tahere67

کممک ... مشکل شرطی کردن قالب

7 پست در این موضوع

گالری تصاویر - فاطمیه 89

سلام.. خواهش میکنم کمکم کنید..این لینکو ببینید .. می خوام موقعیت content عریض بشه و موقعیت tab که خالیه حذف بشه کلا... اومدم تو قالب کد رو ویرایش کردم..

قبلش این بود

<div id="tab">

<jdoc:include type="modules" name="tab" style="xhtml" />

</div>

تغییرش دادم به این حالت

<?php if ($this->countModules( 'tab' )) : ?>

<div id="tab">

<jdoc:include type="modules" name="tab" style="xhtml" />

</div>

<?php endif; ?>

تنها فرقی که کرد این بود که جای موقعیت tab خالی شد ولی کلا حذف نشد.. بلد نیستم باید else بذارم؟ چجوری باید css بهش بدم؟؟؟؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چرا هیچکی به من جواب نمیده................. این قالبه قالب آل یاسینه. از همین فروم گرفتم...............................

دوست عزیز اگر می خواهید موقعیت تب در صفحه هایی که خالیه نمایش داده نشه برای کانتکت مینیمم و مکث ویت بزارید

سپس دستور شرطی بزارید برای دو موقعیت

برای ماژول سمت راستی یعنی content تعریف کردم min-width و ماژول سمت چپی تعریف کردم max-width... اما فرقی نکرد.. من فقط دستور شرطی برای ماژول سمت چپی یعنی tab گذاشتم . فک میکنم باید ادامه این دستور شرطی که گذاشتم باید یه else بذارم که از یه css دیگه استفاده کنه. اما بلد نیستم چجوری اینو باید بهش بگم.

نمی دونم چی کار کنم؟ هیچکی نمی دونه ؟؟؟؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.

<?php if ($this->countModules('tab')) : ?>

کدهای مربوط به موقعیتی که ماژول تب در آن قرار گرفته

<?php else : ?>

کدهایی که اگر ماژول تب فعال نبود باید آنها اجرا شوند

<?php endif;?>

بعد برای هر دایو css جداگانه باید نوشت

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری