Pooyan Afzali

قرار عمومی بچه های جوملا شیراز

118 پست در این موضوع

همشهری هاش واجب تررررررررن:dadad4:

آقای افضلی کرمانشاهی هست!!!شما هم کرمانشاهی هستی؟howit

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
آقای افضلی کرمانشاهی هست!!!شما هم کرمانشاهی هستی؟howit

آره :oom: ولی همش شیراز و اصفهان علمشو میگه

آره :oom: ولی همش شیراز و اصفهان علمشو میگه

howithowithowit

اکثر مطالب توی فروم هست بخونید خیلی ارزشمند هست اما این گپ های دوستانه ی حال دیگه ای داره...

بخصوص که منم هستم دیگه بیشتر حال میده....:didi::didi:smile22

howithowithowit

اکثر مطالب توی فروم هست بخونید خیلی ارزشمند هست اما این گپ های دوستانه ی حال دیگه ای داره...

بخصوص که منم هستم دیگه بیشتر حال میده....:didi::didi:smile22

تاپیک ها رو ی نگاهی انداختم مشکل زیاد داشتم مثلا برخی جاها فقط کد نوشته شده خب این کد ها کجا وارد بشه کجا دیده بشه ووووو

استاد ما رو بردید میخوای بد هم بگذرهfight

سوالات رو بپرسید اکثر کدها توی htaccess قرار میگیرن و حتی تشریح هم شده که چکار میکنه...!!!

fight[kotak]

سوالات رو بپرسید اکثر کدها توی htaccess قرار میگیرن و حتی تشریح هم شده که چکار میکنه...!!!

fight[kotak]

اوکی تشریحشو میدونم شده کدهاشو نمیدونستمممممممممممم

بعدشم چوبتو به کرد جماعت نشون نده:hoy:

بابا اینقد اسپم ندید دیتا بیس پوکید.... الان صاحبش میاد بیرونمون میکنه ها.....

یکی میجنگه یکی کاماندو یکی تیرانداز یکی اطلاعاتیه.

دوست عزیز شما شاید ارزش آدمهای با اطلاعاتی که در شهرتون هست رو ندونستید که میرن شهرای دیگه ......

بهر حال شما از ما بهتر میتونید دسترسی داشته باشید به جناب افضلی چون بالاخره واسه دیدن خانواده زیاد میان کرمانشاه

دیتابیس پرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

اعصاب مهندس طالبی پرررررررررررررررررررررررررررررر

کاربری هممون پررررررررررررررررررررررررر (البته توسط آقای طالبی)

بابا اینقد اسپم ندید دیتا بیس پوکید.... الان صاحبش میاد بیرونمون میکنه ها.....

یکی میجنگه یکی کاماندو یکی تیرانداز یکی اطلاعاتیه.

دوست عزیز شما شاید ارزش آدمهای با اطلاعاتی که در شهرتون هست رو ندونستید که میرن شهرای دیگه ......

بهر حال شما از ما بهتر میتونید دسترسی داشته باشید به جناب افضلی چون بالاخره واسه دیدن خانواده زیاد میان کرمانشاه

دیتابیس پرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

اعصاب مهندس طالبی پرررررررررررررررررررررررررررررر

کاربری هممون پررررررررررررررررررررررررر (البته توسط آقای طالبی)

عجب!! جواب قانع کننده ایی بود ممنونم از اینکه گوشزد کردین که ما قدر کسی رو نمیدونیم. همون علمشون برای شما. شما ها هم از علمشون استفاده کنید برامون کافیه. از اسپمی که همه دادن و منم دادم عذر میخوام.

و متاسفام که در مورد کرمانشاه اینجوری دارید قضاوت میکنید.بنده هم به دلیل اینکه زیاد بلد نیستم و اشکال زیاد دارم و ی جورایی رفتم رو اعصاب همه و به قول شما اعصاب همه پررر شده دیگه هیچ تایپیکی حتی برای مشکلاتم حتی اسپم وغیره نمیزنم.که مثلا مشکلاتتون حل بشه.

اصفهان؟؟؟؟؟؟؟:5:

اصفهان چیه؟؟؟ دارم میگم همشهری انوقت میگین اصفهان؟؟:nasihat:

درود

شما کرمانشاهی هستین؟؟؟

عجب!! جواب قانع کننده ایی بود ممنونم از اینکه گوشزد کردین که ما قدر کسی رو نمیدونیم. همون علمشون برای شما. شما ها هم از علمشون استفاده کنید برامون کافیه. از اسپمی که همه دادن و منم دادم عذر میخوام.

و متاسفام که در مورد کرمانشاه اینجوری دارید قضاوت میکنید.بنده هم به دلیل اینکه زیاد بلد نیستم و اشکال زیاد دارم و ی جورایی رفتم رو اعصاب همه و به قول شما اعصاب همه پررر شده دیگه هیچ تایپیکی حتی برای مشکلاتم حتی اسپم وغیره نمیزنم.که مثلا مشکلاتتون حل بشه.

درود

من کرمانشاه زیاد میام

آخر هفته کرمانشاه هستم

خ دوست دارم واسه کرمانشاه برنامه بزارم اما کسی رو پیدا نکردم

شماره تماسمو که توی امضا گزاشتم عزیزم هر وقت سوالی داشتی تماس بگیر گلم:25:

سلام به دوستان

استاد افضلی مخلصیییییییییییییییییییییییییم:thanks::ad54ad::ad54ad:

درود بر همه ی بروبچه های کرمانشاه....

درود بر همه ی بروبچه های ایران:auizz3ffy9vla57584x

این ساینه خیلی حال میده علیرضا جان[jojo]:didi:

دوستان عزیز انجمن ... من رو بن کرد!!!!:ooofe:

علت؟؟؟اطلاع رسانی در مورد دیروز و اینکه بعضیا داشتن دید میزدن رو دیدیم...

اما همچنان پرچم بالاست...:1::1:

مردیم از خنده [ghahghah]

حساب کن از پشت بوته ها یه جماعتی دید میزدن پویان افضلی رو!!

پویان یه نگاه میکردی بهشون بعد یه جرقه از چشات میفرستادی سمتشون بعد اونا فرار میکردند و تو غروب آفتاب محو میشدن!

ارسال شده در (ویرایش شده)

مردیم از خنده [ghahghah]

پویان یه نگاه میکردی بهشون بعد یه جرقه از چشات میفرستادی سمتشون بعد اونا فرار میکردند و تو غروب آفتاب محو میشدن!

برق نمیخواست که رفتم پ.خ دادم بهش: "پشت بوته ها خوش گذشت؟چند نفر بودن؟کیا بودن؟" بن شدم[kkk]:didi:

بسی رنج بردی در این سال سی؛که خفت کشید انجمن ... فارسی!!!![ghahghah]

ویرایش شده در توسط sarj

مردیم از خنده [ghahghah]

درود

مهندس اگه همه اونایی که توی پارک ارم پخش بودن و از دور نیگا میکردن میخواستن بیان توی جمع حد اقل 30-40 نفری میشدیم

موندم چرا خودشونو اذیت کردن

البته بعضیاشون پیام زدن و یا تلفن زدم بهم که بنا به دلایلی نتونستن بیان توی جمع منم بهشون حق میدم بالاخره یهو میبینی بن میکنن طرفو و کل زحمتاش و اعتبارش توی فرومش از بین میره

استاد افضلی یه قرار هم همین تهران بچه انجمن هم بزارید خیلی خوبه gift:35:

:25::25::25::25:

استاد افضلی یه قرار هم همین تهران بچه انجمن هم بزارید خیلی خوبه gift:35:

:25::25::25::25:

درود

تهران که زیاد میام

باید با مهندس طالبی هماهنگ بشه میتینگ تهران:128fs318181:

درود

تهران که زیاد میام

باید با مهندس طالبی هماهنگ بشه میتینگ تهران:128fs318181:

خوب استاد شما هماهنگ کنید وقتی میاد چندروز زودتر اطلاع رسانی کنید مثل همین تاپیک خیلی خوب میشه:35:gift:1:

خوب استاد شما هماهنگ کنید وقتی میاد چندروز زودتر اطلاع رسانی کنید مثل همین تاپیک خیلی خوب میشه:35:gift:1:

حتما این کار رو میکنم

درود

برای اصفهان هم برنامه میزارم قطعا

اگه شد قبل تیر ماه اگه نشدم توی شهریور ماه حتما میام

مهندس ما شهریور باید بریم امتحان بدیم!book] (تجدیدی داریم) تیر بیاید یا مرداد بیاید :ooof:shotupshotup:25::25:

این روزها همه استاد افضلی :nasihat: را میخواهند شما چطور ؟ :hehe:

ایشالله که شروع این گردهمایی های خوب در جهت اتحاد بیشتر بچه ها باشه نه تفریق :5:

علیرضا ای مرد روزهای سخت ای بلاک شونده ای مامور مخفی حاکم بزرگ ما بهت افتخار میکنیم [dasdas]

دوستان عزیز انجمن ... من رو بن کرد!!!!:ooofe:

علت؟؟؟اطلاع رسانی در مورد دیروز و اینکه بعضیا داشتن دید میزدن رو دیدیم...

اما همچنان پرچم بالاست...:1::1:

عجبا :hoy:...

آخه چرا؟[jojo]

علیرضا جان[sibil]

ارسال شده در (ویرایش شده)

نمیدونم این کل کل کردن های بچه گانه کی میخواد تموم بشه !!! من به این نیت در کنار کارم توی شیراز این میتینگ رو برگزار کردم که اگر مشکلی هست برطرف بشه و جو صمیمی تری بین مدیران فروم ها

ایجاد بشه

اما در کمال تاسف اینچنین نشد شاید منفعتی توی کار هست که نباید بچه های انجمن ها بیشتر با هم اکی باشن :dadad4:

بدرود

جیـــــــــــــــــــــــــــگرتو... (الهی ببرم جیگرکی....:didi:)

عزیزم؛

غم مخور؛ غصه مخورپ؛:128fs318181: دنیا دو روزه عزیــــــــــــــــــزم...

آخرش عین من پیر و فرتوت و کهنه و درب و داغون میشششششیا.....:nasihat::nasihat::nasihat:

اینایی که تو تست کردی ؛ خیلی وقته که تست کردیم...کلاًاین خونه ها (سیستم های فکری بعضیا) از پای بست ویرانه ست....

جواب نمیده گلپســــــــــــــــــر...howithowit

این یه اصله : هر وقت دیدی در قبالت جای پاسخ ، بهت بی احترامی کردن یا توهینی بهت کردن؛ در همون لحظه بسیار بسیار بسیار خوشحال باش چون چندین و چند قدم از اون ها جلوتری .و این هم آخرین تیرها و به نوعی تیر خلاصه که دارن میزنن و به نوعی خودشون رو با بی احترامی میخوان که تخلیه کنن ...فقط و فقط و فقط همین!!!

این اصل به این ماجرا و فلان ماجرا و این کس و بهمان کس هم ارتباطی نداره. اگر من هم همچین جوابی رو در پاسخ به یک حرکت بدم دقیقا همین اصل برای من هم صادقه و من دیگه چیزی ندارم جز توهین به فرد مقابلم...

کلاً ولش ....خودتو عشق است....:ds6a5d::35:

ویرایش شده در توسط Hojjat MardaneZadeh