elh@m

کار با دیتابیس جوملا و ایجاد سطوح دسترسی

7 پست در این موضوع

سلام دوستان .........

من میخوام سایتی برای دانشکدمون طراحی کنم و قصدم اینه که به صورت پیش فرض دانشجوها با شماره دانشجویی و شماره ملیشون و اساتید با شماره پرسنلی و ملیشون عضو باشن ..

برای اینکار چجوری باید در دیتابیسم تغییرات ایجاد کنم؟؟ میشه دقیق راهنمایی بفرمایید؟؟

یه سوال دیگه هم داشتم اینکه برای اینکه دانشجو بتونه فقط لیست دروسی که در همون ترم ثبت نام کرده رو فقط ببینه و از فایلهایی که اساتیدش گذاشته مطلع بشه و اونها رو دانلود کنه ، یا پروژه ای رو برای درس خاصی آپلود کنه ...

و همچنین اساتید فقط بتونن همون درسایی رو که در اون ترم تدریس میکنن رو ببینن و..... با استفاده از سطح دسترسی معمولی جوملا میشه ایجاد کرد یا باید ماژول خاصی نصب کنم ؟؟

میشه یه کم راهنماییم کنید که باید چکار کنم؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای مواردی که شما گفتید نیاز هست که افزونه های اختصاصی طراحی بشه و به صورت پیشفرض چیزی که شما بتونید دانشجو و استاد رو مدیریت کنید وجود نداره

برای مواردی که شما گفتید نیاز هست که افزونه های اختصاصی طراحی بشه و به صورت پیشفرض چیزی که شما بتونید دانشجو و استاد رو مدیریت کنید وجود نداره

ممنونم آقای طالبی...

یعنی در جوملا اصلا امکان این وجود نداره که توی دیتابیس دست ببریم؟؟

و اینکه برای سطوح دسترسی بهترین کاری که میشه برای سایت دانشکده انجام داد (که قابلیتش در جوملا یا کامپوننتهای رایگانش باشه) و تقریبا اساتید رو از هم و دانشجوهای هر درس رو از هم تفکیک کنه چی ه

ست؟؟

و نیاز به افزونه نویسی اختصاصی نباشه ؟؟

افزونه نویسیش مشکل هست؟؟ برای کسی که تا به حال افزونه ای ننوشته :dadad4:

تنها میتونید پروفایل دانشجویان با اساتید رو مجزا کنید و یک سری امکانات در اختیارشون قرار بدید که اینکارها رو باید با افزونه jomsocial انجام بدید

مثلا سایت موسسه پارسه اگر نگاه کنید از همین jomsocial برای اساتید و دانشجویان استفاده کرده

تنها میتونید پروفایل دانشجویان با اساتید رو مجزا کنید و یک سری امکانات در اختیارشون قرار بدید که اینکارها رو باید با افزونه jomsocial انجام بدید

مثلا سایت موسسه پارسه اگر نگاه کنید از همین jomsocial برای اساتید و دانشجویان استفاده کرده

ممنونم....

این joomsocial رایگان هست؟؟ نسخه فارسی شده و رایگانش در انجمن موجوده؟؟ آخه سرچ کردم چیزی پیدا نکردم:oom:

سلام

بله رایگانش موجوده

سرچ کنید پیدا میشه

من دارمش اگر خواستید پ.خ بدید

ممنونم....

این joomsocial رایگان هست؟؟ نسخه فارسی شده و رایگانش در انجمن موجوده؟؟ آخه سرچ کردم چیزی پیدا نکردم:oom:

از سایت p30joomla.com دانلود کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری