clik8000

مشکلات فروشگاه ساز سامان نسخه 2 (دیجیتال)

29 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان عزیز

من این فروشگاه ساز رو خریداری کردم

مشکلی که داره وقتی خری رو میزنی این پیاممتاسفانه,نحوه ارسال با مشخصات سفارش شما هماهنگ نمی باشد.

ممنون میشم از راهنمایتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام من این قالب رو نصب کردم ولی وقتی یک محصولی رو قرار میدم بعد چند لحظه دیگه صفحه اصلی سایت باز نمیشه و صفحه سفید میاد بدون ارور ولی بقیه صفحات سایت باز میشه و administrator و cpnel هم راحت باز میشه

لطفا راهنمایی کنید

من هم این فروشگاه را خریداری کردم

اما برای دیدن سایز کامل باید دو درجه سایز نمایش را بیاری پائین که صفحه کامل نمایش داده بشه

shop.suncc.ir

سلام من این قالب رو نصب کردم ولی وقتی یک محصولی رو قرار میدم بعد چند لحظه دیگه صفحه اصلی سایت باز نمیشه و صفحه سفید میاد بدون ارور ولی بقیه صفحات سایت باز میشه و administrator و cpnel هم راحت باز میشه

لطفا راهنمایی کنید

نمایش خطا را از تنظیمات جوملا روی حداکثر قرار بدید و خطای نمایش داده شده را اینجا بزارید راهنمایی کنیم.

سلام

من روی لوکال کار میکنم

در فایر فاکس و ie سایت درست نمایش داده نمیشه به هم ریختس ولی با کروم خوبه مشکل از کجاست؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

یک قسمت هست که ماژول پیشنهاد ویژه داره از کجا میشه ادیت کرد

محصول داد بهش تایم داد

هرچی گشتم ندیدم

ممنون

این مشکل حل شد

ویرایش شده در توسط saeed_ssne

سلام دوستان

من میخواستم بالای قالب که منو های عکس دار هستن رو کمی فاصله اش رو بیشتر کنم

کدوم خط فایل قالب رو باید ادیت کنم

[ATTACH=CONFIG]6453[/ATTACH]

و یک سوال دیگه اینکه این قالب با کوچک کردن صفحه بروزر جای ماژول ها جابجا میشه چه طور میشه قالب رو ثابت کرد

ممنون

سلام من طبق گفته شما قالب را آپلود کردم مراحل نصب را هم انجام دادم و حتی بسته ای که در مرحله آخر را هم هست نصب کردم

پنل به درستی اجرا میشه

ولی در بخش سایت با وجود ارور که قبلا میداد و طبق مطالعه کردن پست های قبل ارور را هیچ گذاشتم ولی سایت سفید است و هیچ چیزی نمایش داده نمی شود

لطفا راهنمایی کنید

محصولی که وارد میکنید باید حتما دارای تصویر باشه

سلام من طبق گفته شما قالب را آپلود کردم مراحل نصب را هم انجام دادم و حتی بسته ای که در مرحله آخر را هم هست نصب کردم

پنل به درستی اجرا میشه

ولی در بخش سایت با وجود ارور که قبلا میداد و طبق مطالعه کردن پست های قبل ارور را هیچ گذاشتم ولی سایت سفید است و هیچ چیزی نمایش داده نمی شود

خطایی که داده میشه را ارسال کنید

قبل این اروره دیگه ای بود که helix می خواست از مطالعه تاپیک ها و سوالات دیگران ماژولش رو از شاپر دانلود کردم نصب کردم دیگه اون ارور نیومد حالا این اروره

این اروری بود که زمان اجرای سایت فقط می باشد و صفحه سفید سفید است

Parse error: syntax error, unexpected $end in /home/sh59i/public_html/shswco.ir/templates/shaper_megadeal/features/totop.php on line 1

در ضمن اینم خطای این خط در مسیر totop.php on line 1

<?php/** * @package Helix Framework * @author JoomShaper http://www.joomshaper.com * @copyright Copyright © 2010 - 2013 JoomShaper * @license http://www.gnu.org/licenses/gpl-2.0.html GNU/GPLv2 or Later*///no direct acceesdefined ('_JEXEC') or die('resticted aceess'); class HelixFeatureTotop { private $helix; public $beforeModule=true; public function __construct($helix){ $this->helix = $helix; } public function onHeader() { } public function onFooter() {

...

ویرایش شده در توسط davod2535

فایل مذکور را ویرایش کردید ؟

کل محصولات فروشگاه را از حالت انتشار خارج کنید ببینید سایت بالا میاد یا خیر

محصولات فروشگاه در این قالب ویر چومارت می باشد؟

از ویر چومارت غیر فعال کردم ولی باز هم نمایش نداهد

در ضمن اصلا دست به هیچ قسمتی نزدم

فقط نگاه کردم

و تنها چیزی که ریختم helix بود

ویرایش شده در توسط davod2535

با سلام

خواستم بدونم این مورد چقدر طول میکشه برطرف شه

ممنون از لطف شما

خسته نباشید

جناب طالبی ؟استاد برطرف میشه ممنون میشم از شما رسیدگی بفرمایید.

خسته نباشید

جناب طالبی ؟استاد برطرف میشه ممنون میشم از شما رسیدگی بفرمایید.

دوست عزیز لطفا از ارسال اسپم و چندباره یک موضوع خودداری کنید ! شما اطلاعات را ارسال کردید باید صبر بفرمایید ، فقط شما در این انجمن مشکل ندارید و طرح مسئله نکرده اید !

دوست عزیز لطفا از ارسال اسپم و چندباره یک موضوع خودداری کنید ! شما اطلاعات را ارسال کردید باید صبر بفرمایید ، فقط شما در این انجمن مشکل ندارید و طرح مسئله نکرده اید !

معذرت خواهی می کنم تازه وارد هستم زیاد به نوع پاسخگویی انجمن آشنایی ندارم نمی دونستم در کجا باید مطرح شه

بسیار خوب متشکرم صبر می کنم از شما هم بابت تذکر متشکرم لطف فرمودین

سلام.یه سر به سایت من بزنید تازه نصب کردم یه ارور میده که توی بخش مدیریت هم هست

عذر میخوام ک ارورو اینجا نذاشتم با موبایل هستم

Beritina.ir

راه حل رفع مشکل چیه؟

راستی ممنون میشم طریقه اضافه کردن محصول رو هم بگید تازه کار هستم با جوملا

بروزباشید

سلام.یه سر به سایت من بزنید تازه نصب کردم یه ارور میده که توی بخش مدیریت هم هست

عذر میخوام ک ارورو اینجا نذاشتم با موبایل هستم

Beritina.ir

راه حل رفع مشکل چیه؟

راستی ممنون میشم طریقه اضافه کردن محصول رو هم بگید تازه کار هستم با جوملا

بروزباشید

با درود خدمت شما به تنظیمات کلی در قسمت مدیریت جوملا رفته سپس در تب سرور گزارش خطا رو روی هیچ قرار بدین یا برین تو هاست و فایل configuration.php رو بازکنید و مقدار error_reporting رو none قرار بدین.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری