farhady

نحوه حذف و یا تغییر عکس کنار اسم سایت

11 پست در این موضوع

سلام

من یه سایت با جوملا طراحی کردم. آدرس سایت شبیه سازی عددی در مهندسی آب و هیدرولیک

نتونستم عکس جوملا رو که کنار اسم سایت در بالای سایت هست تغییر بدم. میشه یکنفر در این مورد راهنمایی کنه؟

با تشکر.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با عرض سلام و خوش آمد به جوملا فروم

دوست عزیز تصویر فوق یه آیکنه که در پوشه ی قالب شما وجود داره.می تونید با آیکن دیگه ای جایگزینش کنید.

توجه:پسوند حتما باید icon باشد

نکته:با نرم افزارهای ساخت آیکن می توانید آیکن خود رو بسازید و جایگزین کنید

موفق باشید

سلام

من یه سایت با جوملا طراحی کردم. آدرس سایت شبیه سازی عددی در مهندسی آب و هیدرولیک

نتونستم عکس جوملا رو که کنار اسم سایت در بالای سایت هست تغییر بدم. میشه یکنفر در این مورد راهنمایی کنه؟

با تشکر.

سلام

توی پوشه اصلی قالبتون یه عکس با پسوند .ico یا بعضا .png هست به نام favicon میتونید دستی تغییرش بدید یا اگه با نرم افزارهای ادیت مثل فوتوشاپ آشنایی ندارید کامپوننت phoca-favicon به شما کمک میکنه

ممنون از جوابهاتون.

فردا امتحانشون میکنم.

با تشکر.

سلام مجدد

دوستان عزیز من هم آیکن جدیدم رو به صورت دستی تغییر دادم و هم از کامپوننت فوکا استفاده کردم. اما همچنان آیکن کنار اسم سایت تغییر نکرده؟

شما راه حل دیگه ای دارید؟

سلام مجدد

دوستان عزیز من هم آیکن جدیدم رو به صورت دستی تغییر دادم و هم از کامپوننت فوکا استفاده کردم. اما همچنان آیکن کنار اسم سایت تغییر نکرده؟

شما راه حل دیگه ای دارید؟

توی روت قالبتون که برید اون آیکونی که فوکا ساخته رو می بینید اون رو دستی جایگزین بقیه favicon ها هم بکنید . توی پوشه Administrator/template و قالب Bluestork و hathor

بعد از همه تغییرات هم کش مرورگرتون رو خالی کنید

سلام

کارهایی رو که فرمودید انجام دادم. حتی یه سرچ هم زدم و هر چی آیکون با این اسم بود رو با آیکون ساخته شده فوکا عوضش کردم

اما بازهم همون آیکون اولی میاد؟

پیشنهاد دیگه ای دارید؟

با تشکر.

با سلام دوست عزیز بعضی ازقالب ها فرق میکنند شما به این آدرس بروید .

***/templates

*** نام قالب شما .

favicon.ico را پیدا یا جستجو کنید و تغییرات را انجام بدهید.

موفق باشید

سلام

کارهایی رو که فرمودید انجام دادم. حتی یه سرچ هم زدم و هر چی آیکون با این اسم بود رو با آیکون ساخته شده فوکا عوضش کردم

اما بازهم همون آیکون اولی میاد؟

پیشنهاد دیگه ای دارید؟

با تشکر.

میتونید تو پ.خ مشخصات هاست رو بدید براتون چک کنم . البته بعضی قالبها مثل قالبهای shape5 فایل favicon توی روت قالب نیست . سرچ بزنید پیداش میکنید

مشکل از قالب نباید باشه. چون من آیکن مورد نظر رو در قالبم پیدا کردم و تعویض نمودم. حتی این آیکون رو در تمامی جوملا سرچ زدم

و جایگزین کردم! با تشکر از همگی. همین که وقت گذاشتید بسیار ممنونم.

مشکل از قالب نباید باشه. چون من آیکن مورد نظر رو در قالبم پیدا کردم و تعویض نمودم. حتی این آیکون رو در تمامی جوملا سرچ زدم

و جایگزین کردم! با تشکر از همگی. همین که وقت گذاشتید بسیار ممنونم.

دوست گلم بعضی وقتا مشکل از کش مرورگرتون هست

Shift + Cntrl + Del رو بزنید . کش رو خالی کنید مجدد تست کنید .

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری