mahdi01

درخواست قالب وفارسی سازی

16 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

می تونی قالب بدی برات طراحی کنن

ولی این فلش و فلش می شه گفت از رده خارج شده دیگه دوست من دیگه از طرف ادوب ساپورت نمی شه:21:

البته می تونید ایندکس چیزه دیگه باشه

ولی با یک قالب می تونید کارتونو شروع کنید gift

ارسال شده در (ویرایش شده)

بعد از اینکه skip itرو میزنی یه صفحه ای باز میشه که چند تا عکسه ویه منوداره منطورم همین صفحه است نه فلش اون

ویرایش شده در توسط mahdi01

سلام

ببینید دوست عزیز اصل این سایت فلش هست شما با جوملا هم بخاین کار کنید باید فلش رو بدین شکل طراحی کنید بعد یه موقعیت نمایش در مطلب یا ماژول براش تعریف کنید.

خود جوملا ابزاری برای طراحی بدین شکل رو نداره.

مرسی از راهنماییتون منوی 3 عالی بود

حالا فارسیشو از کجا گیر بیارم

چه جوری تو جوملا بزارم

مرسی

ویرایش شده در توسط mahdi01

اگه منظورت از فارسی شدن، پشتیبانی از فارسی و راست به چپ شدنه، خودش این امکان رو داره، اینکه چجوری بذاری تو جوملا هم، هر کدوم یک بسته تمپلیت قالب نصب هست دیگه فایلارو میگیری اکستراکت می کنی، فایل zip. نهایی رو، همونطور ماژول و کامپوننت و پلاگین نصب می کنی، از بخش extension manager نصب می کنی.

دانلود تمپلیت 2 برای جوملا 1.5 و 1.6

دانلود تمپلیت 3 برای جولا 1.5 و 2.5

دانلود تمپلیت 4 برای جولا 1.5 و 2.5

فایل تمپلیت اولیو پیدا نکردم، اگه بعدا گیر آوردم می زارم.

ویرایش شده در توسط meysam66
اضافه کردن نسخه جوملای پشتیبانی شده

مرسی از راهنمایی هاتون ,دوست عزیز

اون اولی رو نمیخوام .

حالا از کجا میفهمید که rtl هست یا نه ؟واینکه لینک دانلود رو از کجا میارید؟

مرسی

اکثرا تو مشخصاتشون می نویسن که rtl می شن یا نه، مثلا تمپیلت 4 رو تو features نوشته rtl/ltr switch، اگه ننوشته باشه، تمپلیتو نصب می کنی میری تو تنظیماتش نگاه می کنی، اگه هم نداشت یعنی نداره دیگه، باید با چندتا تغییر کوچیک توی فایلهاش دستی rtl بشه.

لینکهاشم با جستجو توی وب و بلاگ و وب سایت های معرفی اسکریپت تمپلیت و ماژول می تونی پیدا کنی مثل boygj یا scriptmafia

سلام دوستان من مبتدی هستم واسه دانشگاه یا انجمن گروهمون میخاستم یه سایت خدمات دهی بزنم کسی میتونه یه قالب برام بسازه و نحوه مدیریتشو بگه ممنون البته یه قالی ajaxدارم با این ادرسit111.irاینم اگه بتونین ویرایش کنین حله ایمیلمjebrail_2012@yahoo.com

سلام دوستان من مبتدی هستم واسه دانشگاه یا انجمن گروهمون میخاستم یه سایت خدمات دهی بزنم کسی میتونه یه قالب برام بسازه و نحوه مدیریتشو بگه ممنون البته یه قالی ajaxدارم با این ادرسit111.irاینم اگه بتونین ویرایش کنین حله ایمیلمjebrail_2012@yahoo.com

با درود و تبریک جهت عضویت در انجمن جوملای ایران

درخواست خودتون رو در یک تاپیک جداگانه مطرح نمایید تا راهنمایی لازم خدمت شما انجام شود

درود اول درمورده این دمو ای تی 111

مشکل رنگ داره

اینم یم دمو از سایت نو پا و در دست ساخت

http://www.e-nkh.com/portal/

بدرد بخور هست یا نه

قشنگه من خوشم اومد

خوبه کسی نیست در زمینه ای که مطرح کردم راهنمای یا زحمتشو بکشه

کسی نمیتونه کمکم کنه؟

لام دوستان من مبتدی هستم واسه دانشگاه یا انجمن گروهمون میخاستم یه سایت خدمات دهی بزنم کسی میتونه یه قالب برام بسازه و نحوه مدیریتشو بگه ممنون البته یه قالی ajaxدارم با این ادرسit111.irاینم اگه بتونین ویرایش کنین حله ایمیلمjebrail_2012@yahoo.com

کسی نمیتونه کمکم کنه؟

لام دوستان من مبتدی هستم واسه دانشگاه یا انجمن گروهمون میخاستم یه سایت خدمات دهی بزنم کسی میتونه یه قالب برام بسازه و نحوه مدیریتشو بگه ممنون البته یه قالی ajaxدارم با این ادرسit111.irاینم اگه بتونین ویرایش کنین حله ایمیلمjebrail_2012@yahoo.com

دوست عزیزٰٰ درخواست شما یکم سطحش از کار روتین انجمن که بیشتر راهنمایی و رفع اشکال هست بالاترهٰ یکم صبور باشید انشالله یکی ازدوستان که دانش و وقتشو داشته باشه کمکتون می کنه.

البته بنده به عنوان دوست به شما پیشنهاد می کنمٰ درخواستتونو توی یکی از سایت هایی مثل parscoders یا barnamejoo به عنوان پروژه تعریف بکنید با بودجه 10 15 تومن اونجا دوستان پروژه بگیر زودتر کارتونو راه می اندازن.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری