fr_sdgh

فرم ثبت نام با k2

6 پست در این موضوع

جالبه کسی هم سوال نکرده!

آقا k2 چند مورد به فرم ثبت نام اضافه میکنه، حالا من نمیخوام فرم ثبت نامم هیچ کدوم از فیلد های k2 رو داشته باشه، من که مدیریتی برش نمیبینم :auau:

مواردی مثل جنسیت و درباره من و ...

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

الان به یه مشکل اساسی بر خوردم / k2 رو پاک کردم ولی پلاگیناش پاک نشد / دوباره نصب کردم الان نمیتونم وارد مدیریت جوملا بشم و همین طور وارد کاربری سایت هر دو این ارور رو میدن

JAuthentication: :authenticate: Failed to load plugin: plgauthenticationjoomla

JAuthentication: :authenticate: Failed to load plugin: plgauthenticationfacebook

بهترین روش برای پشتیبان گیری رو هم ارز کنید که بنده الان پشیمونم که چرا به بکاپ گیری اهمیت ندادم

درود

به phpmyadmin برید تیبل های مربوط به K2 رو پاک کنید .

دوست گلم شما که بعنوان کاربر حرفه ای دارید فعالیت میکنید اولین گام بعد از راه اندازی سایتتون باید بکاپ باشه . من akeeba backup رو بهتون پیشنهاد میدم .

البته الانم ناراحتش نباشید این کاری که گفتم بکنید انشالا درست میشه

موفق باشید

ارسال شده در (ویرایش شده)

امان ز لحظه ای غفلت

هر چی k2 بود دراپ کردم ولی اتفاقی نیفتاد :oom:

حالا یه بکاپ دستی از خیلی قبل دارم ولی اون فیلد های ثبت نام k2 رو نمیدونم چیکار کنم

ویرایش شده در توسط fr_sdgh

آقا برای اضافه کردن یک فید اضافه به فرم ثبت نام k2 باید چیکار کرد مثلاً میخوام شماره تلفنم اضافه کنم

کدوم فایل رو باید ویرایش کنم ظاهراً برنامه نویسی داره

آقا برای اضافه کردن یک فید اضافه به فرم ثبت نام k2 باید چیکار کرد مثلاً میخوام شماره تلفنم اضافه کنم

کدوم فایل رو باید ویرایش کنم ظاهراً برنامه نویسی داره

میتونید پلاگین پروفایل کاربر رو فعال کنید و از اون استفاده کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری