amirsvf

اضافه کردن موقعیت جدید به قالب فروشگاه ساز قاصدک

6 پست در این موضوع

سلام

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید من میخواهم یکی دو موقعیت به قالب اضافه کنم

اما متاسفانه نمیدونم کد زیر را کدام خط از index.php قرار دهم

<div id="test"></div>

و در پوشه css فایل template.css وجود ندارد

[ATTACH=CONFIG]4070[/ATTACH]

ممنون میشوم راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اول ببین اسم موقعیتی که میخوای زیرش موقعیت ایجاد کنی چیه.بعد توی index.php دنبالش بگرد.زیرش کدت رو وارد کن.

موفق باشی

اول ببین اسم موقعیتی که میخوای زیرش موقعیت ایجاد کنی چیه.بعد توی index.php دنبالش بگرد.زیرش کدت رو وارد کن.

موفق باشی

با تشکر از شما

اگر عکس رو دیده باشید زیرجایی که متن سایت قرار میگیرد

index.php رو باز کن موقعیت jshopping1 رو توش سرچ کن.بعد از کد موقعیتش یه کپی بگیر.سپس موقعیت icecarousel رو سرچ کن و کد jshopping1 رو که ازش کپی گرفتی بالای این موقعیت قرار بده.و اسم موقعیت رو هم عوض کن.

به این روش میگن مهندسی معکوس[faza!]

index.php رو باز کن موقعیت jshopping1 رو توش سرچ کن.بعد از کد موقعیتش یه کپی بگیر.سپس موقعیت icecarousel رو سرچ کن و کد jshopping1 رو که ازش کپی گرفتی بالای این موقعیت قرار بده.و اسم موقعیت رو هم عوض کن.

به این روش میگن مهندسی معکوس[faza!]

این کارو کردم اما صفحه سایت سفید میشه

فکر کنم پیچیده تر از این چیزاست

فایل ایندکس رو ضمیمه کردم

اینو دانلود کن.ولی اول یه کپی از ایندکست داشته باش که اگه این کار نکرد فایل سالمشو داشته باشی.موقعیت در خط 249 تا 258 هست.

دانلود فایل index

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری