mjrs

درخواست افزونه پنل کاربری در Front-End

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

فوری فوری فوری

من دنبال یک افزونه ای هستم که کاربران سایت بعد از عضو شدن بتونن در صفحه بیرونی سایت ( Front-end) وارد اکانت خودشون بشن و اطلاعات و پروفایل خودشونو بتونن ویرایش کنن و همچنین مدیر سایت بتونه کاربران رو گریدبندی کنه و این گرید و امتیاز مدیر سایت در صفحه پروفایل کاربر نمایش داده بشه و همچنین مدیر سایت بتونه با کاربران پیام خصوصی ( نه یک پیام برای همه ) بفرسته و همچنین کاربران هم بتونن به مدیر پیام بفرستن و پاسخ بدن البته قابلیت بارگذاری فایل رو هم داشته باشه

من کامپوننت سی بی رو بررسی کردم و افزونه ای بنام

Profile Pro (این لینکشه) رو برای سی بی پیدا کردم ولی چند مشکل داره :

1- از زبان utf-8 پستیبانی نمیکنه

2- اطلاعات کاربران رو برای دیگر کاربران باز میگذاره و من نمیخام که اینجو باشه، در حقیقت میخام که فقط اطلاعات و پروفایل هر شخصی برای خودش و مدیر سایت قابل مشاهده باشه

3- البته بخش ارسال و دریافت پیام رو هم نداره

پیشاپیش از اساتید و دوستانی که منو راهنمایی میکنن متشکرم

ویرایش شده در توسط mjrs

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

باسلام

طبیعیه برای چنین سناریویی هیچ یک از افزونه های جوملایی که تا کنون طراحی و ایجاد شده اند؛ به خودی خود؛ همه ی کارها رو انجام نمیده!

برای هرکدوم از بخش های مدنظر؛ بهترین افزونه ی اون سناریو رو پیشنهاد میدم.برای تجمیع همه ی اون کارها؛ میبایست از ادغام چند افزونه استفاده کنید.

صفحه بیرونی سایت ( Front-end) وارد اکانت خودشون بشن و اطلاعات و پروفایل خودشونو بتونن ویرایش کنن و همچنین مدیر سایت بتونه کاربران رو گریدبندی کنه و این گرید( K2 و یا CB ) همچنین مدیر سایت بتونه کاربران رو گریدبندی کنه و این گرید و امتیاز مدیر سایت در صفحه پروفایل کاربر نمایش داده بشه(AlphaUserPoint)همچنین مدیر سایت بتونه با کاربران پیام خصوصی ( نه یک پیام برای همه ) بفرسته و همچنین کاربران هم بتونن به مدیر پیام بفرستن و پاسخ بدن البته قابلیت بارگذاری فایل رو هم داشته باشه (uddeIM)

هر کدوم از افزونه های بالا؛ پلاگینهای هماهنگ کننده و ادغام کننده ای دارند که میتونید از وجود اونها برای راه اندازی چنین ساز و کاری بهره ببرین

موفق باشید و سربلند

باسلام

طبیعیه برای چنین سناریویی هیچ یک از افزونه های جوملایی که تا کنون طراحی و ایجاد شده اند؛ به خودی خود؛ همه ی کارها رو انجام نمیده!

برای هرکدوم از بخش های مدنظر؛ بهترین افزونه ی اون سناریو رو پیشنهاد میدم.برای تجمیع همه ی اون کارها؛ میبایست از ادغام چند افزونه استفاده کنید.

صفحه بیرونی سایت ( Front-end) وارد اکانت خودشون بشن و اطلاعات و پروفایل خودشونو بتونن ویرایش کنن و همچنین مدیر سایت بتونه کاربران رو گریدبندی کنه و این گرید( K2 و یا CB ) همچنین مدیر سایت بتونه کاربران رو گریدبندی کنه و این گرید و امتیاز مدیر سایت در صفحه پروفایل کاربر نمایش داده بشه(AlphaUserPoint)همچنین مدیر سایت بتونه با کاربران پیام خصوصی ( نه یک پیام برای همه ) بفرسته و همچنین کاربران هم بتونن به مدیر پیام بفرستن و پاسخ بدن البته قابلیت بارگذاری فایل رو هم داشته باشه (uddeIM)

هر کدوم از افزونه های بالا؛ پلاگینهای هماهنگ کننده و ادغام کننده ای دارند که میتونید از وجود اونها برای راه اندازی چنین ساز و کاری بهره ببرین

موفق باشید و سربلند

از راهنمایی خوبیتون ممنون

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری