saso

چگونه یک فیلد اضافه به زیر عنوان مطلب اضافه کنیم که به عنوان زیر تیتر به کار رود؟

15 پست در این موضوع

چگونه یک فیلد اضافه به زیر عنوان مطلب اضافه کنیم که به عنوان زیر ییتر به کار رود؟

و در خود سایت نمایش داده شود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

منظورتون ایجاد یه فیلد تو مدیریت جوملاست؟ که وقتی عنوان رو وارد میکنید، زیر عنوان رو هم وارد کنید؟؟:21:

اگه منظورتون این نیست، میتونید با تنظیم استایل برای این مورد، در خود مطلب درج کنید زیر تیتر رو.

هم در قسمت مدیریت و هم در بیرون سایت

به عکس پیوست شده دقت کنید متوجه می شوید[ATTACH=CONFIG]1205[/ATTACH]

درود

دو راه داره یک اینکه عنوان نوشتید بیاید سطرح اول عنوانتونو هم کنید زیز تیتر و بولدش کنید

دوم هم اینه که از ماژول خبری استفاده کنید که نیازتونو رفع کنه

و سوم هم می تونید از کا 2 استفاده کنید

بدود

ممنون از پاسختون ولی k2 مشکلات خاص خودشو داره

من از دوستان که در زمینه برنامه نویسی اطلاعاتی دارند می خوام که اینو توضیح بدند و راه حل ارانه کنند.!

این افزونه خوبه ولی کسی که کاربر حرفه ای نیست و چند تا نویسنده برای یک سایت هست نمی تونه دقیقا ازش استفاده کنه.

برای اینکه زیر عنوان یا روی عنوان یک تیتر خاص رو داشته باشید 4 راه حل وجود داره:

1. استفاده از ماژول خبری با قابلیت قرار دادن رو تیتر و زیر تیتر (به دلیل نیاز بسیار زیاد کاربران تا امشب منتشر میکنم!)
  2. استفاده از کامپوننتی که توانایی افزودن فیلد اضافه داشته باشه مانند همون لینکی که دادم
  3. استفاده از k2 و قابلیت Extra Filed
  4. تغییراتی در کامپوننت content پیشفرض جوملا

حالا باید از این بین تصمیم بگیرید که چکار کنید

منظور من هم درست آخرین گزینه است یعنی

تغییراتی در کامپوننت content پیشفرض جوملا 1.5

همانطور که بچه ها گفتن افزونه هایی هستند که زیر منو ایجاد می کنند . اما اگر تمایل داری شخصا خودت اینکار را انجام بدی .

باید کامپوننت content را هم در بخش مدیریت و هم در بخش کاربری ویرایش کنی . و یک رکورد هم در جدول content ایجاد کنی . در بخش مدیریت اطلاعات در جدول content ذخیره میشه . و در بخش کاربری اطلاعات از جدول content فراخوانی میشه .

شما باید فایل admin.content.html در بخش مدیریت یک فیلد اضافه کنید . و یک رکورد هم در دیتابیس .

موفق پایدار

می تونید مطلب را باز کنید یعنی کدها رو قبل و بعد از ویرایش نشان بدید (شرمنده)

قسمت دیتا بیسشو می دونم

می تونید کدها رو قبل و بعد از تغییرات بنویسید (شرمنده)

قسمت دیتا بیسشو می دونم

همانطور که بچه ها گفتن افزونه هایی هستند که زیر منو ایجاد می کنند . اما اگر تمایل داری شخصا خودت اینکار را انجام بدی .

باید کامپوننت content را هم در بخش مدیریت و هم در بخش کاربری ویرایش کنی . و یک رکورد هم در جدول content ایجاد کنی . در بخش مدیریت اطلاعات در جدول content ذخیره میشه . و در بخش کاربری اطلاعات از جدول content فراخوانی میشه .

شما باید فایل admin.content.html در بخش مدیریت یک فیلد اضافه کنید . و یک رکورد هم در دیتابیس .

موفق پایدار

محمد جان میشه کاری کرد که بدون اضافه کردن تغییرات در دیتابیس و بخش مدیریت اینکار انجام بشه ..در واقع فقط تغییر کوچکی در بخش front-end نیاز هست.. اگر فرصت شد آموزش رو میدم که همه دوستان استفاده کنند

به فایلی که اشاره کردم در بخش مدیریت برو . و این کد را در جای مناسب قرار بده .

<tr>

<td>

<label for="Sub-menu">

<?php echo JText::_( 'Submenu' ); ?>

</label>

</td>

<td>

<input class="inputbox" type="text" name="submenu" id="submenu" size="40" maxlength="255" value="<?php echo $row->submenu; ?>" />

</td>

</tr>

فقط باید دقت کنی . که submenu همان نامی است که داره از دیتابیس فراخوانی میشه . یعنی شما باید در دیتابیس در جدول content یک رکورد ایجاد کنی و در کلاس های جوملا معرفی کنی . حالا اون رکورد هر نامی که داره جایگزین کلمه "submenu " کن

در بخش کاربری هم که باید فراخوانی کنی . البته میشه ایتم های دیگه ایی بهش اضافه کرد .که کار مدیر سایت را راحت تر کنه . اما چون شما مثل همین را خواستید منم همین را یاد دادم .

موفق پایدار

مهندس منتظر اموزش شما هستم . برام سوال شده اون تغییر کوچیک چی هست . البته دوست عزیزمون چون می خواست فیلد اضافه کنه من بهش گفتم .

البته من با این کار موافق نیستم .

میشه از بخش ها و مجموعه ها استفاده کرد و دیگر نیازی به ایجاد زیر منو نیست .

مثلا بخش ---> اینترنت

بعد مجموعه ها را مشخص کرد . مثلا طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، تبلیغات در سایت و ...

بعد مطلب را نوشت و تعین کنی به کدام دسته و مجموعه متعلق هست .

بعد هم گزینه بخش ها و مجموعه ها را در سایت فعال کنی .

اونوقت مشخص میشه که این مطلب مثلا مربوط به بخش اینترنت و مجموعه طراحی سایت است .

اینطوری هم منظم تر هست و هم دقیق تر

موفق پایدار

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری