vahidehdabbagh

مشکل با کامپوننت rss جوملا

5 پست در این موضوع

سلام خسته نباشید

من با کامپوننت rss خود جوملا برای منوی سایتم خبرخوان گذاشتم انتظار داشتم با کلیک روی عنوان ها، مطالب مربوط به هر عنوان ،توی سایت خودم نمایش داده بشه ولی با کلیک روی عنوان ،مطالب در سایتی که از لینک خبرخوانش استفاده کردم نمایش داده میشه

چیکار کنم مطالب هم توی سایت خودم باز بشه ؟ لطفا راهنماییم کنید

اخبار ورزشی

ممنون میشم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

وظیفه کامپوننت rss همین هست که شما گفتید

اگر میخاید مطالب rss به عنوان مطالب سایت شما در دیتابیس شما قرار بگیره و در سایت شما باز بشه باید از افزونه feed gator استفاده کنید که در انجمن موجود هست

مرسی از راهنماییتون .

من feed gator رو نصب کردم اما سایت رو اجرا میکنم یه پیغامی میده

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/softdep/public_html/tabrizagahi.com/administrator/components/com_feedgator/models/feed.php on line 415

تبریزآگهی ،مرکز اطلاع رسانی بازار کار و اشتغال و پایگاه خبری تحلیلی

درضمن من این اموزش ها رو دنبال کردم و انجامشون دادم

آموزش آموزش جامع و تصویری راه اندازی سیستم شکارنده ی خودکار محتوا FeedGator از سایر سایتها

من میخواستم برای هر منو از سایتم یه فیدگیتور بسازم ولی موقع تعیین نوع منو گذینه فیدگیتور نیس . اما my rss reader رو میاره. یعنی نمیشه برا منو فید گیتور بسازم؟

درود

چرا می تونید . یه مجموعه رو به feed gator*اختصاص بدید و نوع منو رو اون مجموعه انتخاب کنید . دقت داشته باشید پلاگین feed gator*فعال باشه

ارسال شده در (ویرایش شده)

درود و سپاس از اینکه وقت میذارید و به سوالات جواب میدید .

کاری که شما گفتین رو انجام دادم و از اون بابت مشکلی ندارم فقط اینکه این ارور هر بار که سایتم رو باز میکنم میاد

Warning: implode() [function.implode]: Invalid arguments passed in /home/softdep/public_html/tabrizagahi.com/administrator/components/com_feedgator/models/feed.php on line 415

آغاز ثبت نام آزمون کاردانی نظام جدید از یکشنبه

یکی هم اینکه خلاصه مطالب رو به صورت چپ به راست نشون میده! و دوم اینکه چطور میتونم مطالب تکراری و از فید گیتور حذف کنم؟ من تو تنظیمات فید گیتور نمایش دوتایی رو ،رو گزینه ی با هم ترکیب کند گذاشتم اما بازم مطالب تکراری میاره ! لطفا تو این موارد هم راهنمایی کنید مرسی

ویرایش شده در توسط vahidehdabbagh

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری