hrn

پیغام خطا

5 پست در این موضوع

با عرض سلام و خسته نباشید

من افزونه ی آمار سایت را از اینترنت دانلود کردم و وقتی خواستم آن را در جوملا 3 نصب کنم، سیستم ناگهان از کنترل پنل خارج شد و این پیغام خطا را روی صفحه نمایش داد. (عکس آن را در فایل ضمیمه قرار دادم)

من دیگر نمی توانم وارد بخش مدیریت بشوم و چه با ورود به سایت و چه به بخش مدیریت این پیغام خطا ظاهر می شود.

حدود یک ماه است که با جوملا آشنا شدم و از سایت استفاده می کنم و چند ماژول هم نصب کرده ام و مشکلی نداشتم.

لطفا راهنماییم کنید. من اطلاعات زیادی را در سایت قرار داده بودم.

در ضمن من از یک هاست رایگان استفاده می کنم. (آدرس سایت: http://www.cheshmehkosar.qho.ir)

با تشکر و سپاس

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

پیشنهاد میکنم از این افزونه استفاده نکنید چون مشکلاتی دارد

افزونه های آمارگیر معمولا منابع سرور را به شدت درگیر میکنند و باعث مشکلاتی برای شما خواهند شد

در خصوص پیام خطایی هم که داده شده مشخص است که افزونه یا برای نسخه 3 نیست و یا ناقص دانلود شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از راهنماییتون

حالا برای اینکه وارد بخش مدیریت جوملا بشوم چکار کنم؟

چه با ورود به بخش مدیریت و چه خود سایت، فقط صفحه ای با پیغام خطای ذکر شده، ظاهر می شود

http://www.cheshmehkosar.qho.ir/administrator

لطفا راهنماییم بفرمایید

ویرایش شده در توسط hrn

به دیتابیستون برید و افزونه ای رو که نصب کردید توی جدول extensions پیدا و غیرفعالش کنید

ممنون

از همان طریقی که گفتید، عمل کردم و درست شد

خیلی محبت کردید

همیشه موفق و سلامت باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری