karafarinha

نصب و راه اندازی پلاگین جوم سوشیال؟

6 پست در این موضوع

سلام / دوستان , 10 فایل زیپ شده جوم سوشیال بعلاوه پلاگین لازم برای فعال سازی را در سایت آپلود و فعال کرده ام اما کار نمیکند

همچنین پلاگین شبکه های اجتماعی را از p30jomla خریداری و آپلود کرده ام روش فعال سازی و قرار دادن آنها ذیل مطالب را توضیح دهند

البته نسخه جوملای سایت من 2.5 است

متشکرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز ،کار نمیکنه یعنی چی؟

جوم سوشال تا آخرین مرحله کامل نصب میشه؟ یا موقع نصب پلاگین zend ارور میده؟

اصولا کامل نصب میشه یا خیر؟

اگه نصب کردید، چه پیغام خطایی دریافت میکنید؟:21:

سلام / دوستان , 10 فایل زیپ شده جوم سوشیال بعلاوه پلاگین لازم برای فعال سازی را در سایت آپلود و فعال کرده ام اما کار نمیکند

همچنین پلاگین شبکه های اجتماعی را از p30jomla خریداری و آپلود کرده ام روش فعال سازی و قرار دادن آنها ذیل مطالب را توضیح دهند

البته نسخه جوملای سایت من 2.5 است

متشکرم

سلام دوست عزیز

این پلاگین ها رو از بخش مدیریت فعال کنید درست میشه اگر هر فعال کردین و بازم مشکل داره با این اطلاعاتی که دادین کسی نمیتونه کمک کنه دمو بدین بدون شک حل میشه

دوست عزیز ،کار نمیکنه یعنی چی؟

جوم سوشال تا آخرین مرحله کامل نصب میشه؟ یا موقع نصب پلاگین zend ارور میده؟

اصولا کامل نصب میشه یا خیر؟

اگه نصب کردید، چه پیغام خطایی دریافت میکنید؟:21:

سلام دوست عزیز / ممنون از پاسخ شما / در تنضیمات , اشکالی بود که الآن , کاملاً حل شده و کار میکند

بسیار سپاسگزارم

دوستان , آخرین نسخه فروشگاه ساز ویرجومارت فارسی , برای جو ملا 2.5 را از کجا تهیه کنم / فکر کیکنم در سایت جومینا 150 هزار تومانست!!!

با سلام...

متاسفانه یا خوشبختانه کسی برای جوملا2.5 ترجمه نکرده... البته یکی از دوستان تا نیمه راه ترجمه ش رو انجام داده اما باز هم باید بگم که خوشبختانه یا متاسفانه برای کار شخصی خودش ترجمه میکنه و قصد نداره که برای عموم منتشرکنه...!!! :image177: bitarbiat :image177:

با همه ی این تفاسیر ، دوستانه و برادرانه عرض میکنم. کمی بصبرید ...

:a2d3:

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری