majid.fathi

پچ امنتی جوملا 1.5

14 پست در این موضوع

اگرچه تاریخ انقضای جوملا (1.5) تمام شده ولی امروز یک پچ امنتی برای ان ارائه شده

بسته را دانلود و در روت جوملای خود اکسترکت نمایید.

UploadFix15v3 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

urgent security patch

Are you still running a Joomla! 1.5 site? That version of our CMS software has reached end-of-life and we urge you to update to current versions 3.1.5 or 2.5.14. But while you work on that, please apply this urgent security patch. Instructions and download are in the link.

please apply this urgent security patch

اگرچه تاریخ انقضای جوملا (1.5) تمام شده ولی امروز یک پچ امنتی برای ان ارائه شده

بسته را دانلود و در روت جوملای خود اکسترکت نمایید.

UploadFix15v3 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

میشه لینکش رو در جوملا جهانی بدید ، من چیزی پیدا نکردم

JoomlaCode > Projects > Joomla! > Files > Browse Releases

لینک بدید ... ممکنه همین پچ خودش توسط هکر ها نوشته شده باشه :bala:

تا منبع نداشته باشیم فکر کنم بهتره نصب نکنیم

وقتی مطلبی ایمیل می شه حتما مسئله مهمی بوده.

File Upload Issue in 1.5 - Joomla! Documentation

از انجایی که جوملا 1.5 از پشتبانی خارج شده به صورت رسمی در ایندکس قرار نگرفته.

و موضوع دیگه اینکه اینا 3 تا فایل بیشتر نیست می تونید باز کنید محتوای انها را بررسی کنید

میشه لینکش رو در جوملا جهانی بدید ، من چیزی پیدا نکردم

JoomlaCode > Projects > Joomla! > Files > Browse Releases

منم موافقم ، باید توی جوملای جهانی حتما لینکی باشه تا ما بتونیم اعتماد کنیم ، من از این کلاها یه مرتبه سرم رفته ، به محض اینکه پچ نصب کردم ، چپ و راست برام ایمیل میومد که سایتتوت میخواهیم هک کنیم ، اینقدر(خدا تومان) خرجتون میشه تا بتونیم رفعش کنیم ، کلا سایتم رو حذف کردم و دوباره نصب کردم دیگه از شرشون راحت شدم

منم موافقم ، باید توی جوملای جهانی حتما لینکی باشه تا ما بتونیم اعتماد کنیم ، من از این کلاها یه مرتبه سرم رفته ، به محض اینکه پچ نصب کردم ، چپ و راست برام ایمیل میومد که سایتتوت میخواهیم هک کنیم ، اینقدر(خدا تومان) خرجتون میشه تا بتونیم رفعش کنیم ، کلا سایتم رو حذف کردم و دوباره نصب کردم دیگه از شرشون راحت شدم

شما ظاهرا زیاد کلاه سرت میره. علتش جمع نکردن حواسه.

پست بالایی پست شما لینک جوملای جهانی هست.

ولی برای اینکه بیشتر کلاه نره سرت. نیازه جوملای بازنشته شده ی 1.5 را اپدیت به 2.5 کنی.

چقدر بده که آدم نتونه به یک انجمن اعتماد کنه ، بنده خدا majid.fathi خواست به ما کمک کنه ! ما ازش چه سوالایی میپرسیم . البته برخی رفتارها باعث شده این ذهنیت در کاربران به وجود بیاد

سایت من هی زرتو زرت هک میشه!

این موثر هست؟

خیر. سایت شما مشکل دیگه ایی حتما داره.

چقدر بده که آدم نتونه به یک انجمن اعتماد کنه ، بنده خدا majid.fathi خواست به ما کمک کنه ! ما ازش چه سوالایی میپرسیم . البته برخی رفتارها باعث شده این ذهنیت در کاربران به وجود بیاد

انهایی که باید اعتماد کنند کردند بیخود نیست 300 دانلود دیروز تا به الان صورت گرفته برای جوملایی که کاربرای زیادی نداره (ممکنه خیلی از سایت های جوملا 1.5 باشه ولی عملا مدیرهای انها به حال خودشون رها کردند)

درود. سایت من به آدرس mivehkhoshk.ir اخیرا از دسترس خارج شده، این بسته رو من به سایت اضافه نکرده بودم. دوستان در صورت امکان بازدید کنید و نظر بدید مشکل از کجاست.

خیلی ممنون از تمام دوستانی که برای بالا بردن اطلاعات مردم تلاش می کنند این بسته های امنیتی در اصل برای چه نفوذ هایی و اینکه چه تاثیری در نحوه کار سایت دارد

ممنون میشم توضیحی بدید

درود

بسته های امنیتی در واقع حفره های امنیتی رو که به مرور زمان دوستان زحمت کش هکر پیدا میکنن رو مسدود میکنه . البته ابن تاپیک مربوط به جوملا 1.5 هست که دیگه پشتیبانی نمیشه و توصیه نمیشه از این نسخه از جوملا استفاده بفرمائید

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری