اندازه هست.

در مورد حذف کپی رایت کامپوننت، اگه توجه کرده باشید تو چند پست قبل کامپوننتا قرار دادم برا دانلود ( پس این پستتون اسپم هست یک اخطار به خودتون بدید:128fs318181:)

لطفا کمکم کنید

با تشکر

فایل زیر رو باز کن:

component/com_foxcontact/foxcontact.php

اینو پاک کن:

echo('<p><a href="http://www.fox.ra.it/forum/22-how-to/1574-hide-the-contact-page-menu-item.html">' . $language->_($GLOBALS["COM_NAME"] . "_DOCUMENTATION") . "</a></p>");

استاد عزیز پس سوال دومما چیکارش کنم.

چرا تو صفحه اصلی فقط اینطوری هست ،چیزایی که گفتید انجام دادم اما هنوز همونطوره

چیکااااااااااااااااار کنممممممممممم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری