armani33

مشکل در قالب

9 پست در این موضوع

سلام ادمین و دوستان عزیز

یه سوال دارم در مورد قالب

این آدرس سایت من است. www.forsatetalayi.com

از قالبش خوشم اومده ولی وقتی روی مطالبی که در قالب است کلیک میکنم این پیغام رو میده

Not Found

The requested URL /what-is-network-marketing.html was not found on this server.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at forsatetalayi.com Port 80

نمیدونم مشکلش از کجاست.ممنوم میشم راهنماییم کنید.

یک سوال دیگه هم دارم این قالب slideshow هم داره ولی نمایش داده نمیشه.ممنون میشم بگین که چیکار کنم که slideshow هم نمایش داده بشه.مراحلشو برام بگین.

یک چیز دیگه من مبتدی هستم ممنون میشم کامل توضیح بدین

باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دوست عزیز کامل توضیح بدین من اروری که شما میگین ندیم و میشه کلیک راست کرد؟

واسه اسلایدر هم از اسلایدر های فارسی استفاده کنید و اون رو تو موقیعتش بذارید ...

دوست عزیز ببخشید اشتباه نوشتم

منظورم این بود مطالبی که داخل ماژول هست رو وقتی روشون کلیک میکنم ارور میده.مطالب نمایش داده نمیشه.شما یک بار دیگه امتحان کن.

منظرتون از اسلایدر اینه که ماژول اسلایدر دانلود کنم بد بزارم تو موقعیتش؟

بیشتر توضیح بدین

در مورد ماژول هم بهتره برید تو سایت خودش دانلود کنید

یا ممکن باید در بخش ماژول جدید را بزنید تا ماژول اسلایدر و بسازید :thanks:

دوست عزیز ممنون بابت راهنمایی.ولی همونجور که گفتم من تازه کارم تو طراحی.الان من این کد رو که دانلود کردم باید چیکارش کنم؟؟

اونجوری که فهمیدم شما quick start قالب yoo quantum رو نصب کردید توی quick start ها این مشکلات زیاد پیش میاد، آیا این بسته با افزونه های sef همراه بوده یا احیانا خودتون نصب کردید یا mod-rewrite فعال کردید؟

آقا میثم دمت گرم عزیز.درست شد.mod-rewrite رو غیر فعال کردم درست شد.دیگه ارور نمیده.فدایی داری دادا

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری