mehran2020

چند مشکل اساسی بعد از آپدیت جوملا به 2.5.15 (لطفا راهنمایی کنید)

17 پست در این موضوع

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی اساتید و دوستان گرامی دوستان امروز بنده جوملای خودم رو به نسخه 2.5.15 ارتقا دادم. ولی بعد از ارتقا با چند مشکل مواجه شدم. یکی اینکه RSFirewall ام از کار افتاده، یعنی به تنظیمات کامپوننت نمیشه وارد شد صفحه سفید نشون می ده. و اینکه خودشم نمی تونه اطلاعات رو Parse کنه! مشکل دوم در لینکهایی هست که در صفحه اول بعد از آخرین مطلب با عنوان " مقالات دیگر " میان. من این رو روی 5 لینک تنظیم کرده بودم ولی الان بیشتر از 200 لینک آورده! هر کاری هم می کنم درست نمیشه! صفر هم کردم باز همون تعداد لینکها رو نشون میده! سوم هم اینکه من از افزونه Ajax Toggler برای آژاکسی کردن بخش مدیریت استفاده می کنم که متاسفانه وقتی می خوام توی بخش مقالات، مقالاتم رو به ترتیب تاریخ مرتب کنم هیچ مقاله ای نشون داده نمیشه و من مجبود می شم دوباره دکمه جستجو رو بزنم. خواهش می کنم کمک کنید این مشکلات رو برطرف کنم. با احترام

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی اساتید و دوستان گرامی دوستان امروز بنده جوملای خودم رو به نسخه 2.5.15 ارتقا دادم. ولی بعد از ارتقا با چند مشکل مواجه شدم. مشکل دوم در لینکهایی هست که در صفحه اول بعد از آخرین مطلب با عنوان " مقالات دیگر " میان. من این رو روی 5 لینک تنظیم کرده بودم ولی الان بیشتر از 200 لینک آورده! هر کاری هم می کنم درست نمیشه! صفر هم کردم باز همون تعداد لینکها رو نشون میده!

خواهش می کنم کمک کنید این مشکلات رو برطرف کنم. با احترام

سلام دوست من

عضو انجمن شدم که جواب شما رو بدم، چون خودم مشکل مشابه داشتم خیلی اذیت شدم.

برای حل مشکل دومت شما این کارو کنی مشکلت حل میشه (نمی دونم شاید موارد دیگه هم درست بشن):

جایی که جوملا رو نصب کردی، این مسیر رو طی کن:

libraries\joomla\database\database\mysqli.php

حالا فایل mysqli.php رو ادیت کن توش دنبال این قطعه کد بگرد:

if (!($this->sql instanceof JDatabaseQuery) && ($this->limit > 0 || $this->offset > 0))

و اون رو با کد زیر عوض کن:

if (!($this->sql instanceof JDatabaseMySQLi) && ($this->limit > 0 || $this->offset > 0))

مشکلت حل میشه، اگه دیدی نشد، همین کار رو با فایل mysql.php، توی همون فولدر تکرار کن. دیگه به امید خدا مشکلت 100% حل میشه.

این راه حل تأیید شده هستش و توی تمام تست ها جواب داده.

اگه مشکلتون حل شد یه صلوات بفرستین.

ویرایش شده در توسط Mr.President

الان باز به 2.5.16 اپدیت کنید فکر کنم حل بشه.

قبل از اپدیت RSFirewall را پاک کنید و برای اپدیت هم از admin tools استفاده کنید.

ممنون آقا صابر. اول RSFirewall رو حذف کردم بعدش با ادمین تولز به ورژن 2.5.16 آپدیت کردم. بعد دوباره RSFirewall رو نصب کردم. همه مشکلات حل شد.

سلام دوستان من دیشب اپدیت کردم به 15 و تمام لیست هام که تعداد داشتن به کل تعداد عوض شدن و قابل تغییر هم نیست مثلا تداد مطالب محبوب که 7 تا بوده الان 120 تا شده و . . .

همچنین قسمت ارتقا جوملا از کار افتاده و به هیچ روشی نمی تونم اپدیت مثلا 16 رو بزنم و پیغام

Parse error: syntax error, unexpected T_PAAMAYIM_NEKUDOTAYIM in /home/cufofmps/public_html/libraries/joomla/http/factory.php on line 70

این رو میده

کسی میتونه کمک کنه

سلام دوستان من دیشب اپدیت کردم به 15 و تمام لیست هام که تعداد داشتن به کل تعداد عوض شدن و قابل تغییر هم نیست مثلا تداد مطالب محبوب که 7 تا بوده الان 120 تا شده و . . .

همچنین قسمت ارتقا جوملا از کار افتاده و به هیچ روشی نمی تونم اپدیت مثلا 16 رو بزنم و پیغام

Parse error: syntax error, unexpected T_PAAMAYIM_NEKUDOTAYIM in /home/cufofmps/public_html/libraries/joomla/http/factory.php on line 70

این رو میده

کسی میتونه کمک کنه

فایل آپدیت رو از لینک زیر دریافت کنید:

http://downloads.joomlacode.org/frsrelease/9/1/4/91480/Joomla_2.5.x_to_2.5.16-Stable-Patch_Package.zip

و دستی آپدیت کنید.

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید گرامی

دوستان من دیشب اپدیت کردم به جز مشکلاتی که دوستان مطرح کرده بودن یه مشکل دیگه هم برام پیش امده اونم اینکه بعد از اپدیت وضعیت بروز رسانی جوملای منو قرمز نشون میده(جوملا ناشناخته بروز رسانی وضعیت)به صورت دستی هم نصب کردم ولی درست نشد اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون.

[ATTACH=CONFIG]4953[/ATTACH]

e.jpg

دوست عزیز از مدیریت سایت اقدام به روزرساتی کنید مشکلتون حل مبشه

دوست عزیز من از مدیریت بروز رسانی میکنم ولی اپدیت نمی شه اصلا صفحه ریفریش نمی شه

دوست عزیز من از مدیریت بروز رسانی میکنم ولی اپدیت نمی شه اصلا صفحه ریفریش نمی شه

بسته بر وزرسانی رو از طریق هاست روی فایلهاتون اکسترکت کنید سپس در مدیریت به قسمت نصب و حذف رفته و در تب پایگاه داده گزینه فیکس رو بزنید تا دیتابیس هم بروزرسانی بشه

سلام دوست عزیز این کارو کردم ولی این پیغامو داد[ATTACH=CONFIG]4959[/ATTACH]

گزینه فیکس رو هم زدم ولی درست نشد

دوستان کسی در مورد مشکلات بالا راه حلی نداره به خصوص مشکلی که باعکس همراهه

سلام

من از مدیریت جوملا بروز میکردم ولی تو مدیریت جوملا زده جوملای شما بروز میباشد

2.5.14

و قسمت انتخابها پشتیبانی طولانی مدت هست اکر به کوتاه مدت تغییر بدم درست میشه

با تشکر

سلام دوست من

عضو انجمن شدم که جواب شما رو بدم، چون خودم مشکل مشابه داشتم خیلی اذیت شدم.

برای حل مشکل دومت شما این کارو کنی مشکلت حل میشه (نمی دونم شاید موارد دیگه هم درست بشن):

جایی که جوملا رو نصب کردی، این مسیر رو طی کن:

libraries\joomla\database\database\mysqli.php

حالا فایل mysqli.php رو ادیت کن توش دنبال این قطعه کد بگرد:

if (!($this->sql instanceof JDatabaseQuery) && ($this->limit > 0 || $this->offset > 0))

و اون رو با کد زیر عوض کن:

if (!($this->sql instanceof JDatabaseMySQLi) && ($this->limit > 0 || $this->offset > 0))

مشکلت حل میشه، اگه دیدی نشد، همین کار رو با فایل mysql.php، توی همون فولدر تکرار کن. دیگه به امید خدا مشکلت 100% حل میشه.

این راه حل تأیید شده هستش و توی تمام تست ها جواب داده.

اگه مشکلتون حل شد یه صلوات بفرستین.

از راهمایی بسیار خوبتان سپاسگزارم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری