aftabgardun_erfan

معرفی کامپوننت پرداخت آنلاین بانک ملت

18 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام دوستان

گروه جوملا نویس ، نسبت به توسعه و برنامه نویسی کامپوننت پرداخت آنلاین بانک ملت اقدام کرده است

به دوستان پیشنهاد میکنم ، این افزونه را که به صورت رایگان منتشر شده است بررسی نمایند.

mellat-pay.jpg

برای توضیحات این کامپوننت میتوانید به لینک زیر مراجعه کنید :

توضیحات کامپوننت پرداخت آنلاین بانک ملت

دو ماژول جهت پرداخت دستی و محصول به همراه عکس اضافه گردید

فایل پیوست شد

موفق باشید

ویرایش شده در توسط aftabgardun_erfan

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

اول از همه از زحمتی که کشیدید تشکر میکنم

فقط با کمال احترام از شما و دیگر اساتید میخواستم بپرسم ایا این افزونه های پرداخت که به صورت رایگان و یا حتی تجاری ارایه میشوند قابل اطمینان هستند و از نظر امنیتی مشکلی ندارند ؟

دوستانی که افزونه قرار میدهند اگر شناختی نداشته باشیم نسبت بهشون قطعا حذف میشه تاپیک .. نتیجه گیری اخلاقی اینکه مشکلی نداره لذت ببرید

ممنونم

فقط یه سوال دیگه

برای اتصال این کامپوننت به جومشاپینگ افزونه دیگری هم نیاز است ؟

باید بینشون پل بزنید (پلاگین اتصال ، که کمی سخته ) ولی بهتر خصوصی برای خود افزونه نوشته بشه

باید بینشون پل بزنید (پلاگین اتصال ، که کمی سخته ) ولی بهتر خصوصی برای خود افزونه نوشته بشه

ممکنه راهنمایی بفرمایید

این یه کامپوننت پرداخته ، خوب حالا می خواید به به افزونه دیگه ای هم وصل ش کنید باید یک افزونه ی که حالت پل (ارتباطات) رو بازی کنه رو بنویسید ..#

ببینید من اسان پرداخت که بالا معرفی شد رو نصب کردم

جومشاپینگ رو هم نصب کردم

الان ایا باید تو تنطیمات جوم شاپینگ قسمت پرداخت بانک ملت رو نشون بده ؟

برای من این گزینه وجود نداره

اتصال این دو افزونه که از هم جدا هستند کار مشکلی هست به حدی که شما از پایه برای جوم شاپینگ پرداخت بنویسی راحت تری تا بیای اینا را بهم وصل کنی

سلام من کلیه مراحل اداری برای درگاه پرداخت بانک ملت رو انجام دادم و یک ایمیل دریافت کردم

[ATTACH=CONFIG]3994[/ATTACH]

حالا باید چطوری با این ماژولی که تو این تایپیک هست هماهنگش کنم؟

خب مشکلت چیه بانک یه میلی زده که داخل اون شماره ترمینال و یوزر و کلمه عبور داخلشه

تو تنظیمات این کامپوننت هم دقیقا همین فیلدها هست که باید ستش کنی

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب مشکلت چیه بانک یه میلی زده که داخل اون شماره ترمینال و یوزر و کلمه عبور داخلشه

تو تنظیمات این کامپوننت هم دقیقا همین فیلدها هست که باید ستش کنی

الان دو تا ماژول داره یکی پرداخت دستی محصولات و پرداخت آسان ملت

کدوم رو باید بزارم تو صفحه یکم راهنمایی میخوام

سایت www.farazkala.com

ویرایش شده در توسط robimax9

اگه هدفتون اینه که فروش مستقیم از جوم شاپینگ ( طی مراحل خرید و پرداخت آنلاین) را داشته باشید که این کامپوننت بهتون جواب نمیده باید پلاگین تجاریشو بخرید

اما اگه می خواهید برای مشتریان پرداخت دستی بگذارید مثلا مشتری پول یکی از اجناس را پرداخت کنه و به شما اعلام و شما براش ارسال کنید بله میشه

ماژول پرداخت دستی محصولات

اگه هدفتون اینه که فروش مستقیم از جوم شاپینگ ( طی مراحل خرید و پرداخت آنلاین) را داشته باشید که این کامپوننت بهتون جواب نمیده باید پلاگین تجاریشو بخرید

اما اگه می خواهید برای مشتریان پرداخت دستی بگذارید مثلا مشتری پول یکی از اجناس را پرداخت کنه و به شما اعلام و شما براش ارسال کنید بله میشه

ماژول پرداخت دستی محصولات

آره انگار همینطوره که شما میفرمایید الان خرید هم زدم آیا زمان میبره به حساب بیاد؟

دوم اینکه این ماژول رو که بشه مستقیم روی خود محصول خرید کرد رو کی کد نویسی میکنه و هزینه اش چقدره؟

آیا بخوام هاست رو عوض کنم نیاز به نوشتن مجدد داره؟ یا با همون بکاپ میشه به هاست جدید انتقال داد؟

پلاگین پرداختش تو این www.p30joomla.com هست فکر کنم 35 تومن باشه . روی دامنه قفله نه روی هاست

البته اگه هاست را عوض کردید باید به بانک و سازنده ماژول اطلاع بدهید

پلاگین پرداختش تو این www.p30joomla.com هست فکر کنم 35 تومن باشه . روی دامنه قفله نه روی هاست

البته اگه هاست را عوض کردید باید به بانک و سازنده ماژول اطلاع بدهید

من داخل سایت p30joomla نظرات رو که نگاه کردم خیلی از کاربران ناراضی بودند از اینکه پشتیبانی درست و حسابی نمیکنند و ظاهرا هزینه های اضافی میگیرند!

جایی نمیفروشه که هم پشتیبانی بهتر و هم قیمت مناسبتر بدهاین سایت 45 هزار تومان میده پلاگین رو

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری