mrs.salari

راهنمایی در مورد این فرم

16 پست در این موضوع

سلام دوستان این صفحه رو بینید :Object reference not set to an instance of an object. امکان جستجو بین واحد های صنعتی ، هر گزینه رو که انتخاب میکنه تو صفحه مربوطه وقتی روش کلیک میکنی توضیحات رو هم میاره برای هر کزینه !! با جوملا میشه این کارو انجام داد ؟ افزونه خاصی داره یا باید دستی کدنویسی کرد ؟؟؟ لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید

ممنون میشم

ویرایش شده در توسط mrs.salari

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما با فزونه های دایرکتوری ساز باید اینکار رو انجام بدید

برای این مورد به نظرم از mosetstree استفاده کنید فقط قالب نمایش رو کمی باید استایل بدید اینشکلی بشه

ممنون از راهنمایی تون ، این افزونه که معرفی کردین رایگانش پیدا میشه یا نه ؟؟؟

ویرایش شده در توسط mrs.salari

برادر شما کدوم قسمتو میگید ؟ فکر کنم مهندس طالبی اشتباه متوجه شدند . اینکه مثلا داخل قسمت نساجی که میشید روی هر ردیف کلیک میکنید زیرش یک سری توضیحات میاد و با کلیک دوباره جمع میشه منظورتونه ؟

با ماژول های تب ساز میتونید بسازید ،سرچ کنید داخل انجمن هست . ماژولی هم مهندس فلاح منتظر کردند . فقط مشکلش اینه سه تب بیشتر نداره . این لینک رو نگاه کنید :)

برادر شما کدوم قسمتو میگید ؟ فکر کنم مهندس طالبی اشتباه متوجه شدند . اینکه مثلا داخل قسمت نساجی که میشید روی هر ردیف کلیک میکنید زیرش یک سری توضیحات میاد و با کلیک دوباره جمع میشه منظورتونه ؟

با ماژول های تب ساز میتونید بسازید ،سرچ کنید داخل انجمن هست . ماژولی هم مهندس فلاح منتظر کردند . فقط مشکلش اینه سه تب بیشتر نداره . این لینک رو نگاه کنید :)

بله دقیقا منظورم همین قسمت هست اما به نظرم این فرم خیلی بیشتر از یه ماژول تب ساز باشه ها ، ممنون میشم اگه راهنمایی بیشتری بدین :auau: راهی هست که بتونم مثل این فرم رو کار کنم ؟؟؟

کار خاصی نمیکنه که . روش کلیک میکنید . زیر شاخش نمایش داده میشه . توی قسمت متن هر تب میتونید از کد html استفاده کنید که به مراتب امکاناتی رو در اختیار شما میذاره . شما نصب کنید آپشن های زیادی داره که به کار میاد . عمودی ، افقی ، با کلیک موس حرکت کنه یا نه و ....

اسم یکی از این ماژول ها gk5 هست

چرا ی***ون ستاره میشه ؟؟؟؟ :|

*** :|

یعنی ماژول تب ساز کارم رو راه میندازه ؟؟؟؟ میشه باهاش یه همچین فرمی طراحی کرد ؟؟؟

درود

من ارتباط این فرم با تب ساز رو متوجه نشدم !!!!! مبحث مهندس طالبی رو دنبال کنید . در واقع داره اطلاعات رو بصورت دایرکتوری طبقه بندی میکنه و میون اونها جستجو میکنه .

ممنون جناب صدیقی ، یعنی همون افزونه mosetstree خوبه ؟؟؟ میتونم رایگانش رو پیدا کنم ؟؟؟؟

برای همین ازشون سوال کردم مهندس صدیقی . در سوالشون این جمله رو آوردند که " تو صفحه مربوطه وقتی روش کلیک میکنی توضیحات رو هم میاره برای هر کزینه "

دایرکتوری ساز یه مسئلست . نحوه نمایش اون ها در صفحه جدید که عناوین به صورت جدول نمایش داده شده و با کلیک روی هر سطح ، توضیحات نمایش داده میشه مسئله دیگست .

به حرحال برداشت من این بود که مورد دوم ( نمایش آکاردئونی مطالب ) مورد سوال بوده به همین دلیل تب ساز و ماژولی که مهندس فلاح منتشر کردند رو معرفی کردم :)

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

کل مطلب منظورم هست هم صفحه ای که باز میشه و جستجو داره و هم صفحه ای مربوط به گزینه های جستجو و اطلاعات در مورد هر گزینه هست

خب پس قسمت اول با استفاده از دایرکتوری ساز حل میشه . اما مرحله بعد ، مسئله اینجاست در سایتی که معرفی کردید از این آکاردئون به صورت جدول چند ستون استفاده کرده. اگه تب ساز نیاز کار شمارو برطرف میکنه که هیچ . یعنی عنوان هر سطر کوتاه هست و نیاز به ستون بندی نداره با این توضیح که داخل قسمت توضیح شما میتونید از هر نوع مطلبی اعم از جدول و ... استفاده کرد . این تب ساز هم هست

اما اگه دقیقا مثل نمونه مورد نیاز هست فکر نکنم افزونه جوملا داشته باشه و باید با jQuery جدولی با این مشخصات بسازید و داخل صفحه قرار بدید .

باز مهندس صدیقی در مورد افزونه ها بیشتر اطلاع دارند . شاید مشابهی وجود داشته باشه :)

سلام

برای نمایش مطالب به صورت آکوردئون از پلاگین AccordionFAQ استفاده کنین

دمو

دانلود

ممنون از راهنمایی تون ولی فکر کنم با این پلاگین فقط میتونم محتوای اون صفحه رو درست کنم برای جستجوش باید چه کرد ؟؟؟ میشه کل این کار رو با افزونه ها انجام داد یا نه ؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری