SHAHRAM_PC

تغییر کلمه نرم افزار بالای قالب رایگان نرم افزار

7 پست در این موضوع

با سلام.من برای سایت قالب رایگان نرم افزار سایت جومی رو دانلود کردم.تنها جاییشو که نتونستم تغییر بدم.کلمه نرم افزار بالای قالب هستش که همه جا هم تکرار میشه.نمی دونم دوستان اکه با این قالب رایاگان کار کردید.کمکم کنید.چی جوری تغییرش بدم مرسی.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر منظورتون عنوانی هست که در مرورگر نمایش میده احتمالا باید به مدیریت منوهاتون برید و سپس خانه (صفحه اصلی) رو انتخاب کنید و سپس نمایش صفحه رو انتخاب و بعد اونجا تغییرات خودتون رو بدید

یک مشکل برای من به وجود اومده.بعد از نصب زمپ قالب رو می خوام نصب کنم. در لوکال با این ارور مواجه میشم.می تونید کمکم کنید.؟

Warning: require_once(E:\xampp\htdocs\zaara/includes/defines.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in E:\xampp\htdocs\zaara\index.php on line 18

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'E:\xampp\htdocs\zaara/includes/defines.php' (include_path='.;E:\xampp\php\PEAR') in E:\xampp\htdocs\zaara\index.php on line 18

فولدر include و فایل define.php که requirce شده هم وجود دارند در فایل قالب ولی نمی دونم چرا موقع نصب قالب require می شن و ارور می دن.

قالب های شرکت جومی معمولا بصورت لوکال نصب نمی شوند. ضمن اینکه بعضی از قالب ها مثل کهکشان، افزونه های اضافی آنرا نیز ضمیمه نمی کنند و کلی دردسر دارند

درود

قالبهای این شرکت معمولا بدلیل کد نویسی توصیه نمیشه . بعدا هم با ایندکس سایتتون توسط گوگل احتمال مشکل دارید

یعنی اشکال از قالب هست.والا فقط قالب های جومی رو تست نکردم.مال زوتمپلت هم گذاشتم این require define.php داد.مشکل اینه که همه اینا اجرا می شدن بدون هیچ مشکل تا وقتی که زمپ دچار اشکال شد و من اونو پاک کردم و دوبارا

نصب کردم.از اون موقع که زمپ دوباره نصب کردم.هر قالبی می دم.define.php میگه نیست.در جایی که هست!!!!!

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام و تشکر.گفتم شاید اشکال از زمپ بوده و پاک گردم .و ومپ سرور رو نصب کردم.این باز چیزی رو require نمی کنه.ولی ارور سطح دسترسی میده.چرا؟

یعنی کلا localhost phpmyadmin پنل ومپ سرورم باز می کنم. ارور سطح دسترسی میده.این بار اول دارم با ومپ کار می کنم.تو زمپ با چنین موردی مواجه نشده بودم.

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.

ممنون میشم.راهنمایی فرمایید.

ویرایش شده در توسط SHAHRAM_PC

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری