b7610

اسم چند تا شرکت برای خید قالب فارسی را میخواستم

13 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

پی سی تم پلت قالبی که میخوایتم نداشت

چندتا شرکت معتبر ایرانی معرفی میکنید.

ویرایش شده در توسط b7610

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست خوبم اینجا نمیشه معرفی کرد چون تبلیغات محسوب میشه . یکی از معتبرترین ها همون پی سی تمپلت هست . ولی اگه قالبی رو جایی دیدید و خواستید بخرید حتما پ. خ بدید تا بهتون بگم معتبره یا نیست .

به سایت افزونه ها هم یه سربزنید شاید داشته باشن

شرکت جومی معتبره یا خیر؟

اگه دوستان به حساب تبلیغات نذارن

به نظر من شرکت جومی پشتیبانیش خوبه

قیمت هاشو تازگیا یه خورد برده بالا. پی سی تمپلت قالب هاش ازرون تره نسبت به جومی

ارسال شده در (ویرایش شده)

تبلیغ ممنون ، برای تاپیک های عمومی از پ.خ استفاده کنید

ویرایش شده در توسط reza.sh
تبلیغ

اگه دوستان به حساب تبلیغات نذارن

به نظر من شرکت جومی پشتیبانیش خوبه

قیمت هاشو تازگیا یه خورد برده بالا. پی سی تمپلت قالب هاش ازرون تره نسبت به جومی

درود

شرکت جومی قالبهاش کد شدست . برای مثال بعد از نصب توی گوگل آدرس سایتتون رو بزنید ببینید توی توضیحات چی نشون میده

درود

شرکت جومی قالبهاش کد شدست . برای مثال بعد از نصب توی گوگل آدرس سایتتون رو بزنید ببینید توی توضیحات چی نشون میده

دوست عزیز این سایت پایگاه تحلیلی خبری زاهدان پیگیر بسته ی نسبیش مال شرکت جومی هست.توی گوگل هم زدم ادرسشو.چیز خاصی ندیدم ! منظور شما چیه ؟

درود

طبق گزارش کاربران یک سری قالبهای این شرکت توی گوگل متن بهینه سازی توسط جومی نمایش داده میشه که خدا رو شکر شما این مشکل رو نداشتید . و در برخی فالبها فوتر کد شده که شما نمی تونید فوتر رو تغییر بدید

درود

طبق گزارش کاربران یک سری قالبهای این شرکت توی گوگل متن بهینه سازی توسط جومی نمایش داده میشه که خدا رو شکر شما این مشکل رو نداشتید . و در برخی فالبها فوتر کد شده که شما نمی تونید فوتر رو تغییر بدید

با سلام خدمت مدیر انجمن عزیز و گرامی

از آنجایی که نامی از گروه جومی برده شده بنده موظف هستم به عنوان نماینده این سایت پاسخ بدهم.

هیچ قسمتی از بخش های قابل نمایش در محصولات و کپی رایت و ... این سایت کد شده نمی باشد از قبیل فوتر و غیره. (همانطور که کاربر قبلی هم به این موضوع اشاره نمودند)

متاسفانه کاربری که این گزارش را داده احتمالا شیوه تغییر نام قالب و یا متادیتا را در جوملا ۲.۵ آشنایی نداشته زیرا همانطور که شما بهتر میدانید نام سایت در جوملا ۲.۵ از طریق منوی صفحه اصلی تغییر می کند.

البته بنده به آگاهی و دلسوزی مدیران این انجمن شکی ندارم و این موضوع هم ۱۰۰٪ به دلیل گزارش اشتباه اعلام شده است.

با این حال به دلیل ایجاد چنین فضای باز و رقابتی در جوملای ایران توسط این انجمن کمال تشکر را از سایت شما و مدیر کل دارم.

پیروز و سربلند باشید.

با سلام خدمت مدیر انجمن عزیز و گرامی

از آنجایی که نامی از گروه جومی برده شده بنده موظف هستم به عنوان نماینده این سایت پاسخ بدهم.

هیچ قسمتی از بخش های قابل نمایش در محصولات و کپی رایت و ... این سایت کد شده نمی باشد از قبیل فوتر و غیره. (همانطور که کاربر قبلی هم به این موضوع اشاره نمودند)

متاسفانه کاربری که این گزارش را داده احتمالا شیوه تغییر نام قالب و یا متادیتا را در جوملا ۲.۵ آشنایی نداشته زیرا همانطور که شما بهتر میدانید نام سایت در جوملا ۲.۵ از طریق منوی صفحه اصلی تغییر می کند.

البته بنده به آگاهی و دلسوزی مدیران این انجمن شکی ندارم و این موضوع هم ۱۰۰٪ به دلیل گزارش اشتباه اعلام شده است.

با این حال به دلیل ایجاد چنین فضای باز و رقابتی در جوملای ایران توسط این انجمن کمال تشکر را از سایت شما و مدیر کل دارم.

پیروز و سربلند باشید.

باسلام خدمت همه دوستان عزیز

نمیدونم چی شده اینقدر بابت ی کپی رایت (که طبق گفته مسئولین سایت حذف شده) تاپیک بر علیه سایت جومی می زنند؛لاقل دوستان لطف کنند نقد کنند(با رعایت اخلاق نقد)؛سایت های بسیاری هستند که کارای نامناسبتری انجام میدند اما چون ی جورایی تو انجمن مدیرانشون فعال هستند کسی حتی به نقد هم نمیشکه!

در هر صورت من تواضع و شکیبایی مسئولین جومی رو بهشون تبریک میگم و امیدوارم شاهد شکوه روز افزون فعالیت ها و ارائه خدماتشون باشیم!

احتمالا اکثر بچه های انجمن با بنده آشنایی کوچکی هم داشته باشند مطمئنا من وابسته ن به شخص خاصی و نه به تیم خاصی هستم فقط نظرمو اعلام کردم!

پیروز باشید

دوست عزیز اگر سایت های دیگه ای این موارد یا بدتر رو انجام میدن مطرح کنید تا مورد نقد قرار بگیرند.

من یکی از طرفداران در مورد حرف شما هستم. باید از سایت هایی که چنین کارهایی رو انجام می دهند حداقل تو این انجمن زیر ذره بین قرار بگیرند.نقد بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری