ayene

مشکل در نصب جوملا: "یر کردن در قسمت آخر (نصب اطلاعات نمونه)

6 پست در این موضوع

سلام.

اساتید من از جوملا 3.3.1 استفاده میکنم. به صورت لوکال و با نرم افزار wampserver

ابتدا موقع وارد کردن اطلاعات واسه نصب در مرحله آخر تو قسمت ایجاد جداول گیر میکرد و دیگه نصب پیش نمیرفت و الکی مینوشت در حال نصب

بعد جستجو فهمیدم که دسترسی لازم رو به جوملا ندادم و بعد از دادن دسترسی مشکلش رفع شد. حالا جداول ایجاد میشن ولی تو مرحله ی بعد یعنی نصب اطلاعات نمونه همین مشکل بوجود میاد و نصب پیش نمیره. چون مبتدی هستم به این قسمت نیاز دارم. خواهشا راهنمایی بفرمایید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

لطفا مرحله به مرحله برید جلو:

1: مراحل نصب quickstart رو بدون نصب اطلاعات نمونه کامل کنید و فعلا فولدر installation رو پاک نکنید .

2: فایل sample-data.sql را از این مسیر installation/sql/mysql پیدا کرده و توسط notepad ++ باز کنید .

3: دقت کنید که این فایل حاوی جداول مورد نیاز ماست اما چون نام جداول با پیشوند__# ( یک # و دو آندرلاین )شروع میشود باید این پیشوند، با پیشوند جداول مختص دیتابیس اصلی ما ( مثلا جداول من با _jn31l شروع میشه ) عوض بشه . آقا یه crtl+ f بزنین و __# را با مثلا _jn31l ، عوض کنین (replace all) .

4: حالا این فایل را فشرده کنید (zip) و با phpmyadmin این فایل را در دتابیس اصلی import کنید و سپس فولدر installation رو حتما پاک کنید .

5: کار تقریبا تموم شده است اما چون دیتابیستون کلا نو شده . باید یوزر admin رو فعال کنید . برای اینکار به ترتیب زیر عمل کنید :

i) توسط phpmyadmin در دیتابیستون این جدول رو پیدا کنید jn31l_user_usergroup_map و بازش کنید

ii) قسمت راست و بالا تب SQL را بزنید و دستور زیر را وارد کرده و go را فشار دهید

;('INSERT INTO `jn31l_user_usergroup_map` (`user_id`,`group_id`) VALUES ('42','8

iii) حال برید و از این قالب زیبا حالشو ببرید

نکته آخر : اگر پسوردتون رو قبول نکرد و نیاز به تعویض پسورد admin بود اینکارو در جدول jn31l_user انجام بدید . ( یه سرچ کنید تو نت پیدا میشه)

موفق باشید

برگرفته از جومینا

سلام

لطفا مرحله به مرحله برید جلو:

1: مراحل نصب quickstart رو بدون نصب اطلاعات نمونه کامل کنید و فعلا فولدر installation رو پاک نکنید .

2: فایل sample-data.sql را از این مسیر installation/sql/mysql پیدا کرده و توسط notepad ++ باز کنید .

3: دقت کنید که این فایل حاوی جداول مورد نیاز ماست اما چون نام جداول با پیشوند__# ( یک # و دو آندرلاین )شروع میشود باید این پیشوند، با پیشوند جداول مختص دیتابیس اصلی ما ( مثلا جداول من با _jn31l شروع میشه ) عوض بشه . آقا یه crtl+ f بزنین و __# را با مثلا _jn31l ، عوض کنین (replace all) .

4: حالا این فایل را فشرده کنید (zip) و با phpmyadmin این فایل را در دتابیس اصلی import کنید و سپس فولدر installation رو حتما پاک کنید .

5: کار تقریبا تموم شده است اما چون دیتابیستون کلا نو شده . باید یوزر admin رو فعال کنید . برای اینکار به ترتیب زیر عمل کنید :

i) توسط phpmyadmin در دیتابیستون این جدول رو پیدا کنید jn31l_user_usergroup_map و بازش کنید

ii) قسمت راست و بالا تب SQL را بزنید و دستور زیر را وارد کرده و go را فشار دهید

;('INSERT INTO `jn31l_user_usergroup_map` (`user_id`,`group_id`) VALUES ('42','8

iii) حال برید و از این قالب زیبا حالشو ببرید

نکته آخر : اگر پسوردتون رو قبول نکرد و نیاز به تعویض پسورد admin بود اینکارو در جدول jn31l_user انجام بدید . ( یه سرچ کنید تو نت پیدا میشه)

موفق باشید

برگرفته از جومینا

تشکر از پاسخ سریعتون. فقط من از کجا بدونم جداول من با چی شروع میشن؟ یادم نیست موقع نصب چی نوشته بود

چند راه داره باتوجه به اینکه هنوز چیزی را تغییر ندادی همه را پاک کن و دوباره تصب را شروع کن در مرحله دوم یا سوم(دقیقی یادم نیست) نصب جوملا پیشوند ها را بصورت تصادفی یه چیزی میزاره(می تونی خودت هم تغییرش بدی) این همون پیشوند جداول است. یا اگر نمی خواهی پاک کنی و صفحه ادمین جوملا برات باز میشه برو تو ادمین جوملا قسمت تنظیمات پیشوند اونجا نوشته. و روش سوم اینه که بری تو phpmyadmin و ببینی کدام پیشوند داره تکرار می شه ولی توی روش سوم باید خیلی دقت کنی که پیشوند را اشتباه نخوانی.

در ضمن نسخه جوملات معتبر است یا نه چون این جور اتفاقات بخاطر نسخه جوملا هم بعضی وقت ها پیش می آید.موفق باشی.

چند راه داره باتوجه به اینکه هنوز چیزی را تغییر ندادی همه را پاک کن و دوباره تصب را شروع کن در مرحله دوم یا سوم(دقیقی یادم نیست) نصب جوملا پیشوند ها را بصورت تصادفی یه چیزی میزاره(می تونی خودت هم تغییرش بدی) این همون پیشوند جداول است. یا اگر نمی خواهی پاک کنی و صفحه ادمین جوملا برات باز میشه برو تو ادمین جوملا قسمت تنظیمات پیشوند اونجا نوشته. و روش سوم اینه که بری تو phpmyadmin و ببینی کدام پیشوند داره تکرار می شه ولی توی روش سوم باید خیلی دقت کنی که پیشوند را اشتباه نخوانی.

در ضمن نسخه جوملات معتبر است یا نه چون این جور اتفاقات بخاطر نسخه جوملا هم بعضی وقت ها پیش می آید.موفق باشی.

تشکر فراوان از راهنماییتون

جوملا رو از سایت اصلی جوملا فارسی دانلود کردم

بنده الان phpmyadmin رو باز کردم و در قسمت دیتا بیسم . حالا دیتابیس اصلی کدومه و چجور باید ایمپورت کنم؟

دیتا بیسای من اینا هستن

information_schema

joomla3

mysql

performance_schema

test

خب یادتون نیست اسم دیتابیس رو چی دادید؟

داخل فایل configuration.php اسم دیتابیس هست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری