farzadbj

مدیریت پیشرفته مطالب با k2 2.6.5 فارسی به همراه تاریخ شمسی

105 پست در این موضوع

آقا فرزاد من درباره درشت شدن فونت ها هم بررسی کردم، دیدم فقط توی مرورگر کروم بزرگ میشه، توی فایرفاکس و اکسپلورر مشکلی نداره، الان تکلیف واسه این مشکلات چیه؟

لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

راستش درباره این موضوع می گن، واسه زبان فارسی بهتره فارسی باشه، حالا در کل من نیاز دارم که فارسی باشه، این موضوع مشکل رو حل نمی کنه

راستش درباره این موضوع می گن، واسه زبان فارسی بهتره فارسی باشه، حالا در کل من نیاز دارم که فارسی باشه، این موضوع مشکل رو حل نمی کنه

با سلام

دوست عزیز درست شد .با همه ای مرورگر ها امتحان شد

با تشکر، اما من امتحان می کنم واسه کروم هنوز مشکل داره،

و از این مهم تر مشکل نام مستعار هست، واسه اون چی کار کنیم؟

با تشکر، اما من امتحان می کنم واسه کروم هنوز مشکل داره،

و از این مهم تر مشکل نام مستعار هست، واسه اون چی کار کنیم؟

لینک ادامه مطلب نگذارید تا مطالب شما باید فونت و یک اندازه نمایش داده شود وقتی ادامه مطلب میگذارید فقط دکمه ادامه مطلب بزارید نه لینک ادامه مطلب .

لینک ادامه مطلب نگذارید تا مطالب شما باید فونت و یک اندازه نمایش داده شود وقتی ادامه مطلب میگذارید فقط دکمه ادامه مطلب بزارید نه لینک ادامه مطلب .

داشتم درست میکردم چرا یوزر رو غیر فعال کردید

با تشکر از زحمات شما

من ندونستم، شرمنده، دوباره فعالش کنم؟

به نظر درست شدنی هست؟

من فکر می کنم باید کد را دستکاری کنیم!

با تشکر از زحمات شما

به نظر درست شدنی هست؟

بله درست میشه .

فعال کنید

با تشکر از زحمات شما

به نظر درست شدنی هست؟

دوست عزیز اگه فعال نمیکنید بگید؟

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با عذرخواهی فراوان

فعال شد، فقط یک مسئله، من دیشب از سایت یک بک آپ گرفته بودم، اون رو دوباره بازگردوندم، اما دوباره مشک درشتی فونت ها اصلاح نشد، چرا؟

یک زحمت بکشین k2 V2.6.5 رو دوباره نصب کنید، یا من اون رو نصب کنم، ممنونم

ببخشید دیر شد، سایت داشت Restore می شد، دست من نبود، فقط اگر می دونید تا خودم k2 2.6.5 رو نصب کنم؟ یا شما زحمت می کشین

با عذرخواهی فراوان

فعال شد، فقط یک مسئله، من دیشب از سایت یک بک آپ گرفته بودم، اون رو دوباره بازگردوندم، اما دوباره مشک درشتی فونت ها اصلاح نشد، چرا؟

یک زحمت بکشین k2 V2.6.5 رو دوباره نصب کنید، یا من اون رو نصب کنم، ممنونم

باشه چشم ولی هزینه دار هاااااااااااا . شوخی کردم .

تا اونجای که بشه روش کار میکنم

باشه چشم ولی هزینه دار هاااااااااااا . شوخی کردم .

تا اونجای که بشه روش کار میکنم

دسته شما درد نکنه، لطف می کنید، ممنونم

فقط به نظر شما، این چظوره با اینکه کلا restore شده، ولی دوباره مشکل درشتی فونت ها حل نشده؟

راستش اون راه حلی که شما گفتین، یعنی ادامه مطلب برای من کاربردی نیست، چون واسه این سایت نزدیک به 12 نفر مطلب می نویسن و همه از این روش استفاده می کنند و اگر از لینک ادامه مطلب استفاده نکنیم یعنی باید همه مطلب رو به صورت کامل با لینک دانلودش صفحه اصلی قرار بگیره و این موضوع برای صفحه اصلی چهره خوبی نداره، ممنونم

راستش من خودم یک کوچولو از برنامه نویسی این سایت ها سرم میشه، در هر صورت دانشجوی ارشد مهندسی کامپیوتر هستم، ولی توی این زمینه زیاد کار نکردم!!:25r30wi:

دوست عزیز سایت شما درست است هیچ مشکلی ندارد .

فونت های که روی پست اول شما اعمال کردم از این فونت استفاده کنید . به دلیل این که شما وقتی مطلب رو کپی میکنید و در سایت قرار میدید فونت جوملا یا همون فونت اصلی جایگزین میشود .

شما فقط مطالب خود را روی همین حالت فونت پست اول بزارید.

و مرورگر خودتونو آپدیت کنید.

با تشکر، ممنونم

ولی مشکل اینه، وقتی لینک ادامه مطلب رو می ذازیم، سایت به هم میریزه، شما الان لینک ادامه مطلب برداشتید، اگر دوباره لینک ادامه مطلب رو بذارید، یعنی وقتی همه مطلب در صفحه اصلی قرار نگیره و بر روی ادامه مطلب کلیک می کنیم، در صفحه مطلب، مطلب ها دوباره دزشت نشون داده می شود.

با تشکر، ممنونم

ولی مشکل اینه، وقتی لینک ادامه مطلب رو می ذازیم، سایت به هم میریزه، شما الان لینک ادامه مطلب برداشتید، اگر دوباره لینک ادامه مطلب رو بذارید، یعنی وقتی همه مطلب در صفحه اصلی قرار نگیره و بر روی ادامه مطلب کلیک می کنیم، در صفحه مطلب، مطلب ها دوباره دزشت نشون داده می شود.

خواهش میکنم

دوست عزیز شما میتونید مطلب خلاصه رو در صفحه ای اصلی و مطلب کامل رو در ادامه مطلب قرار بدید . این که شما لینک ادامه مطلب میزاریر یک کار ساده است . شما باید دکمه ای ادامه مطلب خود را بزارید و میتوانبد به جای اسم دکم های ادامه مطلب یک اسم یا مطلب داخواه بگذارید .

بنظر منم این کار رو انجام بدید بهتر هستش

خواهش میکنم

دوست عزیز شما میتونید مطلب خلاصه رو در صفحه ای اصلی و مطلب کامل رو در ادامه مطلب قرار بدید . این که شما لینک ادامه مطلب میزاریر یک کار ساده است . شما باید دکمه ای ادامه مطلب خود را بزارید و میتوانبد به جای اسم دکم های ادامه مطلب یک اسم یا مطلب داخواه بگذارید .

بنظر منم این کار رو انجام بدید بهتر هستش

راستش من منظور شما رو کامل متوجه نمی شم، که باید چی کار کنم، می تونید یک نمونه روی آموزش php انجام بدید، ممنونم از شما

شما از k2 استفاده نکنید . من یک کامپوننت پولی دارم که میتونم واستون نصب کنم که باهاش میتونید نظرات رو کنترل کنید بسیار زیبا هستش . و مطالب خوب شما هم به زیبای نمایش داده میشود.

قرار بدم واستون؟

ممنونم میشم، دست شما درد نکنه، مرسی

دوست عزیز شما سایت خود را با k2 بهینه کرده اید؟

مطالب چرا از خود محتوای جوملا اجرا نمیشود ؟

راستش نه، فکر می کنم مربوط هست به انتخاب منو، الان منوی اصلی از مجموعه k2 انتخاب شده است.

برای این کار باید منوی اصلی از مجموعه منوهای خود جوملا انتخاب بشوند

راستش نه، فکر می کنم مربوط هست به انتخاب منو، الان منوی اصلی از مجموعه k2 انتخاب شده است.

برای این کار باید منوی اصلی از مجموعه منوهای خود جوملا انتخاب بشوند

بله دوست عزیز

شما من انجام دادم نشد شما هم سعی کنید ببنید انجام میشود.

که کار شما راه بیفتد

ممنونم، دست شما درد نکنه

دقیقا چی کار کنم؟ کاری کنم که مطالب خود جوملا را نمایش بدهد؟

ممنونم، دست شما درد نکنه

دقیقا چی کار کنم؟ کاری کنم که مطالب خود جوملا را نمایش بدهد؟

بله دوست عزیز

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری