jack

درخواست قالب +شریک برای زدن یک سایت خاص که کم موجود هست

21 پست در این موضوع

درود برهمه :did2:

دوستان من می خوام سایتی بزنم مربوط به وسایل دیجیتال قالب می خواستم اگر میشه یک قالب خوب معرفی کنید وسایلی دیجیتال مثل :موبایل وسخت افزار وتلویزیون و...

واما شریک: تجربه چند ساله می گه که سایت تک نفره بدرد نمی خوره موفقیتش کمه من خودم با وردپرس کار کردم ودران حرفه ای هستم اما جدیدا می خوام با جوملا کار کنم یک چیزایی بلدم اما کامل نیست

یک کسی می خوام که تسلط کامل روی جوملا داشته باشه ونویسندگی هم انجام بده ویک نفر دیگه هم باشه کارهای گرافیکی خوب باشه خودم فتوشاپم عالی هست اما دیگه نمی خوام وقت روی کارهای گرافیکی بزارم

البته نویسندگی هم انجام بده

هزینه سایت :هم بستگی به خودمون داره چه جور شروع کنیم اما بیشتر از 40تومان نمیشه اگر هم ضعیف شروع کنیم بیشتر 10تومان نمیشه که هزینه سایت هم به طور مساوی تقسیم میشه

درامد :بین هر سه به طوری مساوی تقسیم میشه

خصوصیات من :ارسال بازید از سوی امریکا وهند و چین به تعداد 1000تا بدون اینکه بریم در لیست سیاه گوگل +ایندیکس کردن مطالب در گوگل کمتر از 3دقیقه

خوب منظور اینه که زود پیشرفت می کنیم نگران نباشین :auizz3ffy9vla57584x:25:

باتشکر اگر کسی بیاد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

من جوملا رو تا حدود خوبی بلدم و حتی تجربه طراحی سایت هم دارم

فتوشاپ رو تا حدود خوبی بلدم بستگی داره تا چه حد و چه چیز بخوای

پست هم میتونم بذارم

در کل میتونم کمکت کنم ولی باید ضمانتی برای آینده سایت بهم بدی که من مطمئن باشم

درضمن هاست و دامنه هم بنام خودم ثبت بشه

حق یارتان

سلام

من جوملا رو تا حدود خوبی بلدم و حتی تجربه طراحی سایت هم دارم

فتوشاپ رو تا حدود خوبی بلدم بستگی داره تا چه حد و چه چیز بخوای

پست هم میتونم بذارم

در کل میتونم کمکت کنم ولی باید ضمانتی برای آینده سایت بهم بدی که من مطمئن باشم

درضمن هاست و دامنه هم بنام خودم ثبت بشه

حق یارتان

داداش گل ممنون که می خوای کمک کنی اما درمورد تضمین اینکه من از اینده خبر ندارم پس نمی تونم قولی بدم اما اگر باهم کار کنیم احتمال موفقیت زیاده من همان روز اول در الکسا ووبمستر های مختلف وگوگل ویاهو و...

ثبت می کنم که سریع پیشرفت کنیم بازید هم می فرستم انشاالله موفق میشیم اما شرمنده تضمین نمی تونم بدم

این ایدی من هست jackjackson875@yahoo.comمی تونیم در یاهو مسنجر کاملا باهم صحبت کنیم قالب برای همچین سایتی سراغ داری

درضمن می تونم هزینه سایت را پایین بیاریم که مشکل از لحاظ مالی هم نباشه ؟موافقی دامنه 4تومان هاست هم از نیک سرور می گیریم و9تومان در میاد سالیانه می تونیم ماهیانه هم بگیریم کارمان هم گرفت حجم هاست و... را افزایش می دهیم خوبه؟اگر برای هاست گرفتن جای بهتر سراغ داری بگو از همونجا بگیریم :a2d3:

داداش هستی یا نه ؟ همین دونفری هم شروع می کنیم در اینده نوینده هم می گیریم

سلام

تو یاهو اد کردمتون

دامنه که ir خوبه

ولی هاستی که گفتین چک کردم این سایت هاست 50 مگ رو میده سالانه 9 هزار تومان هستش

این حجم اصلا بدرد نمیخوره که

فکر کنم جوملا هم روش نصب نشه:auau:

راستی راجع به سایت یه توضیح میدین

دقیقا چیه ؟؟؟

فروشگاه لوازم دیجیتال؟؟؟

معرف وسایل؟؟؟؟

ممنون

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

تو یاهو اد کردمتون

دامنه که ir خوبه

ولی هاستی که گفتین چک کردم این سایت هاست 50 مگ رو میده سالانه 9 هزار تومان هستش

این حجم اصلا بدرد نمیخوره که

فکر کنم جوملا هم روش نصب نشه:auau:

راستی راجع به سایت یه توضیح میدین

دقیقا چیه ؟؟؟

فروشگاه لوازم دیجیتال؟؟؟

معرف وسایل؟؟؟؟

ممنون

خوب داداش دامنه irتومان4

هاست هم شما پیشنهادی دارید بگید حتما اگر خوب باشه از اون می گیریم من اونو برای مثال گفتم

فروشگاه فعلا نمیشه باید سایت بگیره بعد با یک شرکت قراداد ببندیم تا محصولات را بفروشیم

اما اول کار ما درباره توضیحات هست که خیلی از مردم دنبالشن مثلا خود من تا درمورد یک گوشی ندونم سرچ می کنم یا درمورد خصوصیات یک ال ای دی و...چجور بگم یک جور پورتال میشیم که همچین پورتالی در سایت های ایرانی نیست که الان نمونه بدم(سایت باید خاص باشه تا بگیره اگر سایت تکراری بزنیم که نمی گیره ) اسم سایت هم باید انتخاب کنیم من میگم دیجیتال ایران خوبه ؟البته موضوع سایت هم اگر خواستی می تونیم تغییر بدیم اگر موضوع بهتری مد نظر داری ؟

ویرایش شده در توسط jack

دوست عزیز فکر کنم اصلا این کاره نیستی و 2تا سایت مثل دی جی کالا دیدی جو گرفته تو رو فکر کردی شما هم همین که 1 دامنه آی آر بخری و یه جوملا نصب کنی شدی سایتی مثل دی جی کالا ، ولی از تاپیک زدن و پست گذاشتنت معلومه تازه کار هستی

توصیه من به شما اینه که طرف این کار نری چون کار شما نیست ، هر کاری تخصص خودش رو می خواد

ببخشین اینقدر رک گفتم

من هم موافقم برای موفقیت باید از ابتدا پرقدرت شروع کرد با زدن یه سایت صد تومنی که نمیشه .....

دوست عزیز فکر کنم اصلا این کاره نیستی و 2تا سایت مثل دی جی کالا دیدی جو گرفته تو رو فکر کردی شما هم همین که 1 دامنه آی آر بخری و یه جوملا نصب کنی شدی سایتی مثل دی جی کالا ، ولی از تاپیک زدن و پست گذاشتنت معلومه تازه کار هستی

توصیه من به شما اینه که طرف این کار نری چون کار شما نیست ، هر کاری تخصص خودش رو می خواد

ببخشین اینقدر رک گفتم

من با یک وبلاگ همچین چیزی ساختم اسکینک|قالب ، بنر ، لوگو ، هدر ، کد جاوا

اونوقت می گی من تازه کارم: دی وبعدش فروختم بله من با جوملا تازه کارم اما با ورد پرس کاملا حرفه ای هستم ایراد نداره رک هم باشی بهتره این وبلاگ هم با چهار تومان شروع کردم الان رتبه اش هم ببنید

ویرایش شده در توسط jack

من هم موافقم برای موفقیت باید از ابتدا پرقدرت شروع کرد با زدن یه سایت صد تومنی که نمیشه .....

داداش به پول نیست من همیشه باکم شروع می کنم وموفق میشم با زیاد شروع کنی اگر سایت نگیره خیلی به ضرر میشه من اسکینک را با چهار تومان شروع کردم الان رتبه اش راببین بعدش هم فروختم

دوست عزیز شرمنده که یکم دیر جواب دادم

خونه نبودم آخه

خب عرضم به خدمتت موضعی که میگین همچین بی نظیر هم نیست

مثلا همین دیجی کالا هم میفروشه و هم کلی اطلاعات اکثر محصولات رو میذاره

به همین راحتی

پس یه کار بی نظیر نیست

راجع به دامنه من کمتر از 5 تومان ندیدم(بحث هزار تومان نیست ها بحث اطلاعات دقیق هستش)

برای کار باید برای شروع حداقل هاستی تهیه بشه که سال اول هزینش فکر کنم 100 هزار در بیادش ( حداقل میگم چون به پیشرفت ما در طول سال اول داره)

من خیلی با موضوعش موافق نیستم چون تو ایران دیجی کالا حرف اول رو میزنه و با یه قرون دوزار نمیشه به پاش رسید

به هر حال باید کمی سبک سنگین کنم بعد خبرشو میدم

فقط چند سوال درباره اسکینک :

استارت شروعش کی خورده؟؟؟

کی فروختیش؟؟؟

چند فروختیش؟؟؟؟

رتبش و تعداد مطالبش موقع فروش چقدر بود؟؟؟

از شروع تا فروش چقدر هزینه هاست و دامین و ... کردی؟؟؟

تو این مدت روزانه چند ساعت روش وقت گذاشتی؟؟؟؟

ممنون

دیجی کالا دقیق نمیدونم اما مطمئنا بالای 20 نفر روی سایتش کار میکنن!

فقط چند طراح اختصاصی و گرافیست اختصاصی داره!

ویدئو کار و سه بعدی کار...

دیجی کالا سرمایه ی بالای 100 میلیون در ابتدای فروشگاهش براش خرج شده! الان هم بیشتر هست! و درآمد 10-12 برابر در روز!

به نظرم شما سایت نزنی بهتره! یا سایت هم درست میکنی یه چیزی که وجود نداره تو ایران رو بزن! که بگیره!

انشالله هم موفق بشی! مطمئنا 90% وبمسترها جوگیری داشتن دیجی کالا ، ایستگاه رو داشتن...

درود

توی انجمن هیچ کس حق توهین یا جسارت به هیچ یک از کاربران رو نداره . ابده دوستمون jack به اعتقاد هر کسی که منطقی نمیاد خب کمک نکنه . دلیل این همه پست الکی چیه ؟؟

ایشون یه طرح توی ذهنشونه و بسیار قابل احترام . خواستید کمک کنید نخواستید نکنید ولی سعی نکنید دلسردشون کنید . یادتون نره سایت yahoo پروژه دانشجویی بوده و خیلی موارد دیگه مثل Facebook - twitter و .....

اینایی که گفتم کلی بود

نظر خودم : شما میتونید از همین چیزی که میگید شروع کنید و محدودیتی ندارید دوست من . همون جور که شاید یه زمانی digikala یکه تاز بود ولی من به شخصه سایت chare رو ترجیح میدم و خیلی مثل من به سمت سیتهای دیگه کشیده شدن . استارت کارتون رو بزنید ب کمی ابتکار و خلاقیت میتونید موفق بشید . فروشگاه اینترنتی 90 درصد جلب فروشنده و مشتریه . برای هاست 50 مگ کمه . حد اقل یه هاست که بتونید جوملا رو همره افزونه های مورد نیاز روش نصب کنید انتخاب کنید .

من به شخصه براتون آرزوی موفقیت میکنم

منظورم از بازی اروگوئه و کاستارکا بود که سرحال شدیم:dadad4::dadad4::dadad4::dadad4: حق با امیر خانه پست قبلیمو پس میگیرم و برات ارزوی موفقیت میکنم یه پیشنهادم دارم میتونی با فروش محصلات دانلودی شروع کنی بعدش یواش یواش محصولات پستی هم اضلفه کنی چون فکر کنم نیاز بع انبار داشته باشی اگه خیلی جدی بخوای کار کنی ...

دوست عزیز من هم با نظر امیر صادقی عزیز و کمی با نظر دیگر دوستان موافقم (شما هدفت رو با قدرت و برنامه ریزی دقیق شروع کن مخاطبتو بدست میاری)

ولی با 5 و 9 هزارتومان هم انتظار بالایی نداشته باش هر چیزی چشت سرش از نوع خودش میاره (پول پول میاره . شادی شادی میاره و ....)

یک ایده خوب میتونه خیلی کمکت کنه

ما فرمانروایان آینده هستیم اینو همیشه بدون . موفق باشی

تمام شد شدیم 7نفر قالب هم خریداری شد به مبلغ 35 تومان هاست هم یک گیگ گرفتم با پهنای باند نامحدود دامنه هم کام گرفتم الان فقط یک اسم انتخاب کنیم حله

درمورد ناشی بدونمم در لوکال هاست جوملا را ریختم وکلی هم روش کار کردم اما یک جا به یک مشکل خوردم اونم اینه

موقع نصب بسته جوملا مشکلی نیست اما بسته نصبی یک قالب را می خوام نصب کنم صبر می ده وجلوتر نمی ره چیکار کنم ؟

http://upir.ir/93.3/2014-06-15-204104.jpg

این قسمت مربوط به اتصال به دیتا بیس هست . باید توی phpmyadmin دیتابیستون رو بسازید و بعد شروع به نصب کنبد . یه توصیه دیگه هم اینکه از جوملا 2.5 استفاده کنید به نفعتونه . افزونه هم برای کار شما بشتر در دسترسه

این قسمت مربوط به اتصال به دیتا بیس هست . باید توی phpmyadmin دیتابیستون رو بسازید و بعد شروع به نصب کنبد . یه توصیه دیگه هم اینکه از جوملا 2.5 استفاده کنید به نفعتونه . افزونه هم برای کار شما بشتر در دسترسه

ممنون اخه قالب خریدم برای جوملا 3

در ضمن دیتابیس هم ساختم اما دوباره صبر می ده وصفحه بعد نمی ره ؟

ویرایش شده در توسط jack

کمی راجب کارتون بیشتر توضیح بدین شاید بتونیم باهم همکاری کنیم

این وسایل دیجیتالی رو از کجا تامین میکنید که میخواین بفروشین؟

چند درصد سود از محصول میمونه؟

من خودم 9سال سابقه وب مستری سایت ها بزرگی رو دارم و تمام خم چم های اینترنت وارد هستم و اکثر برنامه های گرافیکی رو در حد حرفه ای میدونم، یک سروراختصاصی هم دارم که خیلی بیشتر چیزایی هست که میخواهید (رم 32 گیگ، هارد 2 ترابایت و ...)، البته هزینه سرور با بنده هست

کمی راجب کارتون بیشتر توضیح بدین شاید بتونیم باهم همکاری کنیم

این وسایل دیجیتالی رو از کجا تامین میکنید که میخواین بفروشین؟

چند درصد سود از محصول میمونه؟

من خودم 9سال سابقه وب مستری سایت ها بزرگی رو دارم و تمام خم چم های اینترنت وارد هستم و اکثر برنامه های گرافیکی رو در حد حرفه ای میدونم، یک سروراختصاصی هم دارم که خیلی بیشتر چیزایی هست که میخواهید (رم 32 گیگ، هارد 2 ترابایت و ...)، البته هزینه سرور با بنده هست

قرار شده با یک شرکت قراد داد ببنیدم ودوربین و موبایل و سخت افزار و.... بفروشیم اما لعنتی قراد را قبول نکردیم سودی کمی به ما می رسید (البته طمع از خودمون بود حالا پشیمون شدیم همون قدر هم کافی بود ):5:

خوب فعلا قرار توضیحات ونقد وبرسی انجام بدیم تا با یک شرکت خوب قرارداد ببندیم شما که وبمستر هستید وکلی تجربه دارید اینطوری به دردتون نمی خوره وارزش نداره برای همچین سایتی سرور قرار بدیم

پس در کل بعید بدونم به دردتون بخوره شاید هم سایت کلا نگیره من یک مدت روش کار می کنم تا با جوملا حرفه ای بشم وتجربه کسب کنم بعد با یک شرکت قرارداد می بندم اونوقت می گم شما هم بیاین چون اینطوری خود من هم نمیام چه برسه شما چون ارزش نداره زیاد هست سایت هایی نقد وبرسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری