sajjadsh

تغییر نام طراح سایت در قسمت footer ؟

17 پست در این موضوع

سلام دوستان.من تازه کار هستم.میخواستم راهنماییم کنید که چطور میتونم تو قسمت footer سایت بجای اسم آقای طالبی عزیز،اسم خودمو بذارم؟قالبم هم shaper هستشgift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
سلام

با اجازه استاد لطفا دمو آنلاین قرار بدید !

دوست عزیز من تازه کارم و دارم روی local کار میکنم.دارم واسه تمرین شبیه یه سایت هواداری این سایت رو درست میکنم.اینم عکسش:

Untitled.jpg

مرسی

دوست عزیز 3 تا حالت بیشتر نداره

1- از قسمت ماژول ها ببینید footer یا کپی رایت داره تغییر بدین

2- از قسمت مدیریت قالب---> قالب مورد نظر رو باز کنید ببینید کدش اونجا هست تغییر بدین

3- از طریق فایر باگ محل کد رو پیدا کنید و بر دارید

دوست عزیز 3 تا حالت بیشتر نداره

1- از قسمت ماژول ها ببینید footer یا کپی رایت داره تغییر بدین

2- از قسمت مدیریت قالب---> قالب مورد نظر رو باز کنید ببینید کدش اونجا هست تغییر بدین

3- از طریق فایر باگ محل کد رو پیدا کنید و بر دارید

ببین دوست عزیز 2تا راه اولی که گفتی که بررسی کردم و مشکل از اونجا نبود

اما در مورد راه سوم باید بگم که من بررسی کردم و هیچ خبری از اسم طراح نبود که بخوام اسم خودمو جایگزین کنم و فقط کد php زیر بود که وقتی پاکش میکنم کلا اسم طراح برداشته میشه.

<?('php $helix->addFeature('brand?>

برو به مدیریت فالب ها-ویرایش صفحه اصلی قالب-قسمت footerرو پیداکن!ازاونجا میتونی تغییرش بدی.

برو به مدیریت فالب ها-ویرایش صفحه اصلی قالب-قسمت footerرو پیداکن!ازاونجا میتونی تغییرش بدی.

بزرگوار میدونم کجا رو میگی ولی اونجا فقط میتونی اسمتو تو متن کپی رایت قرار بدی.من میخوام اسمم لینکدار هم باشه.یعنی هرکی رو اسمم کلیک کرد سایت خاصی باز بشه

آدرس سایت ؟

احتمالاً کپی رایت کدنویسی شده . اگر دمو بود بهتر راهنمایی می شد کرد .

برو به مدیریت فالب ها-ویرایش صفحه اصلی قالب-قسمت footer

لینک زیر کپی کن بجای مقدار فوتر قبلی

<a href="لینک سایت مورد نظر" title="نام سایت مورد نظر" target="_blank">متن مورد نظر</a>

ویرایش شده در توسط elder

فوتر کد نویسی شده .الان یادم نیست مسیری که باید برین کجا بوده.لینک سایت رو بدین تا نگاه کنم و بهتون بگم

آدرس سایت ؟

احتمالاً کپی رایت کدنویسی شده . اگر دمو بود بهتر راهنمایی می شد کرد .

برو به مدیریت فالب ها-ویرایش صفحه اصلی قالب-قسمت footer

لینک زیر کپی کن بجای مقدار فوتر قبلی

<a href="لینک سایت مورد نظر" title="نام سایت مورد نظر" target="_blank">متن مورد نظر</a>

وارد ویرایش قالب که میشم چیزی به اسم فوتر که نداره و فقط یه قسمت کپی رایت داره که اگه اشتباه نکنم همون فوتره و تو قسمت کپی رایت کدی که دادین رو کپی میکنم ولی وقتی ذخیره رو میزنم کدهای html رو پاک میکنه

فوتر کد نویسی شده .الان یادم نیست مسیری که باید برین کجا بوده.لینک سایت رو بدین تا نگاه کنم و بهتون بگم

مرسی ولی من روی local دارم کار میکنم

با سلام

نمیدونم کدوم قالبه اما احتمالا base64 زده باشه ابولفضل!

این عبارت رو توی کل بسته ی جوملای خودتون سرچ کنید: base64

چندین و چند مورد پیدا میکنید.اما اونی رو باید حذف کنید که بصورت یه عبارت با کاراکترهای درهم و برهم و خیلی طولانی نوشته شده...

موفق و سربلند و پایدار باشید

برنامه ای هست به نام search from file که ازین دست برنامه ها زیادن کلیه فایل های php سایت رو یه جا کپی کن بعد تگ کپی رایت رو که میخوای حذف کنی به برنامه بده تا برات پیدا کنه بعد فایلشو باز کن تغییرات انجام بده

اگه نتونستی دمو بزار چک کنیم برات

سلام به در هاست خودت به آدرس زیر برو

plugins=>system=>helix=>features

یه فایل وجود داره به نام brand.php در خط آخر اومده

<?php echo JText::_('DESIGNED_BY') ?> <a target="_blank" title="پي سي جوملا" href="http://www.p30joomla.com"> ابوالفضل طالبي </a><br />

این خط رو ادیت کن

موفق باشی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری