aynalserat

نام کامپوننت دردسر ساز

11 پست در این موضوع

دوستان من اطلاعات جوملام رو از قبیل مطالب مجموعه ها و منوها رو توی یک جوملای جدید منتقل کردم متاسفانه بعد از یک یا دو روز نام چند کامپوننت را دیدم که وقتی می خواهم وارد مدیریت آنها شوم با خطا مواجه می شدم دوتای آنها را شناسایی کردم و مجدداً نصب و حذف نمودم یکی از آنها را تا کنون نتوانستم شناسایی کنم ولی احتمال می دهم مربوط به آراس سئو می باشد در ضمن نه پوشه ای در هاست جوملایی از این کامپوننت موجود هست نه اطلاعاتی در دیتابیس چون جستجو کردم و چیزی نیافتم .

بی زحمت بفرمایید این چه کامپوننتی هست com_smartformer نام کامپوننت + اگه می شه لینک دانلودش رو برام قرار بدید .

با تشکر giftgiftgiftgiftgift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

Joomla Forms | SmartFormer Gold Extension | Professional Form Builder for Joomla | IToris

ضمن اینکه می تونید بجای اینکه نصبش کنید وارد php myadmin و دیتابیس خودتون بشید و جداول مربوط به این کامپوننت رو حذف کنید. (قبلش حتما بکاپ بگیرید از دیتابیس)

در دیتابیس گشتم اصلاً موجود نیست !!!

این چه کامپوننتی هست توی یه تایپیک کارایی این افزونه رو پرسیدم کسی پاسخ نداد ؟

رایگانش رو نصب کردم اصلاً این افزونه نبود یه افزونه دیگری هست که نصب بوده بیشتر توجه کنید

با سپاس

در دیتابیس گشتم اصلاً موجود نیست !!!

این چه کامپوننتی هست توی یه تایپیک کارایی این افزونه رو پرسیدم کسی پاسخ نداد ؟

رایگانش رو نصب کردم اصلاً این افزونه نبود یه افزونه دیگری هست که نصب بوده بیشتر توجه کنید

با سپاس

دوست عزیز کافیست کلمه لاتینی رو که نوشتید (com_smartformer) در گوگل جسجو کنید تا متوجه بشید که چه کامپوننتی هست.

Smart Former

اگر میدونید چی بوده برای چی تاپیک می زنید و می فرمایید که بیشتر توجه کنید؟!!!!!

:13::13::13::13:

نمی دونم چی هست تایپیک زدم تا شما بزرگواری کنید و بنده رو راهنمایی بفرمایید .

دوست عزیز کافیست کلمه لاتینی رو که نوشتید (com_smartformer) در گوگل جسجو کنید تا متوجه بشید که چه کامپوننتی هست.

Smart Former

کلمه لاتین رو جستجو کردم همونطور که همکارمون آدرس داد منم آدرس گرفتم ولی هنگام نصب اون کامپوننتی که استادمون فرمودند نصب کردم متوجه شدم اونی که من دنبالشم نیست ؟

بیشتر کمکم کنید تا بتونم از شر این کامپوننت خلاص بشم .:13::13::13::13:

شما میخواین کامپوننت رو حذف کنید از مدیریت یا دوباره نصبش میخواین کنین؟ چون در پست قبلی گفتید که موقع نصب می بینید که اونی که میخواین نیست

می خوام از مدیریت حذفش کنم ولی چون نه جدولی توی دیتابیسم ازش می بینم و نه پوشه ای توی جوملا مجبورم نصب کنم و دوباره حذفش کنم

قطعا توی دیتابیسه که نام کامپوننت اونجا لیست میشه در مدیریت.

برید به دیتابیس خودتون، داخل جدول xxxx_extensions بشید و دنبال اسمش باشید. دقت کنید که این جدول چون طولانیه ، توی 5-6 صفحه یا بیشتر نمایش داده میشه. از پایین دیتابیس (توی همین جدول) یه جایی هست که دکمه ی بعدی داره (<<). این xxxx هم پیشوند جدول شماست.

[ATTACH=CONFIG]6288[/ATTACH]

اگر اینجا نبود، توی خود دیتابیس، باید دنبالش باشید احتمالا به این شکل :xxxx_smartformer

ضمنا این فرم ساز مشکل امنیتی داشت و اینترنت همه جا در موردش صحبت شده. سریع تر حذفش کنید یا یه نسخه ی بروز و بدون مشکل نصب کنید

راهنمایی فوق العاده ای کردید جستجو کردم پیدا نشد رفتم دوباره نام کامپوننت رو توی جستو دیتابیس سرچ کردم یکی از گزینه های منو در دیتابیس حذف نشده بود که حذفش کرم درست شد .

با سپاس از شما

یا علی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری