ahmadkavand

ایجاد سطح دسترسی

21 پست در این موضوع

با سلام

یه سوال داشتم در مورد سطح دسترسی و ...

من می خواستم یک سری از مطالبم رو برای گروهی از کاربرانم نمایش داده بشه.در واقع سطح دسترسی اون مطالب رو برای اونها بزارم.اومدم مراحل زیر رو انجام دادم و به یه مشگل بر خوردم که آخرش میگم

1-گروهی به نام گروه کامپیوتر ساختم

2-یک سطح دسترسی جدید به نام سطح دسترسی کامپیوتر ساختم

3-کاربر جدیدی رو ثبت نام کردم و تیک مربوط به اعضا و گروه کامپیوتر رو زدم

4-یک مجموعه جدید به نام مجموعه کامپیوتر ساختم و سطح دسترسی رو روی سطح دسترسی کامپیوتر گذاشتم

5-مطلب جدیدی ساختم و دسترسی رو روی سطح دسترسی کامپیوتر گذاشتم و مجموعه را مجموعه کامپیوتر گذاشتم

6- آیتم جدیدی به منوی اصلیم اضافه کردم از نوع مجموعه بلاگ ، که دسترسی اون رو روی سطح دسترسی کامپیوتر گذاشتم و مجموعه کامپیوتر را انتخاب کردم

حالا وقتی با کاربری که ثبت نام کردم و می خوام مطلب مورد نظر رو ببینم ، اصلا از منوی اصلی آیتم کامپیوتر رو نشونم نمیده

مشگل کجاست؟

ممنون از کمک همه

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منم دقیقا همین مشکل رو دارم، اگه کسی میدونه چجوری سطح دسترسی رو تنظیم کنیم یا اگه افزونه ای براش سراغ دارین لطفا راهنمایی کنین ؟

با سلام خدمت همه دوستان

چند روزه این سوال رو مطرح کردم .ممنون میشم اساتید کمکم کنن

شما سطح دسترسی مطلب رو برای ثبت نام شده ها بگذار

و کاربر رو هم در گروه ثبت نام شده پیش فرض قرار بده، کاربر به صورت ثبت نام شده در سیستم ثبت بشه

اما من می خوام مطلبم واسه هر کسی نباشه

مثلا 2 تا گروه به نام های کامپیوتر و حسابداری دارم و می خوام مطلب کروه کامپیوتر رو حسابداری نخونه و مطلب گروه حسابداری رو کامپیوتر

باید گروه کاربری به نامهای مورد نظرتون درست کنید .. بعد با همون نامها سطوح دسترسی تعریف کنید

بعد از تعریف سطوح دسترسی هنگام ایجاد مطلب میتونید تعیین کنید مطلب برای کدوم سطح باشه

با سلام خدمت همه اساتید

من همه کارهای بالا رو انجام دادم ولی متاسفانه آیتمی که به نام کامپیوتر توی منوی اصلی درست کردم رو موقع لاگین کردن نشون نمیده.مگر اینکه سطح دسترسی آیتم کامپیوتر رو روی عمومی بزارم. حتی اگه منوی کامپیوتر رو بازم روی عمومی بزارم، وفتی که با یک کاربر که با سطح دسترسی کامپیوتر ثبت نام شده، روی این منو کلیک می کنم اجازه دسترسی نمیده

ممنون میشم کمکم کنید

پیشنهاد میکنم فیلم آموزشی شرکت lynda مربوط به سطوح دسترسی در جوملا را مشاهده کنید یکبار برای همیشه یاد بگیرید

از اونجایی که همه تقریبا با این سطوح دسترسی مشکلات دارند .. فیلم را آپلود میکنم جای مناسب لینک میدم دانلود کنید

با سلام خدمت مدیر محترم جمولا

ممنون میشیم لینک دانلود این فیلم آموزشی رو واسمون بزارید

منتظرتونیم

با سلام از دوستان عزیز کسی می تونه مشگل کار منو بهم بگه.مراحلی رو که انجام دادم نوشتم

با سلام خدمت مدیر محترم

واستون پیام هم فرستادم که این لینک مشگل داره

1-ایست نمیشه موقع دانلود

2-بعد از چند درصد دانلود ارور میده از طرف سرور

با سلام خدمت مدیر محترم

واستون پیام هم فرستادم که این لینک مشگل داره

1-ایست نمیشه موقع دانلود

2-بعد از چند درصد دانلود ارور میده از طرف سرور

همین کار رو انجام دادم ولی فقط 144 کیلو از اون رو دانلود کرد

چندبار امتحان کردم ولی متاسفانه هم نشد.سرعت جایی که دارم دانلود می کنم 1مگا بایت هست

یه آموزش هم دیدم توی این آدرس و فقط هم همین یه آموزش هست

(آموزش: تعیین سطوح دسترسی در جوملا 1.6-2.5 - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی)

خیلی سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم.توی این آموزش هم واسه جمولا 1.6 هست و کلا فرق داره با 2.5 ()

واقعا نمیدونم مشگلم کجاست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری