arashkhalaj

اتمام پهنای باند

8 پست در این موضوع

سلام

یکی از سایتهای شرکتی ما ، پهنای باندش فوق العاده زود تموم میشه ، مشخصه که داره حمله صورت میگیره روش ، دو هفته پیش ، روزی دو تا سه تا بازدید داشت ، ولی الان روزی تقریباً نوزده هزار تا بازدید پیج توی هاست داره ثبت میشه . چه کاری میشه کرد ؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

1- از جایی هاست بگیرید که این محدودیت را نداشته باشه

2-log را جستجو کنید ببینید کدوم ip بیشتر log داره می تونید بلاک کنید

چطور میتونم بلاک کنم آی پی ها رو ، و دقیقاً چطور میتونم بفهمم کدوم آی پی بیشتر بازدید کرده ؟

استفاده از ابزار webalizer در سی پنل یا lastetvisitor

یا اگه افزونه امنیتی مثل rsfierwall دارید می تونید از اون استفاده کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

چطور میتونم بلاک کنم آی پی ها رو ، و دقیقاً چطور میتونم بفهمم کدوم آی پی بیشتر بازدید کرده ؟

سلام دوست عزیز

من یه راهکار دارم شاید مفید باشه . ابتدا برنامه coalaWeb Traffic رو نصب کنید. برنامه فوق یک امارگیر بازدید وبسایته. توی کامپوننتش یه بخش برای افزودن آی پی برای بلک لیست وجود داره که جلوی شمارش آی پی خودتان را در نمایش تعداد نهایی میگیره.. < این خط اصلاح شد.

[ATTACH=CONFIG]3770[/ATTACH]

این لینکش هست تو جوملا جهانی:

CoalaWeb Traffic - Joomla! Extensions Directory

ویرایش شده در توسط gholami_sam

ارسال شده در (ویرایش شده)

دستتون درد نکنه ، ممنون از راهنماییتون ، امتحان میکنم ببینم چطور هست

سلام. برای فارسی شدن تعداد بازدید. دو تا فایل گذاشتم که یکیش رو خودم یه کمی ویرایشش کردم اینا رو تو روت اصلی سایت داخل پوشه Language داخل پوشه fa-IR کپی کنید نمایش تعداد بازدید کاربران آنلاین و افراد بازدید کننده غیر عضو میشه. الباقیش هم که سادست مثلا بجای Today تو ماژول مینویسید "امروز" که بنظرم دیگه مشکلی نداره.

[ATTACH]3774[/ATTACH]

دوست عزیز در مورد افزونه فوق یک خط را که توضیح داده بودم اصلاح کردم در مورد بلوکه کردن آی پی منظور عدم شمارش یک آی پی خاص مثلا آی پی خودتونه.. برای جبران سه افزونه تو جوملا جهانی پیدا کردم که باید تک تک تست کنید ببینید کدومشون مناسب کار شماست

افزونه های بلاک کردن آی پی (خاص ، کشور)

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-access/ip-blocking/12875

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-access/ip-blocking/23778

http://extensions.joomla.org/extensions/access-a-security/site-access/ip-blocking/2615

یه تاپیک هم برای بلوک نمودن رنج آی پی کشورها ، جناب مهندس طالبی دارند اون رو هم مطالعه کنید. موفق باشید.

http://joomlaforum.ir/showthread.php/11850-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D9%84%D8%A7%DA%A9-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%28ip%29-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%84%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87!-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA?

امیدوارم جواب گرفته باشید.

ویرایش شده در توسط gholami_sam

از اینها استفاده کردم ، هیچ کدوم این کار رو نکردن ، یعنی هیچکدوم درست نصب نشدن ، آخرین چیزی هم که نصب کردن TorIpBlock بود ، که باز هم کار نمیکرد ، تنظیمات خاصی هم نداشت که انجام بدم .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری