amirdada45

مشکل در فراخوانی پوشه fonts , images

6 پست در این موضوع

سلام دوستان

من وقتی index .html رو باز میکردم همه ی فونتا و عکسا درست دیده میشد

ولی وقتی فایل css رو به قالب جوملا معرفی کردم عکسا و فونت ها رو نمیتونه نشون بده

حتما من باید عکسا ها رو با دستور خاصش تو index.php بنویسم یا راهی هست خودش از css فراخوانی کنه ؟؟

منتظرم

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

روی لوکال هستش

نشون ندادن فونت مورد نظرم مثلا b mitra

قالبم وقتی استاتیک بود و هنوز به جوملا تبدیلش نکرده بودم فونت ها رو میاورد ولی وقتی تبدیل به جوملا کردم و فایل سی اس اس رو معرفی کردم فونت دلخواهم رو نمایش نداد

این مشکل تو اینرنت درست میشه یا تو لوکال اینطوره ؟

برای قالب های جوملا شما باید به این نحو آدرس فایل css خودتون رو بدید

<link rel="stylesheet" href="<?php echo $this->baseurl ?>/templates/<?php echo $this->template; ?>/css/template.css" type="text/css" />

قسمت قرمز رنگ رو باید مناسب با نام و آدرس فایل cssتون تغییر بدید.

اگر قالب برای جوملا طراحی کرده باشید این کدهارو هم بدون تغییر باید بین تگ head صفحه index.php اضافه کنید

<link rel="stylesheet" href="<?php echo $this->baseurl ?>/templates/system/css/system.css" type="text/css" />

<link rel="stylesheet" href="<?php echo $this->baseurl ?>/templates/system/css/general.css" type="text/css" />

اقا اینارو بلدم

تنها مشکل من فونت سایته که توی لوکال نمیاره حالا نمیدونم شاید اپلود کنم بیاره

اینم از کد:

@font-face {

font-family: 'BMitra';

src: url('fonts/BMitra.eot?#') format('eot'),

url('fonts/BMitra.woff') format('woff'),

url('fonts/BMitra.ttf') format('truetype');

}

body {

background-color: #F7F7F7;

font-size: 18px;

font-family:BMitra;

direction: rtl;

line-height: 25px;

color: #000;

}

اینم xml :

<folder>fonts/</folder>

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری