memary14

یه مشکل واقعا عجیب ؟؟؟؟؟

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام یه مشکل عجیب تو جوملام رخ داده

بنده تصاویر سایتو با حجم های 12 کیلو بیت و این حدودا اپلود کردم اما وقتی از این تصاویر تو k2 استفاده میکنم نجومی حجمشون میره بالا مثلا حدود 130 یا 140 کیلو بیت میشه مشکل چیه ؟در ضمن تو خود جوملا اینطور نیست فقط تو بخش تعریف (استفاده از )تصویر برای دسته بندی k2 یا همون مجموعه های k2 جوملا این مشکل وجود داره ؟

یه چیزی یادم رفت بگم بنده تصاویر رو هم در یک قسمت جوملا بارگذاری میکنم اما k2 یه کپی با حجم 130 کیلوبیتی توی این قسمت / k2/categories/115.jpg ذخیره میکنه و از اون استفاده میکنه

این مشکل فقط در درج تصاویر در مجموعه های k2جوملاست

:13::13::13::13:

ویرایش شده در توسط memary14

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

متشکر از پاسخگویتون اما دموی کجاشو بذارم این الان تصاویر مجموعه های k2جوملاست بنده هر تصاویریو توی اینجا درج میکنم اتوماتیک بزرگ و سنگین میشه و رتبه جی تی ماتریکسم میاد پایین[attach=config]4309[/attach]

در قسمت

• پارامترها /تصویر

کیفیت پردازش تصویر (%) دستکاری کنید تا حجمش بیاد پایین!نیازی نیست به k2 تصاویر بهینه تحویل دهید خودش تصاویر بند انگشتی میسازده!به طور مثال:

من فایل 10 mb میدم تصویر بند انگشتی 15 kb میسازه خودش

در جی تی متریکس تصاویر آنچنان اهمیت فراوانی روی گرید منت شما ندارد که حساس هستید.

متشکر اما واقعا عکس ها تاثیر دارن بنده به دلیل همین مشکل که اگر بتونم رفعش کنم 500 کیلوبیت از حجم سایتم پایین میاد و دو درجه نیز بالاتر میاد قبل از اضافه کردن این تصاویر سرعت و رتبه سایتم خیلی خوب بود

این ادرس سایته

درونـــگـرا | کوچکترین بانک اطلاعات معماری، عمران و شهرسازی

یه نگاه به حجم تصاویر ی که به رنگ های قهوه ای و در چهار بخش اصلی سایت به نام معماری عمران و شهر سازی بندازید اونای که نوشته شده پروژه اماده

حجم اصلی ذخیره اونها 15 کیلوبیت بود و در پوشه ایمیج ذخیره شده بودن که کامپوننت کی 2 به صورت اتوماتیک جاشو و حجمشو تغییر داده و یه کپی با حجم بالا حدود 150 کیلوبیت و سایز بالا از عکسها در این قسمت ذخیره کرده

media/k2/categories/114.jpg

و از اونها استفاده میکنه نمیدونم چرا اینطوری شده؟

متشکر اما واقعا عکس ها تاثیر دارن بنده به دلیل همین مشکل که اگر بتونم رفعش کنم 500 کیلوبیت از حجم سایتم پایین میاد و دو درجه نیز بالاتر میاد قبل از اضافه کردن این تصاویر سرعت و رتبه سایتم خیلی خوب بود

این ادرس سایته

درونـــگـرا | کوچکترین بانک اطلاعات معماری، عمران و شهرسازی

یه نگاه به حجم تصاویر ی که به رنگ های قهوه ای و در چهار بخش اصلی سایت به نام معماری عمران و شهر سازی بندازید اونای که نوشته شده پروژه اماده

حجم اصلی ذخیره اونها 15 کیلوبیت بود و در پوشه ایمیج ذخیره شده بودن که کامپوننت کی 2 به صورت اتوماتیک جاشو و حجمشو تغییر داده و یه کپی با حجم بالا حدود 150 کیلوبیت و سایز بالا از عکسها در این قسمت ذخیره کرده

media/k2/categories/114.jpg

و از اونها استفاده میکنه نمیدونم چرا اینطوری شده؟

دوست عزیز شما که این قدر نگران حجم بالای تصاویر خود هستید پس حداقل کاری برای وب سایت خود بکنید در جی تی متریکس تصاویر بهینه شده را جایگزین نمایید 149.4KiB حجم سایتتان کم میشود

و بعد تمامی تصاویر خود را از قالب گرفته تا تصاویر مطالب،با این نرم افزار کم حجم کنید

فشرده سازی تصاویر برای انتشار در وب

اگر این قدر نگران گرید منت خود در جی تی متریکس هستید به این تاپیک سر بزنید

آموزش آموزش های جدید در مورد بهینه سازی سایت با جی تی متریکس - صفحه 3

سر زدم به سایتتان راحت میتوانید به گرید B برسید!

متشکر

بقیه گزینه ها رو میدونم چطور رفع کنم

اما مشکل اصلی من در جی تی ماتریکس با این گزینه است

Serve scaled images

که در بخشی که معرفی کردید نبود

و حدود 519.2KiB حجمشه بخصوص 4 تصویر اول که مشکلشو نمیدونم چیه

Archived Performance Report for: http://darongra.ir/ | GTmetrix

مشکل اصلی بنده اینه که تصاویرو 15 کیلو بیت ذخیره میکنم رو هاست اما کی 2 یه کپی 150 کیلو بیتی ازش میگیره و از کپیش استفاده میکنه؟ اخه چرا کی 2 اینکارو میکنه؟

متشکر

بقیه گزینه ها رو میدونم چطور رفع کنم

اما مشکل اصلی من در جی تی ماتریکس با این گزینه است

Serve scaled images

که در بخشی که معرفی کردید نبود

و حدود 519.2KiB حجمشه بخصوص 4 تصویر اول که مشکلشو نمیدونم چیه

Archived Performance Report for: درونـــگـرا | کوچکترین بانک اطلاعات معماری، عمران و شهرسازی | GTmetrix

مشکل اصلی بنده اینه که تصاویرو 15 کیلو بیت ذخیره میکنم رو هاست اما کی 2 یه کپی 150 کیلو بیتی ازش میگیره و از کپیش استفاده میکنه؟ اخه چرا کی 2 اینکارو میکنه؟

تقریبا میتوانید 95 درصد گزینه های خود را با درصد بالا بهینه کنید در مورد Serving scaled images نیز در تاپیک توضیح داده بودم مطالعه بفرمایید من با k2 همچین مشکلی تا حالا نداشتم نمیدونم مشکلتون چیه

یه سایت خبری دارم full k2 کلی تصویر داره اما حجم کلی سایتم 580 kb بود نمیدونم والا مشکلتون چیه من به این مشکلی که میگید بر نخوردم بچه ها شاید بازم تجربه داشته باشند بتونن کمکت کنند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری