Armando

نیاز به راهنمایی برای دو ماژول خرید آنلاین و پنل اس ام اس

5 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید ،* من تا این لحظه فقط وب سایت های معمولی رو با جوملا و وردپرس طراحی کردم ،*اما الان یکی از مشتری هام ازم دو امکان جدید خواسته که هیچ تجربه ای برای اضافه کردنش ندارم

مشتری من میخواد یه فروشگاه به سایت جوملاش اضافه کنه که وقتی روی هر محصول با قیمت متفاوت کلیک میشه خریدار مستقیم به پرداخت الکترونیکی بانک ملت ( مثل اینکه سرویس یا لینکش رو فعال داره مشتری من ) رفته و اون مقدار رو بتونه خریدار آنلاین با کارت های شتاب پرداخت کنه و مثل بقیه سایت های مشابه به سایت برگشته و کد رهگیری بگیره و

در مرحله بعد دو اس ام اس یکی برای خریدار و یکی برای فروشنده ارسال شه ، همچنین فروشنده بتونه پیام های گروهی در قالب اس ام اس ارسال کنه

میدونم سوال خیلی جامع و سختی پرسیدم اما دوستان کامپوننتی برای اینکار سراغ دارن ؟؟

مهمتر از اون میشه یکمی درباره این دو سیستم و نحوه عملکردشون توضیح بدین به عنوان مثال بدونم و بتونم توضیح بدم برای مشتری هایی که قراره چنین فروشگاهی رو سایت جوملاشون داشته باشن که چه مراحلی رو از رفتن به بانک و مچ کردن لینک محصولات با لینک و .. باید انجام بدن

برای سامانه اس ام اس باید به کجا مراجعه کنم و چقدر هزینه داره و مهمتر از اون چطوری با جوملا یا دامین ارتباط برقرار میکنه ؟

جایی آموزش جامعی یا توضیحاتی هست ، واقعا بهش نیاز دارم ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برای اینکار پیشنهاد میکنم از پرداخت جامع بانک ملت پی سی جوملا و پرداخت جامع بانک ملت جومینا استفاده کنی هر کدومشون هم قادر هستند که به سامانه اس ام اس وصل بشن ولی سیستم جومینایی رو فقط باید به سایت پیامک ایرانیان وصل کنی و راه دیگه ای نیست ولی پی سی جوملا رو فکر کنم به همه موارد بشه متصل کرد

موفق باشی

سایتهاشون هم

p30joomla.com

joomina.ir

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون دوست عزیز ، اینایی که گفتی کامپوننت هستن ؟؟ من تو سایت پرداخت جامع بانک ملت پی سی جوملا پیدا نکردم ولی یه سیستم جامع فروش محصولات مجازی :: وب مانی :: P30 webmoney هست که قیمتش فضاییه حدود 1 میلیون تومن !!

چون قضیه فقط این نیست ، مشکل من اینه که نزدیک 30 محصول با قیمت متنوع رو بتونم لینک بدم و میخوام یه جورایی داخل پست بتونه یکسری محصول بصورت فروشگاهی با سبد خرید و در نهایت خرید آنلاین داشته باشه

داستان این دو بسته فروشگاهی قاصدک و باران چیه ؟؟* اینا نمی تونه نیاز های منو برآورده کنه ؟

ویرایش شده در توسط Armando

از باران یا قاصدک استفاده کنید.

این دوتا بر مبنای کامپوننت جوم شاپینگه و می تونید برای پرداخت آنلاین پلاگین مربوطه را خریداری کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

از باران یا قاصدک استفاده کنید.

این دوتا بر مبنای کامپوننت جوم شاپینگه و می تونید برای پرداخت آنلاین پلاگین مربوطه را خریداری کنید

ممنون دوسته عزیز ، فقط دو تا سوال قیمت این پلاگین ها تو چه رنجیه ؟ و امکان ارسال اس ام اس در صورت خرید رو داره ؟

اصلا این کامپوننت ها روی پوسته سایت جوملای من میشینه یا باید ساب دامین بسازم و جدا فروشگاه رو آپلود کنم

ویرایش شده در توسط Armando

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری