rezaee

نحوه بروز رسانی سایت

3 پست در این موضوع

سلام

بسته های بروزرسانی مختلفی برای جوملا اومده اما توی جوملا 2.5 میگن بعضی هارو باید اکسترکت کرد که برای نصب جوملا بکار میره بعضی هارو باید از بخش نصب افزونه ها نصب کرد

من از بسته نصبی جوملای تیمهای دیگه ای استفاده کرده بودم و میخواستم کل بسته ام رو با تغییراتی که جوملا فروم توی جوملا ایجاد کرده داشته باشم برای همین بسته نصبی جوملا 2.5.4 رو روی سایتم اکسترکت کردم...

1- ایا اینکار درست بوده...

اصلا از بخش نصب افزونه هیچکدوم از بسته ها نصب نشدن و موقع اینستال یه اروری میدادن

برای بسته کامل 2.5.4 جوملا فروم

مثلا مرورگر پیام The connection was reset میده

یا اینکه بسته جومینا آپدیت تمام ورژن ها به 2.5.3 :

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/assafir/public_html/libraries/joomla/filesystem/archive/zip.php on line 417

توی اخطارها مثل اینکه عدم هماهنگی سایز مگس آپلود توی php.ini باعثش شده...:

مقدار براي upload_max_filesize در فايل php.ini بيشتر از متغير post_max_size . post_max_size متغير در اينجا اولويت دارد و درخواست مسدود شده بزرگتر از آن است.به طور معمول اين يک تنظيم غلط در سرور آن هم در زمان سعي در افزايش حجم آپلود است. لطفا مقدار upload_max_filesize را افزايش دهيد تا حداقل با متغير post_max_size مطابقت نمايد يا برعکس

یه اخطار دیگه هم هست:

پوشه موقت تنظیم نشده است

پوشه موقت جوملا محلی است که در هنگام نصب الحاقات هر فایل در آنجا آپلود میشود در صورتی که این پوشه در فایل configuration.php وجود نداشته باشد جوملا از نصب الحاق عاجز خواهد بود '%s' همچنین این پوشه باید دارای دسترسی قابل نگارش نیز باشد و مسیر آن مشخص شده باشد

2- آیا میتونه به اینها ربطی داشته باشه؟

3- درکل الان برای اینکه یکبار به درستی آخرین نسخه رو روی سایت نصب کنم تا تمام تغییرات به درستی در فایلها و پایگاه داده انجام بشه باید چیکار کنم....!!!

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر سایت رو تازه راه اندازی کردی همه چیز رو حذف کن و مجدد شما نسخه جدید رو دانلود و نصب کن

اگر هم میخای نسخه 2.5.3 رو به نسخه 2.5.4 تبدیل کنی بهتره از بخش بروزرسانی خودکار اینکار رو انجام بدی و به صورت اتوماتیک بروزرسانی کنی

متاسفانه یا خوشبختانه سایتی هست که از 1.5 مهاجرت شده به 2.5 و حاوی کلی اطلاعات هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری