yarigar

مشکل در نصب جوملا بر روی هاست

20 پست در این موضوع

سلام

دوستان من فایل زیپ جوملا را بر روی هاست نصب کردم اما نمیدونم چرا وقتی آدرس سایت را وارد میکنم صفحه نصب جوملا بالا نمیآید و پیام زیر داده میشود

لطفا راهنمایی فرمایید که اشکال کارم کجاست و باید چه کنم؟

http://www.yarigar.com

Welcome to the home of yarigar.com

To change this page, upload your website into the public_html directory

Date Created: Mon Oct 21 15:43:12 2013

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جوملا 2.5 رو قبلا از تو انجمن که اون آپلود نمیشه اما جوملا 3 که اونم قدیم از تو انجمن گرفته بودم آپلود شد که نمایشش بصورتی بود که براتون ارسال کردم و صفحه نصب بعد از وارد کردن آدرس در نوار مرورگر بالا تیومد و بصورلی بود که براتون ارسال کردم

یک فایل جوملا 2.5 هم از سایت joomlafarsi.com گرفتم که اونم آپلود نشد!!

سوال دیگه اینکه چرا وقتی دیتا بیس ام رو delet میکنم بار هم همون صفحه اول بالا میاد ! مگه نباید همه چیز پاک بشه؟!!

ممنون میشم کمکم کنییییییید:oom:

بهتره که برای اپلود از نرم افزار cute FTB استفاده کنید و فایلو اپلود کنید ببینید بازم برای اپلود شکلی پیش میاد یا نه

تا کنون با این برنامه کار نکردم آیا کار باهاش راحته؟

آیا جایی آموزشش هست تو انجمن؟

کار بسیار راحت است و هم چنین چند تاپیک در موردش هست می تونید استفاده کنید اگه حال نداشتید بگو خودم راهنماییت میکنم

کار سختی نیست.مشکلی داشتید مطرح کنید تا راهنمایی بشه.

در این آموزش از این نرم افزار برای انتقال سایت از لوکال به هاست استفاده شده.می تونید استفاده کنید

در روت سایت شما یه فایل index.html باید باشه اون پیامی که میاد بخاطر اون هست شما اون فایل رو حذف کنید

سلام

دوستان من فایل زیپ جوملا را بر روی هاست نصب کردم اما نمیدونم چرا وقتی آدرس سایت را وارد میکنم صفحه نصب جوملا بالا نمیآید و پیام زیر داده میشود

لطفا راهنمایی فرمایید که اشکال کارم کجاست و باید چه کنم؟

http://www.yarigar.com

Welcome to the home of yarigar.com

To change this page, upload your website into the public_html directory

Date Created: Mon Oct 21 15:43:12 2013

درود

فایلاتون رو کجا آپلود کردید ؟ توی چه پوشه ای ؟

با سلام و تشکر از همگی

فایل را در public html آپلود کردم

این روت که دوستان گفتند دقیقا کجاست؟

با cute ft:21:p انجام دادم اما روی 89-90% وایساد!

من فایلهایی که درون public html بود و دیتا بیس را از اول پاک کردم میترسم اشتباهی چیزی را پاک کرده باشم

واقعا دستتون درد نکنه درست بود با پاک کردن پوشهای که گفتید مشکل حل شد اما حالا با دیتا بیس ام ارتباط برقرار نمیکنه میشه بگید دقیقا منظور از عبارات زیر چیه؟

1-نام هاست؟ باید چی بنویسم؟

2-نام کاربری ؟

3-رمز عبور ؟

4-نام دیتابیس ؟نام دیتا بیسی که ایجاد کردم رو نوشتم

5-پیشوند جداول؟ آیا باید تغییر داده شود؟

در هاست به بخش mysql برو و انجا یکی بساز(یعنی رمز اینا رو وارد کن و ساختن رو وارد کن)بعد رمز که همونیه که وارد کردی هاست هم اونجا نوشته( دقیقا جایی که ایجاد کردی) و نام کاربری هم همین طور و پیشوند جداول رو تغییر نده

دیتا بیس را ساختم .اگر اسم هاست رو همون localhost بزارم ایرادی داره؟اسم هاست رو دقیقا نمدونم از کجا پیدا کنم

2-ایا تنظیمات ftp حتما لازم است انجام دهم یا میشه رد شد؟

ببینید هاست دیتابیس دقیقا در همون بخش mysql هست شما به انجا بروید در پایین بخش دیتابیس های شما که ساخته اید است و دقیقا زیر عبارت host name هست انرو کپی کنید و به جای localhost قرار بدید وگرنه قبول نمیکنه که ادامه بدید

تنظیمات ftb رو هم رد کنید نیازی نیست

دوستان یک سوال هم داشتم

میدونید چرا بسته جوملا 2.5سایت joomlaforum نصب نمیشه؟ آیا به خاطر حجم بالاتر از 10 مگ اش است؟

جوملا 3 هم با اینکه حجمش کمتر است نصب نمیشه!!!!!

من از سایت joomlafarsi گرفتم و با راهنمایی های خوب دوستان نصب کردم که اونم فارسی ساری نشده!!

کسی میدونه نسخه 2.5و 3 فارسی شده که برای نصبش مشکلی نباشه را از کجا میشه راحتتر گرفت؟

شما ابتدا برای فارسی سازیش برو فارسی ساز جوملا رو دانلود کن و نصب کن اونوقت میتونی فارسیش کنی و یک نکته ی دیگه مگه از چه هاستی استفده میکنی که این قدر فضاش کمه

دوستان یک سوال هم داشتم

میدونید چرا بسته جوملا 2.5سایت joomlaforum نصب نمیشه؟ آیا به خاطر حجم بالاتر از 10 مگ اش است؟

جوملا 3 هم با اینکه حجمش کمتر است نصب نمیشه!!!!!

من از سایت joomlafarsi گرفتم و با راهنمایی های خوب دوستان نصب کردم که اونم فارسی ساری نشده!!

کسی میدونه نسخه 2.5و 3 فارسی شده که برای نصبش مشکلی نباشه را از کجا میشه راحتتر گرفت؟

درود

دوست عزیز حداقل سایز آپلود 99٪ هاستها 100 مگابایته . اینکه آپلود نشده شاید اینترنتتون مشکلی داره . بعضی وقتها دیده شده که wimax از این مشکلات داشته . یا شاید قبلا زیاد فایل آپلود کردید فضاتون پر شده .

در خصوص اطلاعات که از شما می خواد :

توی هاست قسمتی برای ساخت دیتابیس هست . وقتی که دارید دیتابیس رو می سازید شما نام دیتا بیس و نام کاربر و رمز عبور رو تعیین می کنید . همون کلماتی رو که موقع ساخت دیتابیس استفاده می کنید مئقع نصب هم بکار ببرید .

اتفاقا نسخه های جوملاتون رو از جاهای خوبی دانلود کردید و مشکلی ندارند .

موفق باشید

با سلام مجدد

سایز آپلودی که در اختیار من میگذاره 10مگا بایت هستش!!! اسم هاست متوجه شدم که وقتی دیتا بیس ساخته میشه با نام localhost اعلام میشه حالا این اسم از کجا ساخته میشه نمیدونم!!!

عزیز دل این دیگه چیه هاستیه؟رایگانه؟ دوستمون راست میگه اصلا هاست کمتر از ۱۰۰ مگ نداریم شما چطور یه همچین چیزیو میگی؟و یه نکته ی دیگه فضای هاستت سیپنله یا چیز دیگه ایه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری