habiballahafg

مدت زمان برای نتیجه دادن سایت

9 پست در این موضوع

با سلام اگه من یک سایت دانلود بزنم (نرم افزار برای کامپیوتر وموبایل و دانود فیلم موزیک و بازی )و روزی پنج تا پست ارسال کنم چند ماهه میتونم بین 1000 سایت برتر ایران در رتبه بندی الکسا قرار بگیرم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سوالتون خیلی کلیه!

رنک بالای سایت به عوامل مختلفی بستگی داره. فقط به پست زدن مربوط نمیشه.

شما باید مسائل فنی زیادی رو در خود سایت، رعایت کنید و همچنین مطالبی که درج میکنید، محتوای هوشمندانه ای باشن که کلید واژه های کلی مورد نظر سایت و مطلب رو در بر بگیرن.

جذب بازدید کننده و به دنبالش بهبود رنک سایت، کار حرفه ای میخواد. به تاپیک سئو هم سری بزنید بد نیست

روزی 5 تا پست و آپدیت روزانه برای بالا بردن رتبه کافی نیست .

اول از همه قالبی که شما در نظر میگیرید باید از نظر سئو بسیار عالی باشه .

دوم از همه شما باید تعداد لینک های بالایی داشته باشید و سایت را به درستی به موتور های جستجو معرفی کنید .

سوم از همه باید کلمات کلیدی و توضیحات مناسبی برای هر مطلب در نظر بگیرید . یعنی اینکه تعداد کاراکتر ها نباید از حد معمول زیاد باشه .

چهارم از همه باید تبادل لینک باید سایت هایی که رنک بالایی دارند انجام بدید . تبلیغات گوگلی و همینطور تبلیغات در سایت هایی مانند ورزش 3 ، کلوب دات کام و ...

باعث هجوم کاربر به سایت شما می شود . و در آخر باید فراموش نکنید که مطالب باید جدید و کاملا بروز باشد و ترجمه مطالب باید از خودتان باشد . معمولا دلایل رشد سایت هایی مثا اسان دانلود و پی سی دانلود عدم کپی برداری از سایت های ایرانی هست .

و در آخر هم فراموش نکن که تولبار الکسا را روی سیستم خودت نصب کنی .

من فکر کنم اگر یه 10 الی 15 میلیون خرج کنی و همه موارد سئو و غیره را بصورت عالی رعایت کنی . ظرف 2 ماه از پی سی دانلود هم میزنی جلو .:a2d3:

دوست عزیز یکی از نکات مهم مدیریت سایت صبر و شکیبایی هست .سایت هایی بزرگی مثل اسان دانلود و پی سی دانلود و کلوب و حتی همین سایت p30doctor هیچ کدام نتونستند یک شبه راه 100 ساله برند.

توی ایران فقط 2 تا سایت هست که طی مدت زمان کمتر از 1 سال این کار را کرده . یکی سایت ورزش 3 هست . که اونم چون مال شبکه 3 هست . و یکی هم سایت پیوند ها هست . حتی سایت 90 هم تازه الان رسیده به رتبه 900

فقط صبر صبر صبر

موفق پایدار

اقا محمد بابت این که بنده را از نظر مدیریت سایت روشن کردید و خیلی چیزها را گوشزد کردید ممنونم

پست دادن زیاد هیچ تفاوتی نداره

سعی کنید قالبتون سئو باشه تا رتبه و بازدیتون بالاتر بره

با سلام

مي بخشيد آيا اين جوابهاي داده شده براي سايت دانلود هستش يا شامل سايتهاي درج آگهي و نيازمنديها هم ميشه به نطر شما چيكار بايد كرد كه همچين سايتي با اين بازار رقابت بالا موفق بشه و به درامد زايي برسه؟

با تشكر از شما دوستان

دوست عزیز جوابها کلی هستن و برای هر سایتی با هر نوع فعالیتی جواب میدن.

چیزایی که گفته شد یه سری اصول کلی هستن.

کلمات کلیدی و روش های تبلیغات رو با توجه به نوع فعالیت و خدمات سایتتون، مخاطب اصلی سایتتون، و اهداف خودتون از تبلیغات و داشتن سایت، تعیین کنید

به نظر من اگر ایده جدیدی داشته باشی میتونی در همه موضوعات اعم از دانلود ,اگهی و... موفق شوید من هم سایت اگهی دارم لینکش تو بخش امضای من هست و من یه ایده دارم که در حال صحبت برای اجرای ان بر روی سیستم سایتم هستم که اگه بگیره شاید از ایستگاه هم جلو بزنه

پست دادن زیاد هیچ تفاوتی نداره

سعی کنید قالبتون سئو باشه تا رتبه و بازدیتون بالاتر بره

دوست عزیز اشتباه نکنید . ارسال مطالب یکی از ایتم های مهم گوگل هست .

گول وقتی به سایت شما سر میزنه مطالب را بر اساس تاریخ بهر برداری میکنه .

بعد از مدتی یک انالیز بین تاریخ مطالب شما میکنه . و به این نتیجه میرسه که شما یکی از سایت های هستید که بروز رسانی مطالب به فاصله زمانی کم دارید .

البته بروز رسانی مطالب هم مهم . است . مثلا اگر شما از مطالب سایت پی سی دانلود کپی کنید و هر روز سایت را بروز رسانی کنی . شما را به عنوان سایت که فقط کار کپی برداری میکنه شناسایی میکنه.

باید مطالب از خودتان باشید.

شما یک کلمه را جستجو کنید . اول سایت های نیازمندیها و سایت های دانلود میاد بالا . یکی از دلایلش همین هست چون بروز رسانی مطالب در واقع میشه گفت در هر ساعت دارند . یا سایت های خبری . ایسنا و ایرنا . یا انجمن ها .

اینها چون بروز رسانی مطالب در دقیقه و در ساعت دارند به خاطر همین پیشرفت رنکشون بالا هست .

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری