milad.spark

مهم ، ماژول نمایش مطالب کسی سراغ داره ؟

8 پست در این موضوع

با سلام ، کسی ماژول نمایش مطالب سراغ داره بهم معرفی کنه ، می خوام position نمایش مطالب اصلی سایتم رو از طریق اون ماژول تغییر بدم ، باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ممنون ، من یکی از ماژول ها رو به نام mod_aidanews2_25_2.1.0 مورد استفاده قرار دادم ، اما نتونست مشکلمو حل کنه ، من می خوام در position bottom2 مطالب نمایش پبدا کنه ، که در حال حاضر در banner 3 نمایش پیدا می کنه اما با این ماژول فقط محل اولیه نمایش مطالب تغییر می کنه ، اما وفقتی رو بیشتر کلیک می کنم ،باز ادامه مطلب بر می گرده ، جای سابق banner 3 ، نمی شه کاری کرد بدون دستکاری style و تنها با این ماژول ها این کار انجام بشه ، وگرنه چه کاری بود این نوع ماژول به دردی می خورد امیدوارم منظورمو رسونده باشم ، مرسی اینم آدرس سایت تست :

http://sparkisp.ir/test/

ما در تمام قالبها موقعیتی داریم به نام component

شما هر مطلبی رو که باز کنید در اون موقعیت باز میشه نه banner3

شما داری اشتباه میکنی در این خصوص و محل نمایش مطالب موقعیتی به نام component است.این موقعیت رو اگر حذف کنید مطالب نمایش داده نمیشود.هر ماژولی هم استفاده کنی ، وقتی روی تیتر خبر کلیک کنید در همان موقعیت component نمایش داده میشه ...

حالا کاری که شما میتونی انجام بدید اینه که برید فایل index.php قالب خودت رو باز کنی و دنبال موقعیت component بگردی و جاش رو اونجور که دوس داری تغییر بدی

استاد من قبلن تو یک تاپیک دیگه این بحث رو دنبال کردم ، اما به نتجیه نرسیدم و کسی جوابم رو نداد ، از لحاظ کد نویسی فقط یکی از دوستان گفت با ماژولل هم می تونی بدون دستکاری در قالب این کار رو انجام بدی ، این شد که من این تاپیک رو زدم ، تا یک ماژول که این کار رو انجام بده معرفی کنند که نشد باز ، مشکلم اینه که متوجه هستم که اون موقعیت compnent اصل کاری هست اون رو باید جابه جا کنم ، اما مشکلم در دستکاری کد قالب این بود که محلی که قرار انتقال بدم درون یه آرایه قرار گرفته و نمی دونم چه جوری می تونم کپی کنم اونجا که استایل قالب بهم نخوره

echo artxPost(array('content' => '<jdoc:include type="message" />', 'classes' => ' msh-messages'));
 echo '<jdoc:include type="component" />';
 echo $view->position('banner4', 'msh-nostyle');
 echo $view->positions(array('user4' => 50, 'user5' => 50), 'msh-article');
 echo $view->position('banner5', 'msh-nostyle');
?>

</div>
                   </div>
               </div>
           </div>
<?php echo $view->positions(array('bottom1' => 33, 'bottom2' => 33, 'bottom3' => 34), 'msh-block'); ?>
<?php echo $view->position('banner6', 'msh-nostyle'); ?>

می خوام از banner 3 انتقال بدم به bottom2 اما bootom 2 در یک ارایه تعریف شده :33:

حتی اگرم این کار رو انجام بدم که یک بار کردم ، پوزیشن ها زیر هم می افتن که اصلا قالب می ریزه بهم ، خواهش می کنم ، اگر کسی می دونه کمک کنه ، خیلی عجله دارم نزدیک 1 ماه موندم سر این، مرسی باتشکر

برای این موضوع کمی هزینه کنید بدید تو بخش بازارچه دوستان واسه شما انجام بدن و موقعیت رو اصلاح کنند... به این شکل نمیتونید نتیجه بگیرید چون هم باید موقعیت ها تغییر کنند و هم استایل داده بشه که بهم ریختگی پیش نیاد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری