majid.fathi

**هدیه روز پدر** کامپوننت ارسال پیامک تایید ثبت نام

13 پست در این موضوع

چند وقت پیش صابر عزیز کامپونت:

**هدیه روز مادر** کامپوننت ارسال پیامک تایید ثبت نام

را فارسی کرده بودند تعدادی از دوستان نیاز داشتن که برای پنل های ایرانی نیز این پنل کار کنه

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13674375381.png

این کامپونت را من برای درگاه پنل خودم که از homesms بود تغییرات دادم ولی دوستانی که پنل پیامک های دیگه هم دارند نیز به می تونید ان را برای خودشون تغییر بدهند.

در توضیحات این کامپونت :

کامپوننت sms verify یک کامپوننت تایید ثبت نام از طریق پیامک میباشد که این امکان را فراهم میکند که در هنگام ثبت نام یک کدی را به شماره موبایل کاربر ارسال میکند

که کاربر با وارد کردن آن کد مراحل ثبت نام خود را تایید و تکمیل میکند...

این کامپوننت تقدیم به کاربران عزیز و محترم جوملا فروم

دانلود کامپونت:

com_smsverify-joomlaforum دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

دوستانی که پنل های دیگه هم دارند api پنل را در همین تاپیک اعلام کنند تا راهنمایی کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ضمن سپاس فراوان

اگر اجازه بدید من سمپل کد وب سرویس خودم و به شما ایمیل کنم؟

دوست خوبم هدف اینکه گفتم اینجا api ها را قرار بدید اموزشی بوده که برای دوستان می شه و می تونند الگو بگیرند. اگر تمایل به پابلیک شدن ان ندارید می تونید خصوصی اعلام کنید تا تجاری انجام بشه.

ارسال شده در (ویرایش شده)

چطوری میشه کد کپچا را هم در اون قرار داد . دلیلشم اینه که روباتها میتونند با شماره های تصادفی تو یه لحظه پنل اس ام اس را تموم کنند

ویرایش شده در توسط hamidsajjadieh

یک مسئله این وسط هست . این افزونه در جهت جلوگیری از اسپم و ثبت نام کاربران حقیقی هست . حالا باز کپچا استفاده بشه؟ یک پیشنهاد دارم به صفحه:

com_smsverify1.0\site\controllers\registration.php

برید.

$requestData['mobileno']

در خط 247

شماره را براش شرط بزارید که مثلا 12 رقمی باشه و با 09 شروع بشه.

یک مسئله این وسط هست . این افزونه در جهت جلوگیری از اسپم و ثبت نام کاربران حقیقی هست . حالا باز کپچا استفاده بشه؟ یک پیشنهاد دارم به صفحه:

com_smsverify1.0\site\controllers\registration.php

برید.

$requestData['mobileno']

در خط 247

شماره را براش شرط بزارید که مثلا 12 رقمی باشه و با 09 شروع بشه.

دوستان این مورد هنوز انجام نشده؟کسی می تونه اختصاصی واسم انجام بده؟

ضمنا منم از پیام رسان استفده می کنم چطوری باید تنظیم اش کنم؟

مرسی

چرا انجام نشده. شما پست اول تاپیک را مطالعه کنید:

" دوستانی که پنل های دیگه هم دارند api پنل را در همین تاپیک اعلام کنند تا راهنمایی کنم "

راستی دوستان توجه کردید بعضی سایت ها به تازه گی اینجور افزونه های فروم را کد شده ارائه می کنند.

مرسی از شما دوست عزیز.منظرو بنده از انجام نشدن شرطی بود که دوستمون فرمودند برای گرفتن شماره تماس.

این لینک اطلاعاتی هست که نیازه؟

یه فایل آموزشی هم بود

لینک

دوست خوبم هدف اینکه گفتم اینجا api ها را قرار بدید اموزشی بوده که برای دوستان می شه و می تونند الگو بگیرند. اگر تمایل به پابلیک شدن ان ندارید می تونید خصوصی اعلام کنید تا تجاری انجام بشه.

برای شما پیام خصوصی دادم

سلام سامانه پیامکی ما ، پیام رسان هست . پیکار کنم تنظیمات رو؟

این آدرس http://api.myhost.com

این هم آدرس ارسال

http://myhost.com/post/send.asmx

در کجای کد ها باید تغییرات انجام بشه؟

از ارائه کننده پنل درخواست نمونه کد php کنید. با نمونه کد راحت تر می توانید اتصال بدید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری