soltane7posh

مواجه شدن با خطای 404 بعد از پاک کردن مطالب پیش فرض جوملا 3

4 پست در این موضوع

درود من تازه جوملا نصب کردم بعد از نصب هرچی مطلب و .. توی مطالب - مطالب ویژه و مجموعه بود رو پاک کردم حالا سایتم اینطوری شده چیکار کنم ممنون میشم مرحله به مرحله راهنماییم کنید

26940913176273521273.png

آدرس سایتم هم این هست خطا: 404 این مقاله پیدا نشد

هرچی توی اینا بود پاک کردم

مطالب

شاخه ها

مطالب ویژه

لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خوب دوست عزیز، تمامی مواردی که مربوط به سایت فعلی و پیج ها بودن رو حذف کردی وو انتظار داری که همون صفحه یا مطلب و شاخه بالا هم بیاد:13:

صفحات فعلی رو به مطالب و شاخه های جدیدی که میسازی لینک کن و از صفحاتی که احیانا تو گوگل ایندکس شده بودن و حذف کردی هم خبری بگیر که اگه به عنوان پیج 404 ثبت شدن، با ابزار گوگل وبمستر رفع کنی

موفق باشی

سلام

من هم مثل بقیه این مشکلو دارم . مشکل من از این قراره که من یک قالب همراه با پچ فارسی آن که نسخش هم جوملا 3 است تو لو کال با مطالب پییش فرض نصب کردم ولی الان می رم به حذف مطالب و مطالبش و حذف می کنم که تو صفحه اصلی هم این مطالب وجود ندارن ولی با حذف و لغو انتشار این مطالب کلا سایتم خطای 404 میده فقط از مدیران عزیز خواهشمندم که زود به مشکلات مبتدی ها برسن دیگه کاری نمونده برای حذف این مطالب انجام ندم

سلام

من هم مثل بقیه این مشکلو دارم . مشکل من از این قراره که من یک قالب همراه با پچ فارسی آن که نسخش هم جوملا 3 است تو لو کال با مطالب پییش فرض نصب کردم ولی الان می رم به حذف مطالب و مطالبش و حذف می کنم که تو صفحه اصلی هم این مطالب وجود ندارن ولی با حذف و لغو انتشار این مطالب کلا سایتم خطای 404 میده فقط از مدیران عزیز خواهشمندم که زود به مشکلات مبتدی ها برسن دیگه کاری نمونده برای حذف این مطالب انجام ندم

ضمن خوش آمد به جوملا فروم

علت اینکه بعد از حذف مطالب سایت شما ارور میده برمیگرده به منوهای شما چون منوی اصلی شما متصل به مطلبی هست که حذفش میکنید برای رفعش باید نوع آیتم منوی اصلیتون رو چک کنید و تغییر بدید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری