mohamad1999

راهنمایی در مورد فروش فایل

6 پست در این موضوع

سلام دوستان

تاپیک های من رو که کسی جواب نمیده! خدا کنه این یکی رو جواب بدین!

دوستان من میخوام تو سایتم فروش قالب بزارم!

حالا از اساتید عزیز چند تا راهنمایی میخوام!

کجا آپلودشون کنم؟

از چه چیزی برای فروششون استفاده کنم!؟

ممنون میشم راهنماییم کنین!:bala:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

میتونید از J2Store یا Virtuemart (به همراه افزونه فروش فایلش) استفاده کنید فکر نمی کنم آپلود فایل ها رو هاست خودتون مشکلی داشته باشه

من دارم با J2 Store همراه با مدیریت محتوای جوملا کار میکنم همه چیز خوبه فقط یه مشکلی که هست اینه که فایل رو نمیتونم پیوست کنم ایا افزونه ای نیاز هست در کنار اینا؟

به هر شکلی که دوست داشته باشید می تونید پیدا کنید.

قالب ها و افزونه ها با محدودیت زمانی (عضویت 1 ماهه و 2 ماهه ... rsmembership

استفاده از افزونه های فروش فایل pay per download

استفاده از افزونه های فروشگاه ساز که امکان فروش فایل را هم دارند. k2store, j2store, virtumart , joomshooping...

استفاده از سیستم امتیاز دهی مثل Alpha user point

در مورد میزبانی فایل ها.

اگر حجم انها کم هست و پیش بینی می کنید زیر مثلا 10 گیگ خواهد بود روی سرور خودتون مشکلی ندارید و راحت می تونید کار کنید

ولی اگر حجم زیاد هست می تونید کاری که من برای سایت shooli.com پیاده کردم را بکنید یک سرور لینوکس +سرور ویندوز داشته باشید که با کانیفگ مناسب از سرور ویندوز به عنوان میزبان فایل و سرور لینکوس خود سایت قرار داشته باشه

من دارم با J2 Store همراه با مدیریت محتوای جوملا کار میکنم همه چیز خوبه فقط یه مشکلی که هست اینه که فایل رو نمیتونم پیوست کنم ایا افزونه ای نیاز هست در کنار اینا؟

j2store را در جریان نیستم ولی k2store راحت از ضمیمه کردن k2 استفاده می شد. در سایت رسمی j2store احتمالا اموزش مخصوص اینکار باشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری