emperatour

مشکل عدم نمایش مطالب در صفحه اصلی

16 پست در این موضوع

سلام. دوستان من قالبی رو نصب کردم که همراهش sample data هاشم نصب کردم و طبیعتا ماژول ها و مقالات خودشو نصب کرده اما مشکلی که هست وقتی مقاله ای منتشر میکنم هم published و هم feautured article رو میزنم اما تو هوم پیج نشون نمیده... میخاستم یک موقعیت در صفحه هوم به نمایش اخرین اخبار ( دسته اخبار) اختصاص داده بشه ...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما دو تا راه دارید

اول اینکه از ماژول نمایش آخرین مطالب استفاده کنید

یا اینکه مطالب را به صورت ویژه منتشر کنید

ضمن اینکه حتما تاریخ انتشار را کنترل کنید

قالبتون چی هست؟

منوی صفحه اصلی رو باز کنید و ببینید شاید اصلا به یه جای دیگه لینکه مثلا به یه مطلب خاص

ضمنا ممکنه در تنظیمات قالب شما، بلاک content برای صفحه ی اصلی، غیرفعال باشه

مرسی از راهنماییتون ! مشکلم برطرف نشد ! حتما زمانی که برطرف شد اینجا منویسم تا دوستان هم استفاده کنن ! [faza!]

با سلام و احترام

دوست عزیز اگر شما منظورتون اینه مطلبی که انتشار میکنید تو صفحه نخست نمایش داده نمیشه شما اول چک کنید که ماژولی که مطالب شما رو میخواد نمایش بده مجموعه های مورد نظر رو پشتیبانی میکنه یا نه.برای این کار مازول رو اجرا و مجموعه براش انتخاب کن.حالا شما هر مطلبی که تو اون مجموعه قرار بدی طبیعتا باید نمایش بده

شما دو تا راه دارید

این ماژول که میفرمایید نصبیه یا تو خود پک جوملا هست؟ برام مهمه فرمتش عادی باشه. یعنی چنتا مطلب پشت هم و در صورت زیاد شدن صفحه بندی شه. چی نصب کنم؟ ویژه منظورتون feutured هست؟ کردم نشد.. تاریخ هم اوکیه

قالبتون چی هست؟

منوی صفحه اصلی رو باز کنید و ببینید شاید اصلا به یه جای دیگه لینکه مثلا به یه مطلب خاص

قالب youedition از شرکت youjoomla ... منوی خانه روی Feautred article ست هست...

سلام ! امیر هکر درست میگفت مطلب رو ویژه شده کردم درست شد ! مرسی که تجربیاتتون رو در اختیار من قرار دادین ! :128fs318181:gift

چون سوالم وسط صفحه افتاد دوباره تکرار میکنم. شرمنده :

شما دو تا راه دارید

این ماژول که میفرمایید نصبیه یا تو خود پک جوملا هست؟ برام مهمه فرمتش عادی باشه. یعنی چنتا مطلب پشت هم و در صورت زیاد شدن صفحه بندی شه. چی نصب کنم؟ ویژه منظورتون feutured هست؟ کردم نشد.. تاریخ هم اوکیه

قالبتون چی هست؟

قالب youedition از شرکت youjoomla ... منوی خانه روی Feautred article ست هست...

اگر نوع منوی شما روی مطالب ویژه هست و با ویژه کردن نمایش داده نمیشه موردی رو که خانم ملکی اشاره فرمودن رو چک کنید:

در تنظیمات قالب چک کنید content برای صفحه اصلی غیر فعال نباشه...

در خصوص صفحه بندی هم خود جوملا این کار رو انجام میده شما فقط تعیین میکنید چند تا مطلب رو نمایش بده بعد صفحه بندی کنه....

تو temp manager روی اسم قالب کلیک کردم اما تنظیمات خود شرکت رو میاره که توش چنین چیزی نیست. چطور چک کنم؟ تشکر

از همون قسمت مدیریت قالبها باید چک کنید یعنی صفحه تنظیمات قالب شما خالی هست هیچ آیتمی برای تنظیم نداره؟

سمت راست که به شکل فلش مشخص هستن اونها به شکل آکاردئونی باز میسن و هر ردیف تنظیمات یه بخش هست از اونجا چک کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری