rezabaghaie

کمک فوری/هک شدن سایت توسط TurkTeam

18 پست در این موضوع

سلام

این بار چندمه که سایتم توسط گروه turkTeam داره هک میشه! بار آخر با استفاده از آپدیت های جوملا فروم سایتم رو به 2.5.14 ارتقا ددم و کار های امنیتی مورد نیاز رو انجام دادم ولی بازم بعد از 20 روز هک شد!!

کسی این گروه رو میشناسه و میدونه چجوری کار میکنن؟

این عکسیه که گذاشتن برای ایندکسم!

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13804429801.png

لطفا کمک کنید باید چکار کنم از شر اینا خلاص بشم!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

الان که وارد میشم این پیغام رو میده

This IP is being shared among many domains.

To view the domain you are looking for, simply enter the domain name in the location bar of your web browser.

دوست عزیز از افزونه های امنیتی استفاده کنید تاپیک رو هم باید در اون بخش قرار میدادین بهتره مسائل و آموزشهای بخش امنیت رو مطالعه کنید افزونه rsfirewall رو نصب کنید اگر خواستید پ خ بدید براتون میفرستم

دوست عزیز از افزونه های امنیتی استفاده کنید تاپیک رو هم باید در اون بخش قرار میدادین بهتره مسائل و آموزشهای بخش امنیت رو مطالعه کنید افزونه rsfirewall رو نصب کنید اگر خواستید پ خ بدید براتون میفرستم

سلام

آدرس سایتتون رو بدید تا دوستان حداقل بتونن دقیق تر راهنمایی کنن ما هم استفاده کنیم

با شرکت ارائه دهنده هاست تماس گرفتم و بک آپ سه روز پیش رو برگردوند و مشکل حل شد!

فقط سوالم اینه چرا این گروه گیر داده به سایت من و از چه راهی index سایت رو هک میکنه و چجوری جلوش رو بگیرم!

خب دیگه دوست دارن گیر بدن ! :dadad4: پیام خصوصی تون رو چک کنید و اینکه سریعا واسه امنیت سایتتون اقدام کنید

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

مدتی پیش هم سایت من رو هک کردن البته نه توسط این گروه ، هنوز هم سایتم رو بستم ، تمام موارد امنیتی رو هم لحاظ کرده بودم .

دیگه دوست ندارم با جوملا سایت راه اندازی کنم.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

سلام

این بار چندمه که سایتم توسط گروه turkTeam داره هک میشه! بار آخر با استفاده از آپدیت های جوملا فروم سایتم رو به 2.5.14 ارتقا ددم و کار های امنیتی مورد نیاز رو انجام دادم ولی بازم بعد از 20 روز هک شد!!

کسی این گروه رو میشناسه و میدونه چجوری کار میکنن؟

این عکسیه که گذاشتن برای ایندکسم!

do.php?imgf=joomlaforum.ir_13804429801.png

لطفا کمک کنید باید چکار کنم از شر اینا خلاص بشم!

باسلام

دوست عزیزم اول بایستی برای این کار وب سایت رو تست باگ بزنید و در صورت وجود باگ،پچ نمایید سپس ایمن سازی وب سایت و درگام آخر انتقال وب سایت به سرور دیگر که امنیت بیشتری داشته باشه!

اکثر هکرها در صورت ایمن بودن سرور گیر میفتن!

در صورتی که تمایل داشتید این موارد رو بنده میتونم بصورت تجاری براتون انجام بدم!

ضمنا از مقالان آموزشی انجمن هم بهره ببرید

موفق باشید

سلام

مدتی پیش هم سایت من رو هک کردن البته نه توسط این گروه ، هنوز هم سایتم رو بستم ، تمام موارد امنیتی رو هم لحاظ کرده بودم .

دوست عزیز سایت بنده هم سه بار توسط این گروه هک شد چرا ؟ چون امنیتش پایین بود اما مگه امنیت جوملا دست خودشه ما ادمین هستیم پس باید درست مدیریت بشه بعد از نصب افزونه امنیتی و یه سری تغییرات دیگه به هیچ عنوان هک نشده !! و مشکلی هم نداشته

بنده عرض کردم موارد امنیتی اعمال شده بود.

همواره هکرها یک قدم از موارد امنیتی جلوتر هستند ، هر سایت با هر زبان و تکنولوژی باز قابل هک هست و هیچ غیر ممکنی وجود نداره.

دوست عزیز سایت بنده هم سه بار توسط این گروه هک شد چرا ؟ چون امنیتش پایین بود اما مگه امنیت جوملا دست خودشه ما ادمین هستیم پس باید درست مدیریت بشه بعد از نصب افزونه امنیتی و یه سری تغییرات دیگه به هیچ عنوان هک نشده !! و مشکلی هم نداشته

میشه بگی دقیقا چکار کردی؟

چه افزونه امنیتی و چه تغیراتی؟

شما از افزونه های RSFirewaal و adaminexilie و akeeba administrator pro

استفاده کنید البته حتما بایست کانفیگ بشن بدون کانفیگ ارزشی ندارن

دوستان هزارتا روش برای هک وج.د داره

شما باید برسی میکردی که ایا از هاستت هک شده یا از جوملات

مطمئن باش که الان شل ریختن قبلا رو هاستت و هر از چند گاهی میان و میزنن سایتتونو

اگر خواستین با من در ارتباط باشین از لحاض امنیت سرور و شل در هاستتون چک کنم

پ خصوصی تون رو چک کنید لطفا

ببینید که از چه سمتی هک شدید ؟

احتمالش زیاده که از طریق سرور هک بشید ، در این این صورت امنیت سرور شما کمه و باید تغییر سرور بدید .

امنیت سرور رو از کجا میتونم تشخیص بدم بالاست یا نه؟

چون هکرها جوری کار میکنن که هک شدن بقیه سایت ها هم میفته گردن سایت من! یک malware وارد هاستم میکنن و مدیر سرور فک میکنه مشکل از سایت منه که بقیه سایت ها رو هم آلوده کرده! گوگل وب مستر تولز قسمتی که سایت رو برای malware چک میکنه میگه مشکلی نداره!

این لینک بسته نصبی که من استفاده کردم

ketabweb.ir/zt_remi25_quickstart.zip

راه های زیادی وجود داره که باید حتما یک متخصص هک رو سایت تون کار کنه

یک مثال ساده ، اگر تعداد سایت هایی که در سرور بالا باشه امکان هم بالا میره (تو ایران معمولا این جوریه )

بد کانفیک شدن سرور

استفاده از افزونه های نال یا غیر استاندارد

و ...

سلام

سلام

بنظر من بیشتر هک شدن ها به دو عامل مرتبط میشه یکی هاست ضعیف و دومی نصب هر برنامه ای از هر جا!!

در مورد هاست: باید بطور دوره ای هاستتتون رو عوض کنید چون تجربه شخصی من نشون داده بهترین شرکت ها هم یه دوره ای خدمات قبلی رو ارائه نمیدن حالا چرا؟ شاید باید برنامه هایی رو دوباره از نو بخرن و چون تو شرایط تحریم و رکود هستیم اونها هم نمیتونن نرم افزار های ارجینال تهیه کنن و میرن سراغ کرک شده هاش

در مورد دوم هم که باید بگم تو همین انجمن یک افزونه اسلایدر معرفی شده بود که متاسفانه آلوده بود. بایست قبول کرد که از هر جا و از هر سایتی برنامه دانلود و نصب کردن عاقبت خوشی نداره.

چه کنیم اینجا ایرانه اکثرا برای نرم افزار پول نمیدن همه دنبال کرک هستن حتی خوده بنده اما بعضی جاها بایست پول خرج کرد. در مورد جوملا هم که گفتید راغب به ادامه طراحی با جوملا نیستید بایست بگم. اگه یه نگاهی به فروم های مختلف بکنید و لیست های بلند بالای خطاها و مشکلات دیگران رو ببینید متوجه میشید مشکل بسیار زیاده. تا حدودی منم به شما حق میدم ولی کامل هم عقیده نیستم بایست اینقدر با جوملا کار کرد تا چم و خمش بدست تون بیاد. وارد شدن به عرضه وب سایت داینامیک بدون دونستن pHP نتیجه اش هزار مشکله که خیلی هاشو خود من و شما میتونیم حل کنیم البته گفتم اگر بلد باشیم. بگذریم.

اینو بین خودمون بمونه اینجا متعصب زیاده اما خیلی دوست دارم با دروپال کار کنم اگه افزونه های بانکی مو بتونم باهاش ست کنم ترجیح میدم یه مدت روش کار کنم محسناتش اینه که خیلی راحت سایت ایدکس میشه تو جوملا باید کلی تگ ردیف کنی تا به اون نتیجه برسی اینو بعینه من دیدم. بگذریم جوملا هم دنیای خودش رو داره. امیدوارم با استفاده از راهنمایی های اساتید بهتر بتونید ازش استفاده کنید. شکر خدا من تا بحال هک موفق نشدم. و اینو مدیون توجه به نکات مختلف ارائه شده توسط همین دوستان هستم. شاد و پیروز باشید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری