smr_sajadi

** اخطار جدید **

23 پست در این موضوع

دوستان عزیز

من وقتی میخام وارد بخش لیست کالا ها در افزونه فروش فایل جومینا بشم ، یک اخطار(صفحه خطا) میده که تاحالا هیچ جایی ندیدم

تصویر زیر:

80745276456337847815.jpg

باید چیکار کنم؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اونجا کسی جواب نداد

و موضوعش یه لودر دیگه هست

و گفتم یه تاپیک جدا بزنم تا هم جواب بگیره و اگر هم کسی این مشکل رو داشت با سرچ کردن سریعتر پیدا کنه

شما میدونی این لودر چجوری نصب میشه؟؟

این هم آموزش :

1- راهنمای دانلود و نصب لودر در پایین صفحه بعد به طور قدم به قدم زیر Please follow instructions below to install a SourceGuardian loader to your system برای شما نمایش داده می شود.

2. در قدم 1 فایل معرفی شده (برای ما نام فایل ixed.5.3ts.win بود) را دانلود کنید. در قدم 2 فایل دانلود شده را در پوشه معرفی شده قرار دهید. پوشه معرفی شده برای ما c:/wamp/bin/php/php5.3.8/ext بود. این پوشه بر حسب نسخه php مورد استفاده و محل نصب wamp ممکن است فرق کند.

3. در قدم 3 باید یک خط کانفیگ در فایل php.ini اضافه کنید. برای دسترسی به فایل php.ini کافی است روی آیکن wamp در tray ویندوز کلیک کرده و از منوی PHP روی php.ini کلیک کنید. فایل php.ini باز می شود. خط extension=ixed.5.3ts.win را به فایل php.ini اضافه کرده و آن را ذخیره کنید. توجه کنید این خط بر حسب نام فایل که بر مبنای نسخه php تعیین می شود ممکن است برای شما فرق کند.

4. wamp server را restart کنید. برای این کار کافی است روی آیکن wamp server کلیک کنید و گزینه Restart all services را کلیک کنید. اگر مراحل را درست انجام داده باشید نصب انجام شده است. برای مطمئن شدن از صحت نصب مجددا [برای مشاهده لینک عضو شوید ] را باز کنید مشخصات sourceguardian نصب شده در آن صفحه به شما نمایش داده می شود.

متوجه نشدم چی شد......

ببینید، من زمپ دارم و برای نصب یونکیوب پوشه یونکیوب رو در C:\xampp\php\ioncube ایجاد کردم تا نصب یونکیوب کامل شد

با این مشخصات،حالا من گاردین رو چطور نصب کنم؟؟

اگه فایلی نیاز هست همینجا خودت لطف کن بده و کل آموزشش رو همینجا بگو دیگه

تشکر فراوان

شما اول loader که تو تاپیک بالا گفتم دانلود کن - متناسب با سیستم عاملت

بعد بقیشو می ریم جلو

خب دانلودش کردم

من ویندوزم سون 64 هست و روی زمپ میخام نصب کنم

Windows VC9/VC10/VC11 64-bit رو دانلود کردم

درسته؟؟

حالا ادامش؟؟

در قدم 1 فایل دانلود شده را در پوشه معرفی شده قرار دهید. پوشه معرفی شده برای ما c:/xampp/php بود. این پوشه بر حسب نسخه php مورد استفاده و محل نصب xampp ممکن است فرق کند.

در قدم 2 باید یک خط کانفیگ در فایل php.ini اضافه کنید. برای دسترسی به فایل php.ini کافی است روی آیکن xamppدر tray ویندوز کلیک کرده و از منوی PHP روی php.ini کلیک کنید. فایل php.ini باز می شود. خط extension=ixed.5.3ts.win را به فایل php.ini اضافه کرده و آن را ذخیره کنید. توجه کنید این خط بر حسب نام فایل که بر مبنای نسخه php تعیین می شود ممکن است برای شما فرق کند.

server را restart کنید. برای این کار کافی است روی آیکن server کلیک کنید و گزینه Restart all services را کلیک کنید. اگر مراحل را درست انجام داده باشید نصب انجام شده است. برای مطمئن شدن از صحت نصب مجددا را باز کنید مشخصات sourceguardian نصب شده در آن صفحه به شما نمایش داده می شود.

در قدم 1 فایل دانلود شده را در پوشه معرفی شده قرار دهید. پوشه معرفی شده برای ما c:/xampp/php بود. این پوشه بر حسب نسخه php مورد استفاده و محل نصب xampp ممکن است فرق کند.

در قدم 2 باید یک خط کانفیگ در فایل php.ini اضافه کنید. برای دسترسی به فایل php.ini کافی است روی آیکن xamppدر tray ویندوز کلیک کرده و از منوی PHP روی php.ini کلیک کنید. فایل php.ini باز می شود. خط extension=ixed.5.3ts.win را به فایل php.ini اضافه کرده و آن را ذخیره کنید. توجه کنید این خط بر حسب نام فایل که بر مبنای نسخه php تعیین می شود ممکن است برای شما فرق کند.

server را restart کنید. برای این کار کافی است روی آیکن server کلیک کنید و گزینه Restart all services را کلیک کنید. اگر مراحل را درست انجام داده باشید نصب انجام شده است. برای مطمئن شدن از صحت نصب مجددا را باز کنید مشخصات sourceguardian نصب شده در آن صفحه به شما نمایش داده می شود.

دقیقا همین کارو کردم

;extension=ixed.5.4ts.win

اینم اضافه کردم

و فایل ها رو توی پوشه php ریختم(توی phpباید پوشه ای میساختم؟؟)

سورس گاردین مثل یونکیوب فایلی نداره که خطایابی کنه؟؟

همین خط را باید با آدرس صحیح بدهید مثلا c:/xampp/htdocs/php/ و ....

;extension=ixed.5.4ts.win

ارسال شده در (ویرایش شده)

برای نصب لودر اگه یک بار اشتباه بزنی همه چی به هم میریزه.

1:همه ی مراحلی که انجام دادی رو پاک کن

2:شما لودر که دوتا فایل داره رو توی htdocs خودتون کپی می کنید.حالا باید فراخوانیش کنی.این مسیر رو توی مرور گرت بزن. localhost/loader-wizard.php

3:خب یه تصویر میاد که میگه چندتا کار باید انجام بدی.

-روی عبارت zip کلیک کن تا فایل مورد نظر رو دانلود کنی.

-فایل زیپ رو از حالت فشرده خارج کن.وارد پوشه شو و پوشه ی ioncube رو کپی کن توی پوشه ی php زمپ خودت.

-توی صفحه ی فراخوانی فایل یه خط داخل یه کادر بهت نشون میده که خط zend هست.اون رو کپی کن.برو داخل پوشه ی php زمپ.سپس php.ini رو باز کن و بعد از کلمه

کپی کن.مثل تصویر زیر

[ATTACH=CONFIG]4387[/ATTACH]

این مرحله رو دقت کنید

4:حالا به صفحه ی فراخوانی فایل برگرد و یه رفرش یا reload روی صفحه بده.اگه کادرهای قرمز بالای صفحه رفتند.زمپ خودتون رو ریست کنید.برای ریست هم برید داخل پوشه ی زمپ مثل عکس زیر

[ATTACH=CONFIG]4388[/ATTACH]

5:حالا به صفحه ی فراخوانی فایل برگردید و پایین پایین صفحه گزینه ای هست به نام loade test.روش کلیک کنید.حالا یه کادر سبز میاد که میگه ioncube نصب شد.

ویرایش شده در توسط amirparvaneh

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری