Mohammad Moradi

هزینه طراحی سایت در دنیا

9 پست در این موضوع

[h=2]هزینه طراحی سایت در دنیا[/h]

[h=3]اینفوگرافی از هزینه طراحی وب سایت در نقاط مختلف دنیا به شکل تصویری[/h]

startup-costs-compare-186x1024.jpg

همانطور که در تصویر بالا مشخص است بیشترین هزینه راه اندازی یک کسب و کار جدید در شهر زوریخ است که هزینه ای معادل ۳۱۴۰۰۰ دلار است و کمترین هم برای شهر مانیل پایتخت فیلیپین است که با مبلغ ۴۵۰۰۰ دلار در آن می توان یک کسب و کار جدید راه اندازی کرد.توجه داشته باشید که نمودار فوق بر اساس دستمزد میانگین طراح سایت و اجاره مکان بدست آمده است و برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی است.

[h=4]منبع: هزينه طراحي سايت در دنيا[/h]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یعنی برای طراحی یک وب سایت ، 45000 دلار می گیرند؟

با دلار 2000 تومان هم حساب کنید میشه 90 میلیون

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

کی همچین حرفی زده؟

حتما آماری رو که آقای مرادی زدن 45 دلار و ... سنت است

من بخاطر کارم کشورهای دیگه میرم و کم هم اقوام و دوست توی کشورهای اروپایی و امریکایی نداریم که دقیقا در این زمینه ها کار میکنند

مثال میزنم:

پسر عموی من توی دانشگاه صنعتی سیدنی درس میخونه و سایت بخش پژوهش دانشگاه رو با همکاری دوستانش میگردونه واسه طراحی اولیه (یک سایت دانشگاهی با تمام امکانات از قبل لیست کوردسها و اساتید و ثبت نامها اعلام نمرات و غیره) از ابتدا اسکریپت نویسی میکنند واسشون. هزینه طراحی اولیه حدود 800 دلار استرالیا و برای خدمات یکساله پس از طراحی هزینه ای معادل 1500 دلار پرداخت کردند. و الانم خودشون دارند آپدیتش میکنند

یا یکی از دوستانم که کارش بورس ارز و فارکسه یک سایت توی کانادا زده برای بیزینسش سایتب هست که آمار و اطلاعات بوری ارز رو بصورت لحظه ای آپدیت میکنه هزینه ای معادل 400 دلار واسه طراحیش پرداخت کرده

من وقتی آمار آقای مرادی رو دیدم فک کردم دلار و سنت هست اما الان که خودشون میگن هزار دلار است تعجب کردم و کمی به شک افتادم. نمیدونم والا شاید هم من دارم اشتباه میکنم ....

شاید منظور راه انداختن یک تجارته با همه سرمایه های مورد نیاز و نه صرفا طراحی سایت. چون یه قسمت گفتند با اجاره مکان. محاله این پول مربوط به فقط طراحی سایت باشه.

البته که هزینه طراحی سایت از ایران بیشتره خیلی هم بیشتره اما نه این اعداد و ارقام

ویرایش شده در توسط bestboy7

این احتمالا معرفی چند تا شهر در زمینه کلاه برداری های بزرگ تاریخ بوده . البته منبع یه وبلاگ هست و فکر نمی کنم این خبر درست باشه . من مشتری آلمانی داشتم ( البته سایت فارسی زبان ) با معادل سازی در حدود 1200 یورو دستمزدش بود . به هر حال اگه کسی همچین پولایی گرفته نوش جونش خودش هنری بوده که مشتریشو متقاعد کرده . دست مریزاد

برای سایت مشابه طراحی سایت شرکت بعد چهارم یک شرکت تهرانی 14 میلیون و یک شرکتی مشهدی 500 هزار قیمت داده بود!

توی خود سایت dddd.ir هم برید و یک سایت سفارش بدین! فقط واسه نصب هسته سایت (جوملا) 2.800 میگیره!

این یعنی هیچ نظارتی توی ایران وجود نداره!

الان توی هر جا قیمت فرق میکنه

ما میخواستیم توی امارات از طریق یک شرکت آی تی کار ،طراحی انجام بدیم،که بعد از تحقیق متوجه شدیم هندی های عزیز اونجا با 200هزار تومن سایت میزنن برای خلق الله و وقت خودمون رو تلف نکردیم،ولی طبق گفته دوستی در اروپا طراحی سایت بین 2000تا 10000یورو انجام میشه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری