rezaee

انتقال اطلاعات از دیتابیس دیگر به سایت موردنظر

8 پست در این موضوع

سلام

میخوام یه سایتی که روی لوکال ساختم بکمک ومپ، مطالب - مجموعه ها و منوها رو به سایت دیگه ای روی لوکال منتقل کنم؟

فایلهای دیتابیس رو کپی کردم روی دیتابیس موردنظرم (البته با هماهنگ کردن پیشوند) ولی ارور میده

Duplicate entry 'm9mavt1u1csev1mddqrg4qrdk1' for key 'PRIMARY' SQL=INSERT INTO `u9fqp_session`
(`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('m9mavt1u1csev1mddqrg4qrdk1', 0, '1331491946') 

باید چیکار کرد تا بشه اطلاعات سایت دیگم رو به این سایت منتقل کنم؟؟؟

دوتا مشکل هست..

یکی اینکه پیشوندا فرق داره..

اون یکیشم اینه که وقتی جدولی وجود داشته باشه با اون نام مجدد نمشه ایمپورت کرد.. میشه؟

کلا چه راهی برای چنین کاری وجود داره؟

تشکر..

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

وقتی فقط جداول کتگوری و کانتنت و منو رو کپی میکنم توی مطالب مشخص نشده که کدوم مطلب به کدوم کتگوری ربط داره...

قابلیت ذخیره کردن اون مطالب و تغییرات توشون هم وجود نداره...

!!!!

دوست عزیز، اول جداول زیر رو توی دیتابیس جدیدت خالی کن (empty)

catagory

content

content-frontend

section

در مرحله دوم، برو به دیتابیس روی لوکالت، موقع export کردن، جداولی که بالا گفتم رو انتخاب کن فقط نه همه ی دیتبایس رو. به این صورت بکاپی که داری فقط شامل جداولی هست که احتیاج داری برگردونی.

در مرحله سوم، برو به دیتابیس جدیدت و فایلی که از لوکال بکاپ گرفتی (تو مرحله 2)، ایمپورت کن. اینطوری مشکلت حل میشه.

برای پیشوند جداول هم، میتونی فایل بکاپی که تو مرحله 2 گرفتی، با یه ادیتور خوب مثل emeditor باز کنی و به کمک find and replace ، پیشوند تمام جداول رو تغییر بدی.

:128fs318181:

سکشن که نداریم چون توی جوملا 2.5 هستم

ولی این کاری رو که شما میگی من به این صورت انجام دادم

رفتم به خود فایل جداول دسترسی پیدا کردم..

و جداولی مورد نظر رو کپی کردم..

من این جداول یا حتی جداول بیشتری رو کپی کردم.. بجای جداولی که وجود داره..

مطالب منتقل میشن. اما امکان ویرایش وجود نداره.. پیام خطا هم:

ذخیره سازی با خطای : شناسه اشتباه روبرو گشت

مطالب رو (یعنی بکاپ دیتابیس مطالب رو) دارید از جوملا 2.5 به 2.5 انتقال میدید ؟

یا از جوملای 1.5 به 2.5؟:21::21:

از 2.5 به یه سایت 2.5 دیگه...

از خیر این روش گذشتم و برنامه دیگه ی ریختم..

از 2.5 به یه سایت 2.5 دیگه...

از خیر این روش گذشتم و برنامه دیگه ی ریختم..

چطوری مشکلت رو حل کردی؟

سلام

راه حل زیر رو امتحان کنید :

به مدیریت منوها بروید و تمام منو رو تیک دار کنید و گزینه دوباره سازی رو بزنید( ادرس دقیق = منوها » مدیریت منوها )

بعد به مدیریت مجموعه ها بروید و همه مجموعه را تیک دار کنید و گزینه وباره سازی رو بزنید ( ادرس دقیق = منوی مطلب » مدیریت مجموعه ها )

بعد دوباره به مدیریت مجموعه ها رفته همه ی مجموعه های مادر رو به ترتیب باز کرده و دوباره ذخیره کنید باید با پیام با موفقیت ذخیره شد مواجه شوید

حالا مجموعه های زیری یا همون زیر مجموعه ها رو باز کرده و دوباره ذخیره کنید.

حالا تست کنید مطالب هنگام ذخیره شدن چه اروری میدن( مطالب جدید بسازید و ذخیره کنید مطالب قبلی هم باز کرده و ذخیره کنید )

منبع

یا علی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری