avmajid

:( *کمک* مشکل در انتقال سایت از هاست به لوکال *کمک* :(

6 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشین

من یه سایت رو از هاست به لوکال انتقال دادم طبق چیزی که می دونستم

بعد دیدم ، بالا نمیاد

تنظیمات configouration رو هم انجام دادم،

سرچ کردم و طبق اونا انجام دادم فرقی نکرد،

بعد خودم گفتم باش کار کنم ببینم چی می شه، .htaccess رو به htaccess.text تغییر دادم , صفحه اول اومد بالا ولی متن های فارسی منوی بالای صفحه تبدیل شده بود به علامت سوال

مثلا : صفحه اصلی --> ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

و روی گزینه های منو که کلیک می کردی ، آدرس ها همونه ولی می گه چنین صفحه ای پیدا نشد!!!

حدس می زنم یه جایی آدرس دهی یا یه چیزی تغییر کرده که مثلا فایل های css رو نمی تونه بخونه و ...

کسی می تونه کمک کنه ؟

کمککککککککککککککککککککککککک :((

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

توی لوکال دیتابیسی که ساختید utf-8_unicode_ci رو انتخاب کردید ؟

بعد از اینکار به مدیریت مطالبتون برید و چک کنید همشون منتشر شده باشن و تاریخ انقضاء مطالب هم چک کنید

درود

توی لوکال دیتابیسی که ساختید utf-8_unicode_ci رو انتخاب کردید ؟

بعد از اینکار به مدیریت مطالبتون برید و چک کنید همشون منتشر شده باشن و تاریخ انقضاء مطالب هم چک کنید

با سلام مجدد ، خسته نباشین

دیتابیس لوکالم کلا روی utf هست، بازم رفتم تو operation در دیتابیسم و اونجا زدم روی utf و دوباره آوردم ولی اتفاقی نیفتاد!

وارد ادمین هم شدم ، تمام متونی که خودم زدم به صورت ??????? هست ، مثل مطالب ، عناوین ، مجموعه ها و .... !

چرا اینجوری شد آخه :((

درود

چک بفرمائید اگه فقط در مرورگر فایرفاکس اینجوریه بهتون بگم چیکارش کنید

درود

چک بفرمائید اگه فقط در مرورگر فایرفاکس اینجوریه بهتون بگم چیکارش کنید

درود بر شما دوست عزیز و همراه

نه من کلا از فایرفاکس استفاده نمی کنم ، از کروم و اکسپلورر، تو هردوشم خرابه :(

مشکل فونت فارسی حل شد

سری اول اگه فهمیده بودم یکی از مشکلات .htaccess هست این مشکل بوجود نمیومد :)

من بعد از مشکل اول رفتم سراغ آموزشها و یه چندجا دیدم نوشته بود وارد دیتابیس هاست نشده export بگیر و بیا اول myadmin اونجا import کن که خودش جدولو بسازه ،

حاا من دوباره مثل قبل رفتم داخل دیتابیس سایت و export کردم و اینجا دیتابیس ساختم با utf8 و داخل اون جداول رو import کردم ، الان فارسی ها درست شده ،

ولی روی منو ها کلیک که می کنم با اینکه آدرسها درسته ولی صفحه ای باز نمی کنه و خطای not found خود مرور گرو می ده ! :((

آقا دمت گرم که حواسمو انداختی به تنظیمات

مشکل از تنظیمات کلی سایت بود

بخش آدرس دهی

خدارو شکر حل شد

:)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری