mjrs

درخواست افزونه اتوماسیون اداری برای جوملا

13 پست در این موضوع

سلام به اساتید و دوستان جوملا فروم

من نیاز به افزونه اتوماسیون اداری دارم که تحت جوملا بشه ازش استفاده کرد

اگر رایگان باشه که بهتر.

پیشاپیش از راهنمایی های شما ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

چرا با جوملا ؟؟؟؟ اول که برای اتوماسیون اداری منابع سخت افزاری بالایی احتیاج دارید . بعدشم اتوماسیون اداریتون در مرحله اول تحت شبکه داخلی خودتون باید باشه . هم توی انتخاب هاست دچار مشکل میشید چه از نظر منابع چه از نظر امنیت . و ست کردن جوملا برای شبکه داخلی هم خودش دردسرهای خاص خودش رو داره .

شما یه سرور مناسب با یه نرم افزار درست حسابی تهیه کنید به نظرم خیلی بهتره

یک سری افزونه crm و management system هم جوملا منتشر کرده میخواید یه نگاه بهش بندازید

http://extensions.joomla.org/extensions/clients-a-communities/crm

من کامپوننتهایی که شما لینکشو فرستادین قبلا دیدم ولی زیاد جالب نبودن و از طرفی هم سنگین بودن

حالا یه سؤال دیگه: آیا با کامپوننت سی بی میشه یه اتوماسیون ساده راه اندازی کرد؟

باسلام

دوست عزیز اول میبایست دید و فهمید که منظور شما از اتوماسیون اداری چیه و چه کاری رو ازش انتظار دارید.

راه اندازی یک سرویس اتوماسیون اداری ، از میلیون و چند ده میلیون هزینه داره تا صدها میلیون!!!

100% معلوم هست که نه مشتری شما چنین سازمان و شرکتی نیست که بتونه از پس این هزینه بربیاد و بخواد چنین سناریویی براش پیاده کنید و نه شما شرکت و اپراتوری که بتونید چنین سرویس رو راه اندازی و پشتیبانی کنید(با اون حجمی که عرض کردم!)

با تمام این تفاسیر, بهتر از همه این هست که شما اول بگید مشتری شما , میخواد چیکاری بکنه توی این به اصطلاح , اتوماسیون اداری...!!!؟

اینجوری خیلی زودتر و بهتر به نتیجه میرسید....

موفق باشید و سربلند

من کامپوننتهایی که شما لینکشو فرستادین قبلا دیدم ولی زیاد جالب نبودن و از طرفی هم سنگین بودن

حالا یه سؤال دیگه: آیا با کامپوننت سی بی میشه یه اتوماسیون ساده راه اندازی کرد؟

سنگینیش بخاطر منابع سرور اشتراکی شماست . اگه هم به کارتون بیاد حتما باید سرور اختصاصی بگیرید .

ولی در کل اگه میشد کار یک نرم افزار پنج - شش میلیونی رو با جوملا یا هر cms کرد که دیگه کسی طرف این برنامه ها نمیرفت . اگه کارتون حرفه ای نیست بهترین گزینه outlook خود ماکروسافت هست . تقریبا کار های عادی یک اتوماسیون (paper less) رو میشه باهاش انجام داد :)

برای جوملا 1.5 اگر خواستید با هزینه اطلاع بدید من در خدمتم براتون نمونه هم بعد از توافق ارسال می کنم

چیزی که مشتری ازم خواسته اینه:

سیستم اتوماسیون اداری (ایجاد امکان مکاتبه بین هیئت مدیره، مدیر عامل و اعضاء کمینه ها)

سیستم مذکور در حد ایجاد نامه و ارسال برای دریافت کننده می باشد که دریافت کننده می تواند جوابیه خود را در مراحل نامه ارسال نماید.

امکان افزودن تعدادی ضمائم به نامه در هنگام ایجاد نامه نیز وجود داشته باشد.در صورت نیاز با درج عکس در متن ، ایجاد کننده نامه می بایست ابتدا تصویر مورد نظر را در قسمت آپلودر تصاویربارگذاری نماید و از لینک تصویر در متن نامه استفاده نماید

خب با این اوصاف بهترین افزونه برای این کار ؛ افزونه uddeIM هستش.

دقیقا همون کاری رو که مدنظرتون هست .پیاده سازی میکنه...

با سلام و عرض ادب خدمت استاد مردانه زاده

من از این کامپوننت استفاده کردم تا حدودی ولی به مشکلی دارم ، اینکه ارسال پیام یکجا به تمامی کاربران رو نداره ظاهرا ، یا که من پیدا نکردم!؟

یعنی واقعا ارسال یکجا به همه کاربران رو نداره؟

خب با این اوصاف بهترین افزونه برای این کار ؛ افزونه uddeIM هستش.

دقیقا همون کاری رو که مدنظرتون هست .پیاده سازی میکنه...

من میخام که ارسال یکجا به همه کاربران رو هم داشته باشه

دوستمون گفتن که با کامپوننت سی بی میتونی تکمیل کنی ولی با این کامپوننت چجوری میشه به همه ارسال داشت

ضمنا این امکان رو در بخش Front-End هم میخام داشته باشه

شما ابتدا می بایست ببینید اون شرکت چقدر میخواهد هزینه کنه .

همانطور که دوستان گفتند یک سیستم اتوماسیون اداری نیاز به سرور اختصای ، شبکه داخلی ، و خیلی مباحث مرتبط با اون را داره که با توجه به گستردگی جغرافیایی و تعداد پرسنل اون شرکت محاسبه می شه.

یک سیستم اتوماسیون خوب اداری معمولا از پایه نوشته میشه و بین ده تا سی میلیون تومان در حال حاضر قیمت گذاری میشود.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری