Payam.Hayati

هزینه طراحی این سایت از نظر شما؟

27 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

نظر شخصی بنده: 990

ویرایش شده در توسط s1r101

به نظر من 300 تومن میارزه.

قالب این سایت به نظر شما چقدر قیمت داره.www.30tygraph.ir

ویرایش شده در توسط mohammad

مگه این قالب چی داره که این همه گرونه:Khz-agahi.net | خوزستان آگهی

دوست عزیز مگه همه چیز قالبه!قالب یه جزء طراحی سایته!

ایشون هم خودشون گفتن هزینه طراحی!

نحوه طراحی و زحمتی که براش کشیده شده و و استاندار هایی که استفاده شده رو میگیم!

به نظر من 300 تومن میارزه.

قالب این سایت به نظر شما چقدر قیمت داره.www.30tygraph.ir

قالبتون خیلی شلوغه و موقعیت ها خیلی تو هم هستش!بهترین قالب های روز دنیا که دستساز فارسی نیستش و ترجمه شده الان حداکثر 50 تومانه!

از نظرات دوستان ممنون قیمت یک میلیون و صد تصویب شد.

از نظرات برخی دوستان واقعا" متعجب شدم ، 100 تومن!!!!!!!!

حداقل 100 هزار تومن فقط هزینه ترافیک ایترنتتون و طراحی یا خرید قالب هست.

یا راه نمیدانید یا قصه نمی خوانید!

آخه موندم میگن 100 تومان یکی نیست بهشون بگه مرد حسابی دامنه .com یا .net الان 40 تومانه فقط!

هاستینگش هم که دلار رفته بالا از ایران نمیگیریم که! حداقل 50 تومانه یه هاست قوی!

قالبم که 50 تومانه!

خرید انواع افزونه های تجاری هم هیچ!هزینه و وقت دیوانه واری که برای طراحی میزاریم هم هیچ!!

بعد همیشه خرابی سایت پایه شما هستش اون هم هیچ!!

اون وقت چه طوری 100 حساب میکنید؟!

شما اصلا بیا 5 هزار تومان بگیر از جیب خودت بزار بهتره!خدا هم ازت راضی میشه!!

ویرایش شده در توسط s1r101

دوستان 1 ملیون 100 مگه چی دارد

با 600 میشه طراحی اش کرد به همین صورت

هاااااااااااا هااااااااااا هاااااااااااااااا 100 تومان دوستان یا تا حالا سایت طراحی نکردن یا به بیگاری علاقه زیادی دارن:yeah:

آخه این قیمت های چیه میدید 100 تومان 300تومان 490تومان (مگه میوه فروشی هست) [ghahghah]

این سایت اگه بخواد درست کامل اصولی بیارید بالا یک ماه زمان می بره بعد واقعا این همه زمان وقت سلامتی پای کامپیوتر میخواد بزارید بخاطر این مبالغ.....:jan:

فکر نکنید با کم قیمت دادن شما کارو میگیرید خیر شما مشتری متوجه می کنید که کار بلد نیستید حتی اگه اون سایت برای شما انجام طراحی هیچی نباشد

همیشه ارزانی دلیل بر خوب بودن نیست

ویرایش شده در توسط saman etasi

یکی از ملاکهای قیمت دادن هزینه نفر ساعتیه که وقت پای سایت میذارید.

بد نیست عدد همدیگه رو بدونیم. دوستانی که میگن 100 هزار تومان علاوه بر اینکه بازار کار رو خراب میکنن با قیمت شکنی غیراصولی، مطمءنم که کار بلد هم نیستن .... جسارت به کسی نیست ها

خودم انقدر از این پروژه های دویست سیصدی بهم میخوره که یکی با قیمت پایین نصفه نیمه کار کرده و مشتری حاضره کلی هزینه کنه برای رفع مشکلاتش یا عدد خیلی بالاتری بده برای طراحی مجدد.

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki

اگه من یه همچین سایتی بسازم بالای 600 تا میگیرم... در ضمن هر کسی قیمت خودشو داره و کسایی هم که میگن 100 یا 300 مطمئنا هیچ وقت حاضر نمیشن یه همچین سایتی رو با قیمتی که میگن بسازن.

سلام

من حدود 900تومن فقط پول طراحی رو میگیرم پول هاست و دامین و پشتیبانی جدا.

موفق باشید

آره به خدا یک ماه وقت میزاریم طراحی-سئو-بهینه سازی-رفع خطاهاو .... انجام دادن واقعا وقت گیرن اون وقت واقعا با 100 تومان نمیشه حتی 400 تومان چون واقعا کار داره مخصوصا ریزه کاری ها من قیمت 1100 میزارم براش اگه خوب روش کار بشه!

درسته هر کی قیمت خودشو داره .. ولی باید به کاری که انجام میشه هم فکر کرد. این سایت با 600 تومن اندازه ی 600 تومن باید روش وقت گذاشت و با 1100 اندازه 1100 !!!

بعد هم که معمولا کار کلی کش دار میشه، مشتری محتواش آماده نیست، تغییر داره، باید دیباگ بشه، و.... آدم اگه کم پول بگیره تو کل این مراحل اعصابش خورد میشه چون میبینه خیلی بیشتر از پولی که گرفته باید وقت بذاره و کار کنه

پول خوب و منطقی بگیریم= خوب و اصولی و با حوصله روی سایت مشتری کار کنیم ==>> اینطوری به اعتبار کار خودمون و اعتبار جوملا و اعتبار همکاران وب کار هم کمک کردیم

درسته هر کی قیمت خودشو داره .. ولی باید به کاری که انجام میشه هم فکر کرد. این سایت با 600 تومن اندازه ی 600 تومن باید روش وقت گذاشت و با 1100 اندازه 1100 !!!

بعد هم که معمولا کار کلی کش دار میشه، مشتری محتواش آماده نیست، تغییر داره، باید دیباگ بشه، و.... آدم اگه کم پول بگیره تو کل این مراحل اعصابش خورد میشه چون میبینه خیلی بیشتر از پولی که گرفته باید وقت بذاره و کار کنه

پول خوب و منطقی بگیریم= خوب و اصولی و با حوصله روی سایت مشتری کار کنیم ==>> اینطوری به اعتبار کار خودمون و اعتبار جوملا و اعتبار همکاران وب کار هم کمک کردیم

حالا بعد میان میگن چیزی نداره که با 100 من درست میکنم آدم واقعا شاخ در میاره از ادعای بعضی از دوستان مثلا حرفه ای

در جواب دوستانی که قیمت های انقلابی میدن حرف ایجاد کننده تاپیک رو تکرار می کنم :13:

یا راه نمیدانید یا قصه نمی خوانید!

از تمامی دوستا تقاضا میشه که دیگه راجب این موضوع بحث نکنند.دوست عزیز قیمتش رو تصویب کرده:hoy: .حالا بعدا بعد دارین قیمت میزارید.خواهشا این موضوع رو ولش کنین دیگه......[kotak]

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری