azam_a

پیغام خطای * JFolder::create: Infinite loop detected

19 پست در این موضوع

با سلام

من جوملا را روی هاست پلسک نصب کردم ، تنظیمات ftp خاموش و مسیر فایلهای temp , log به این ترتیب دادم:

جوملای من 1.5.26 هستش! و اینکه ftp فعال شد ، ولی مسیر پوشه ها رو اشتباه زده بودم، چون پلسک هست مسیر میشه :

/var/www/vhosts/itnco.net/httpdocs/tmp

خوب این دو مورد که توی اکثر انجمنها گفته شدن اوکی شد، ولی مشکل نصبم همچنان هست و پیغام همونه!:

برای نصب هر افزونه ای مشکل دارم و این پیغام خطا را میده :

* JFolder::create: Infinite loop detected

* اخطار! - عدم موفقیت در جابجایی فایل

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(\vhosts\itnco.net\httpdocs\tmp) is not within the allowed path(s): (C:\Inetpub\vhosts\itnco.net\httpdocs\) in C:\Inetpub\vhosts\itnco.net\httpdocs\libraries\joomla\filesystem\file.php on line 329

.

.

.

طبق سرچی که کردم تنطیمات ftp رو باید فعال کنم که اینجا برای پلسک ip روبه رو را گفته بود وارد کنم برای ftp: 64.79.89.211

ولی متاسفانه بازم خطا میده که این ip درست نیست!

لطف می کنید راهنمایی کنید باید چیکار کنم؟ ضمنا مدیریت سرور دست خودم هست!

ویرایش شده در توسط azam_a

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

علاوه بر آی پی باید نام کاربری و رمز ftp رو هم وارد کنید

ضمنا premission فایل configuration.php رو 777 کنید و بعد تنظیمات ftp رو انجام بدید ... بعد از تنظیم ftp حتما permission رو به حالت قبلی برگردونید

مسیر پوشه ها هم به نظر درست میاد

علاوه بر آی پی باید نام کاربری و رمز ftp رو هم وارد کنید

ضمنا premission فایل configuration.php رو 777 کنید و بعد تنظیمات ftp رو انجام بدید ... بعد از تنظیم ftp حتما permission رو به حالت قبلی برگردونید

مسیر پوشه ها هم به نظر درست میاد

خوب من تمام این کارها را انجام دادم! تنظیمات ftp اوکی شده، مسیر فیلها را هم با توجه به اینکه هاستم پلسک روش نصبه/var/www/vhosts/itnco.net/httpdocs/tmp گذاشتم،

ولی خطا هنوز پابرجاست!:(

ایراد از کجاست؟؟؟؟؟

ابتدا افزونه ای که میخاید نصب کنید روی هاست خودتون در مسیر tmp آپلود کنید

بعد در پنجره نصب و حذف آخرین کادر مسیر افزونه رو به این شکل بدید :

http://itnco.net/tmp/myextension.zip

ببینید نصب میکنه یا نه

ابتدا افزونه ای که میخاید نصب کنید روی هاست خودتون در مسیر tmp آپلود کنید

بعد در پنجره نصب و حذف آخرین کادر مسیر افزونه رو به این شکل بدید :

http://itnco.net/tmp/myextension.zip

ببینید نصب میکنه یا نه

این کار را کردم، باز هم همون پیغام!

* JFTP::write: Bad response

چک کردم برای بار هزاروم دسترسیها full هستند برای پوشه temp

باید چکار کنم؟؟!:((

این کار را کردم، باز هم همون پیغام!

* JFTP::write: Bad response

چک کردم برای بار هزاروم دسترسیها full هستند برای پوشه temp

باید چکار کنم؟؟!:((

الان دوباره چک کردم، وقتی full access میدم به پوشه temp و save می کنم،دوباره که بر میگردم ، پرمیشنها مثله قبل limit هستند!!!!

از سرور کجاشو باید برم به هاست full access بدم؟

از داخل cpanel قسمت filemanager اگر باز کنید میتونید پوشه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و از قسمت بالا آیکون permission کلیک و پرمیشن لازم رو اعمال کنید

از داخل cpanel قسمت filemanager اگر باز کنید میتونید پوشه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و از قسمت بالا آیکون permission کلیک و پرمیشن لازم رو اعمال کنید

هاست من ویندوزیه و پلسکه، وارد filemanager که میشم و پرمیشن فولدر temp رو عوض می کنم میگه که save شد، ولی وقتی دوباره بازش می کنم مثله قبل limit هست!

سرور اصلی دست خودمه و این مشکل برای همه مشتریها روی هاستم اتفاق می افته!

از کجا برم توی تنظیمات سرور اصلی و بهش پیش فرض برای همه هاستها اجازه دسترسی بدم؟

هاست من ویندوزیه و پلسکه، وارد filemanager که میشم و پرمیشن فولدر temp رو عوض می کنم میگه که save شد، ولی وقتی دوباره بازش می کنم مثله قبل limit هست!

سرور اصلی دست خودمه و این مشکل برای همه مشتریها روی هاستم اتفاق می افته!

از کجا برم توی تنظیمات سرور اصلی و بهش پیش فرض برای همه هاستها اجازه دسترسی بدم؟

من با پلسک آشنایی ندارم دوستانی که آشنایی دارند باید کمک کنند البته یه سرچ کنید تو گوگل ببینید روی پلسک چطور پرمیشن میشه داد

لینک منبع

1-به کنترل پنل هاست خود لاگین نمایید .

2-پس از ورود به کنترل پنل وب هاستینگ خود از قسمت Websites& Domains روی File managerکلیک نمایید.

3-مسیر فایل یا پوشه مورد نظر را طی کرده و بر روی آیکن قفل کلیک نمایید.

4-از قسمت Group Or Username، گروه مورد نظر خود را انتخاب نموده و بر روی آن کلیک نمائید تا گزینه های سمت راست جهت Allow یا Denyفعال شده ، سپس دسترسی مد نظر را انتخاب نمائید .

5- با کلیک بر روی دکمه Advanceمی توانید دسترسی های بیشتری تعریف نمائید. در پایان بر روی دکمه okکلیک نمائید.

لینک یه آموزش تصویری دیگه

ویرایش شده در توسط Mahboobe.Maleki
افزودن لینک

ممنون دوست عزیز، ولی من اینکار را که انجام میدم save هم که میشه پیغام میده که دسترسی تغییر کرد ولی دوباره که بازش می کنم دسترسیها همون محدودیتهای قبلی را دارند!

سرور اصلی دست خودمه ، باید از سرور اصلی تنظیمات را انجام داد که اعمال پرمیشنهای من save بشه؟

با سلام من هم این ارور رو تازه میگیرم تغیراتیم ندادم که بگم از اونه...هاستمم سی پنله

JFolder::create: Path not in open_basedir paths

Unable to create destination

مشکل از کجاست؟؟

هاست را تغییر ندادید؟ مسیرهای log , temp را در فایل کانفیگ تغییر ندادید. پرمیژها درست هستند؟ علت هاش همین ها می تونه باشه.

ارسال شده در (ویرایش شده)

نه،هیچکدوم رو تغییر ندادم...:auau:

شما این مسیر رو برید libraries/joomla/filesystem/folder.php

قبل از هر تغییری یک کپی از فایل folder.php به عنوان بک آپ نگه دارید...

توی این فایل این کد رو پیدا کنید

if (strpos($path, $test) === 0)

و به کد زیر تغییر بدید

if (strpos($path, $test) === 1)

و این کد رو هم پیدا کنید و مقدار false رو به true تغییر بدید

if ($inBaseDir == false)

ذخیره کنید و تست کنید...

ویرایش شده در توسط saber

درست شد؟؟این چه مشکلی بود؟؟و اینکه بعدا با این تغییر مشکلی پیش نمیاد؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری